Ciekawe perfumy?

Strażak po godzinach

Topic author
Astra80
Posty: 278
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pt 08 lip 2016, 23:11
Status: Offline

Ciekawe perfumy?

Post autor: Astra80 »

Hejka,
powiedzcie mi - jakie ciekawe perfumy używacie, lub z jakimi ciekawymi perfumami się spotkaliście? Chodzi mi zarówno o damskie jak i o męskie zapachy perfum. Jeśli chodzi o perfumy damskie ranking - najseksowniejszych - to ciekawymi opcjami są nuty kwiatowe czy morskie lub cytrusowe. A jakie Wy perfumy uwielbiacie i używacie? Albo jakie perfumy stosuje Wasza druga "Połówka"?
Zapraszam do dyskusji.

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: Ciekawe perfumy?

Post autor: Mufinka »

Ja bardzo polecam les cuvent des minimes, albo valpariso z tej serii, piękny, drzewny zapach!

nosleep
Posty: 585
Rejestracja: śr 17 lut 2016, 16:11
Status: Offline

Re: Ciekawe perfumy?

Post autor: nosleep »

Powiem Wam, że ten ranking jest taki hmm wyrównany i tyle jest tam po prostu topowych producentów perfum oraz zapachów, że naprawdę ciężko wybrać. Zastanawiałam się dobrych kilka minut i jednak mój głos oddaję na Chanel, No 5. Uwielbiam ten zapach, mój mąż, jak nie ma co mi kupić na jakąś okazję, to zawsze delikatnie wypytuje, czy nie potrzebuję perfum...:) Chociaż powiem Wam, że także lubię Yves Saint Laurent, Black Opium - jako hmm zupełnie inny zapach niż Chanelki:)

Topic author
Astra80
Posty: 278
Rejestracja: pt 08 lip 2016, 23:11
Status: Offline

Re: Ciekawe perfumy?

Post autor: Astra80 »

O, dziękuję Wam za podrzucenie sprawdzonych i ciekawych zapachów! Jak będę gdzieś w perfumerii to poproszę o ich próbki - może którys z nich spodoba mi się i będzie to doskonały prezent dla mojej drugiej połówki:) Drzewne zapachy są spoko (drzewo sandałowe mmm) ale obawiam się, że mogą być hmm zbyt intensywne i zbyt ciężkie?

Kerz
Posty: 1
Rejestracja: wt 15 lut 2022, 11:02
Status: Offline

Re: Ciekawe perfumy?

Post autor: Kerz »

Polecam sobie zobaczyć na stronę Ranking zamienniki perfum - tam są opisane najlepsze zamienniki perfum

regina
Posty: 847
Rejestracja: sob 24 paź 2015, 20:54
Status: Offline

Re: Ciekawe perfumy?

Post autor: regina »

Jest tak duży wybór zapachów, że bardzo ciężko jest doradzić konkretny. Trzeba po prostu szukać, testować. Można na przykład zamówić zestaw perfum i w ten sposób sprawdzić kilka zapachów i czy któryś z nich nam odpowiada. Aby nie stracić na to majątku najlepiej inwestować w odpowiedniki perfum. Można także kierować się poradami dostępnymi w artykułach dotyczących doboru perfum dla siebie - to też jest dobra opcja i warto z niej skorzystać. Wypróbujcie tego

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: Ciekawe perfumy?

Post autor: Mufinka »

Polecam valpariso z le couvent de minimes, świetny, drzewny zapach!

Fryderyk
Posty: 397
Rejestracja: pn 19 wrz 2022, 15:44
Status: Offline

Re: Ciekawe perfumy?

Post autor: Fryderyk »

To faktycznie ważna rzecz, bo chodzi w końcu o to, by zawsze sięgać po takie perfumy, które realnie będą Wam odpowiadały w każdym zakresie. Na portalu https://strefa.biz/zdrowie-i-uroda/mark ... -odslonie/ czytałem więcej na temat doboru perfum męskich. Myślicie, że może mieć to korzystny wpływ na poprawę samopoczucia? Z chęcią poznam Wasze zdanie na ten temat.

romeku
Posty: 215
Rejestracja: śr 10 sie 2022, 22:04
Status: Offline

Re: Ciekawe perfumy?

Post autor: romeku »

Jeżeli szukacie jakichś porad związanych z doborem perfum, to może tutaj https://perfumyagnieszki.pl/perfumy/naj ... h-zapachow udałoby się wam znaleźć jakieś ciekawe informacje. Poleciła mi to miejsce moja znajoma i muszę przyznać, że można się stamtąd dowiedzieć naprawdę wielu przydatnych rzeczy. Dajcie znać, co wy uważacie o tym miejscu.

palto22
Posty: 479
Rejestracja: czw 18 lis 2021, 12:46
OSP (gm., woj.): Osina, zachodniopomorskie
Status: Offline

Re: Ciekawe perfumy?

Post autor: palto22 »

Sprawdźcie sobie może taką propozycję, jak ambra perfumy. Widzę, że dostępne są w ofercie Autorska perfumeria niszowa Warszawa | Sense Dubai - https://sensedubai.pl/ i cieszą się dość dużą popularnością. Ja myślę, że perfumy to jednak ponadczasowy dodatek i zarówno kobiety, jak i mężczyźni lubią je dla siebie wybierać.

nelik
Posty: 2
Rejestracja: pt 25 lis 2022, 19:43
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ciekawe perfumy?

Post autor: nelik »

moje niegdyś ulubione to armani sensi jednakże już dawno wycofane - dziwię się bo zapach był nieziemski, niezwykle trwały i elegancki.

Zyza
Posty: 13
Rejestracja: pt 17 lip 2020, 08:42
Status: Offline

Re: Ciekawe perfumy?

Post autor: Zyza »

ja mogę polecić mgiełki do ciała (perfumowane)
Eveline ma kilka różnych w nowościach- mi najbardziej podoba się Pink Panther, ale pozostałe też spoko

morelka
Posty: 125
Rejestracja: sob 19 sie 2023, 09:37
Status: Offline

Re: Ciekawe perfumy?

Post autor: morelka »

Udało mi się znaleźć zacne perfumy męskie na tym sklepie internetowym: https://amisell.pl/blog/post/48_Perfumy ... C5%BCczyzn. Odnoszę wrażenie, że tego typu marek niszowych jak i selektywnych nie widziałem nigdzie indziej. Zamawianie z ich strony internetowej musi być ciekawym doświadczeniem zapachowym.

Kosciel
Posty: 420
Rejestracja: czw 06 sty 2022, 17:41
Status: Offline

Re: Ciekawe perfumy?

Post autor: Kosciel »

Sporo fajnych propozycji padło. Ja nie mam problemu z kupowaniem perfum przez internet, tylko trzeba być świadomym i znać swoje ulubione zapachy. Można także poszukać ciekawych zamienników lub spróbować czegoś nowego. W sieci jest teraz wiele sklepów z perfumami, przykładową ofertę możecie zobaczyć tutaj https://tagomago.pl/collections/perfumy-perfumy-damskie
Awatar użytkownika

Kola_88
Posty: 68
Rejestracja: czw 03 sie 2023, 09:46
Status: Offline

Re: Ciekawe perfumy?

Post autor: Kola_88 »

Czy ktoś z Was ma doświadczenie z zakupem perfumy arabskie? Chciałbym znaleźć perfumerię, która oferuje oryginalne i piękne perfumy o orientalnym charakterze. Oryginalność jest dla mnie kluczowa. Czy możecie podzielić się swoimi rekomendacjami lub miejscami, w których znaleźliście takie perfumy?
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat