Przedszkole z językiem

Strażak po godzinach

Topic author
AnnaMarie711
Posty: 69
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: sob 15 kwie 2017, 16:57
OSP (gm., woj.): goczałkowice-zdrój, śląskie
Status: Offline

Przedszkole z językiem

Post autor: AnnaMarie711 »

Myślicie, że przedszkole z językiem angielskim to dobry pomysł? Wiadomo, że kiedyś to zaczynało się uczyć angielskiego w podstawówce, no ale chyba trend się zmienił:) Zastanawiam się nad Te Vizją Wawer, proszę o opinie;)

marcy
Posty: 830
Rejestracja: pt 19 gru 2014, 10:11
OSP (gm., woj.): województwo lubelskie
Status: Offline

Re: Przedszkole z językiem

Post autor: marcy »

Doskonały pomysł!

Kucia
Posty: 4
Rejestracja: pn 14 lut 2022, 09:18
Status: Offline

Re: Przedszkole z językiem

Post autor: Kucia »

Teraz w większości przedszkoli starają się o to dbać

monimm82
Posty: 300
Rejestracja: śr 22 lut 2017, 12:06
OSP (gm., woj.): Pszczyna, śląskie
Status: Offline

Re: Przedszkole z językiem

Post autor: monimm82 »

Może nie z roku na rok, ale na pewno na przestrzeni lat widać jak zmienia się nastawienie na języki obce - coraz bardziej rodzice starają się zainwestować w swoje dzieci. Korepetycje to też dobry pomysł, no ale jak można już od właśnie przedszkola fajnie zadbać o naukę angielskiego to ja popieram.

jackwelss39
Posty: 97
Rejestracja: wt 14 mar 2017, 18:08
OSP (gm., woj.): goczałkowice-zdrój, śląskie
Status: Offline

Re: Przedszkole z językiem

Post autor: jackwelss39 »

Te Vizje mogę polecić. Przedszkole wyróżnia się to na pewno;) Za języki mogę dać dużego plusa, no ale też i dużo innych rzeczy można tu wyróżnić. Generalnie będziesz zadowolona zapisując tu dziecko, to na pewno.

Agusiek55
Posty: 29
Rejestracja: sob 27 maja 2017, 16:22
OSP (gm., woj.): tychy województwo śląskie
Status: Offline

Re: Przedszkole z językiem

Post autor: Agusiek55 »

Kilka osób polecało mi Te Vizje Wawer i też tu coreczkę zapisałam. Już jesteśmy dawno po skończeniu przedszkola, no ale bardzo dobrze je pamiętam. Był to super czas, mnie jako rodzicowi bardzo się podobało, no ale córce chyba jeszcze bardziej. Mega lubiła chodzić do tego przedszkola.

MacieX822
Posty: 28
Rejestracja: śr 07 cze 2017, 13:34
OSP (gm., woj.): pawłowice, województwo śląskie
Status: Offline

Re: Przedszkole z językiem

Post autor: MacieX822 »

Na początku angielski, a po przedszkolu może i jeszcze inny język. W przypadku syna był to niemiecki i całkiem dobrze mu idzie. Rozpoczęcie edukacji językowej na poziomie już przedszkola na pewno będzie super pomysłem.

Stworek
Posty: 268
Rejestracja: wt 04 kwie 2017, 08:35
Status: Offline

Re: Przedszkole z językiem

Post autor: Stworek »

Bardzo dobry :) Ja aktualnie zastanawiam się nad posłaniem dziecka do tego przedszkola. Mieszkamy w Swoszowicach a z tego co widzę, mają tam edukację na bardzo dobrym poziomie :)

kikak
Posty: 863
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:33
Status: Offline

Re: Przedszkole z językiem

Post autor: kikak »

Sporo osób twierdzi, że do prywatnych przedszkoli tylko bogaci rodzice zapisują swoje dzieci i jakie jest wasze zdanie na ten temat?
Znalazłem ofertę https://mruczankowe.pl/ i ze moje dziecko niedlugo bedzie w wieku przedszkolnym to zastanawiam sie czy publiczne czy niepubliczne przedszkole jest lepszym wyborem?

Wandka
Posty: 1059
Rejestracja: ndz 02 lip 2017, 11:43
OSP (gm., woj.): poznań, wielkopolskie
Status: Offline

Re: Przedszkole z językiem

Post autor: Wandka »

A skoro już mowa o językach obcych, to czy robicie sobie czasami jakieś kursy językowe jako dorośli? Ja owszem, zapisałam się niedawno na kurs hiszpańskiego w Szkole Językowej Profi Lingua. Na stronie internetowej profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/hiszpanski również możecie zapoznać się z ofertą tego kursu ;) Polecam ;)

Monitka
Posty: 4
Rejestracja: pn 16 maja 2022, 11:02
Status: Offline

Re: Przedszkole z językiem

Post autor: Monitka »

To jest bardzo ważne, trzeba uczyć dzieciaki od najmłodszych lat. Dlatego ja polecam przedszkole Pruszków https://przedszkolekoziolki.pl/ - tam mają angielski dla maluchów codziennie.

Ayzmob
Posty: 933
Rejestracja: śr 15 cze 2022, 14:00
Status: Offline

Re: Przedszkole z językiem

Post autor: Ayzmob »

Jeśli chodzi o przedszkole z językiem obcym to ja polecam te placówki https://www.wioski.co Może nie są to typowe placówki językowe ale wspierają naukę języków obcych u dzieci a na dodatek edukacja u niech jest pełna szacunku do małego człowieka co dla naszych dzieciaczków zmienia świat na lepsze.

palto2
Posty: 210
Rejestracja: wt 28 mar 2017, 19:52
OSP (gm., woj.): Chocianów, dolnośląskie
Status: Offline

Re: Przedszkole z językiem

Post autor: palto2 »

Na pewno warto szukać przedszkoli, które wyróżniają się nowoczesnymi systemami dydaktycznymi. Słyszeliście o przedszkolach stosujące metodę Montessori? W takich przedszkolach wykorzystuje się między innymi artykuły drewniane od https://tuptiwood.pl/ czyli bujaki, piklery, czy deski balansujące.

regina
Posty: 847
Rejestracja: sob 24 paź 2015, 20:54
Status: Offline

Re: Przedszkole z językiem

Post autor: regina »

Wybór odpowiedniego przedszkola dla malucha może być trudnym zadaniem. Przy tak wielu dostępnych opcjach może być trudno zdecydować, która z nich jest najlepsza. Właśnie dlatego zalecam sprawdzenie przedszkola ttp://www.alaikot.pl/. Dzięki doświadczonemu personelowi i nowoczesnym udogodnieniom jest to idealny wybór dla edukacji dziecka.
Awatar użytkownika

Tenesy
Posty: 521
Rejestracja: pn 20 mar 2017, 12:44
Lokalizacja: Gliwice
Status: Offline

Re: Przedszkole z językiem

Post autor: Tenesy »

Najlepszym wyjściem jest przede wszystkim przedszkole prywatne Kraków. W takim miejscu dziecko ma zapewnione najlepsze warunki do nauki i rozwoju.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat