Gdzie szukać pracy dorywczej

Strażak po godzinach

Topic author
adrian34
Posty: 258
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 18 gru 2014, 11:55
OSP (gm., woj.): gmina chełm województwo lubelskie
Status: Offline

Gdzie szukać pracy dorywczej

Post autor: adrian34 »

gdzie szukać legitnej i legalnej pracy dodatkowej? Macie jakieś sprawdzone miejsca?

alister
Posty: 112
Rejestracja: śr 03 lut 2016, 14:28
OSP (gm., woj.): lublin lubelskie
Status: Offline

Re: Gdzie szukać pracy dorywczej

Post autor: alister »

Kilka propozycji, które przychodzą mi do głowy obecnie:
- barman
- sędzia piłkarski (B-klasa oczywiście (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■))
- ratownik na basenie
- fotograf
- jakieś lekkie projektowanie stron internetowych

Jeśli mieszkasz w dużym mieście, możesz również spróbować swoich sił, jako kierowca uber. Wymagane jest tutaj w zasadzie jedynie posiadanie własnego auta. Praca wygodna, sam ustalasz kiedy jeździsz. Poza tym na weekendy mozna dorobić sobie naprawdę nieźle.

Pracy w gastro natomiast nie mogę polecić. Jest bardzo ciężko.

regina
Posty: 851
Rejestracja: sob 24 paź 2015, 20:54
Status: Offline

Re: Gdzie szukać pracy dorywczej

Post autor: regina »

Jeśli chodzi o oferty pracy Gdańsk to zdecydowanie warto sprawdzać ogłoszenia, które pojawiają się w serwisie jobimi. Można tam znaleźć nie tylko pracę dorywczą, ale też stałą albo na przykład sezonową zagranicą

redd
Posty: 1
Rejestracja: śr 16 mar 2022, 21:19
Status: Offline

Re: Gdzie szukać pracy dorywczej

Post autor: redd »

Obecnie, to najszybciej znajdziesz coś w sieci. Mnóstwo firm ogłasza się przez internet. Na facebooku masz grupy, które są dedykowane pracy dorywczej/zleceniom.

Garryn
Posty: 4
Rejestracja: czw 17 mar 2022, 08:29
Status: Offline

Re: Gdzie szukać pracy dorywczej

Post autor: Garryn »

W internecie jest sporo zleceń

monimm82
Posty: 300
Rejestracja: śr 22 lut 2017, 12:06
OSP (gm., woj.): Pszczyna, śląskie
Status: Offline

Re: Gdzie szukać pracy dorywczej

Post autor: monimm82 »

Tam gdzie najłatwiej - w internecie;) Ogłoszeń z ofertami pracy jest bardzo dużo i to w każdym zawodzie. Interesuje was może praca dla fachowców - aktualne oferty pracy blacharz? Te udało mi się znaleźć na portalu Fach Praca. Polecam wam sobie tu zajrzeć, jeżeli zastanawiacie się nad tym czy może zmienić właśnie pracę.

kikak
Posty: 878
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:33
Status: Offline

Re: Gdzie szukać pracy dorywczej

Post autor: kikak »

Całe szczęście jest sporo ciekawych pomysłów na znalezienie pracy w dzisiejszych czasach, ale zdarzają się też smutne sytuacje. Tak jak na stronie https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/ ... mentowych/ mozna poczytac czasami prace idzie stracic wylacznie z winy i kaprysu swojego pracodawcy. Nie jest to prosta sytuacja, ale mozna pociagnac troche pracodawce do odpowiedzialnosci.

magda33
Posty: 115
Rejestracja: pn 27 wrz 2021, 13:22
OSP (gm., woj.): Tarnów, małopolskie
Status: Offline

Re: Gdzie szukać pracy dorywczej

Post autor: magda33 »

Ja znalazłam pracę sezonowa za granicą na stronie pracawue.pl konkretnie na magazynie z żywnością. Polecam te stronke bo łatwo się aplikuje no i jest sprawdzona na moim przykładzie :D Miałyśmy zapewnione zakwaterowanie w hotelu pracowniczym. Pisze "my" bo namówiłam też do wyjazdu kumpele :wink: Jakby nie studia to pewnie byśmy tam jeszcze na jakiś czas zostały

drużynowy
Posty: 756
Rejestracja: sob 20 lis 2021, 14:50
OSP (gm., woj.): Ochotnicza Straż Pożarna w Pcimie
Status: Offline

Re: Gdzie szukać pracy dorywczej

Post autor: drużynowy »

Wydaje mi się, że raczej nie powinniśmy mieć większych problemów ze znalezieniem takiej pracy i dla mnie również bardzo istotnym jest to aby wiedzieć jak najwięcej na temat zwalniania pracowników. Zdecydowanie dobre o tym napisano w artykule https://warsawnow.pl/5-rzeczy-o-ktorych ... racownika/ i jak znajdziecie chwilę wolnego czasu to ja polecam każdemu aby się z nim zapoznać.

DawidOs
Posty: 120
Rejestracja: czw 24 mar 2022, 17:22
OSP (gm., woj.): Szymreckiego w Białymstoku
Status: Offline

Re: Gdzie szukać pracy dorywczej

Post autor: DawidOs »

Na pewno warto się rozwijać i stawiać na zmiany zawodowe, jeśli chcecie zdobywać nowe umiejętności i jednocześnie dużo lepiej zarabiać to trzeba stawiać sobie konkretne cele. Poszukiwania na pewno warto rozpocząć od sieci, jednak wiele też zależy od województwa i konkretnego miasta. Sprawdź jak wyglądają oferty pracy Małopolskie i przekonaj się czy w twojej branży nadal masz duże możliwości wyboru miejsca pracy.

Cantona
Posty: 4
Rejestracja: czw 24 lis 2022, 12:50
Status: Offline

Re: Gdzie szukać pracy dorywczej

Post autor: Cantona »

W wielu miejscach jest coś takiego
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat