Wygodny fotel do komputera

Strażak po godzinach

Topic author
nosleep
Posty: 585
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 17 lut 2016, 16:11
Status: Offline

Wygodny fotel do komputera

Post autor: nosleep »

Hejka - dużo siedzę przy komputerze - wiadomo, praca przy komputerze i to na dodatek zdalna + do tego po pracy granie w różne gry/surfowanie po Internecie - i czasem wychodzi mi jakieś 12-14h dziennie siedzenia przed komputerem. Chyba potrzebuję zmienić fotel na lepszy - wygodniejszy i lepiej dopasowany. W sumie myślałam nad fotelem gamingowym - ale jaki fotel gamingowy wybrać, bowiem totalnie nie orientuję się w tym temacie? Widzę, że ceny takich foteli dochodzą nawet do kilku tysięcy...czy da się jednak coś tak za 1000-1200 max zakupić?

Misiunka
Posty: 6
Rejestracja: wt 29 mar 2022, 15:13
Status: Offline

Re: Wygodny fotel do komputera

Post autor: Misiunka »

W ikei jest fajny fotel za coś około 500 zł, nie pamiętam nazwy ale jest bardzo wygodny, bo mam go w domu.

Petarda
Posty: 39
Rejestracja: śr 02 mar 2022, 16:26
Status: Offline

Re: Wygodny fotel do komputera

Post autor: Petarda »

Poszukując dobrego fotela, przeznaczonego typowo dla graczy, warto zwrócić uwagę na jego budowę, musi ona zapewnić odpowiednie podparcie pleców i karku, jak i komfort w czasie gry, pracy,która potrafi trwać jak sama piszesz,nawet wiele godzin. Decydując się na konkretny model, sprawdź czy fotel ma regulowane odchylenie do tyłu,funkcję kołysania, bo jak wiadomo, bujanie potrafi wspaniale odprężać. Przydadzą się regulowane podłokietniki, czy podparcie szyi.

Laurka
Posty: 95
Rejestracja: wt 15 lis 2016, 12:05
OSP (gm., woj.): woj.mazowieckie
Status: Offline

Re: Wygodny fotel do komputera

Post autor: Laurka »

Przede wszystkim fotel musi się nam podobać i sprawiać,że będzie nam się w nim pracowało komfortowo i wygodnie.Warto też zwrócić uwagę na to, z jakiego materiału jest wykonany. Najlepiej wybierać taki, pokryty hydrofobowym materiałem, nie pozwala on wodzie i innym napojom wnikać do wnętrza, więc rozlanie płynu na siedzisko nie skończy się szpecącymi plamami na obiciu. Fajnym dodatkiem do takiego wypasionego fotela może być podnóżek, na którym w chwilach relaksu możemy oprzeć swoje nogi.

Olek36
Posty: 304
Rejestracja: pn 17 sty 2022, 12:25
Status: Offline

Re: Wygodny fotel do komputera

Post autor: Olek36 »

Ja na co dzień korzystam z fotela gamingowego i uważam że był to dobry pomysł aby go zakupić, z racji tego że przede wszystkim jest bardzo wygodny.

Ideks23
Posty: 311
Rejestracja: czw 22 cze 2017, 08:44
Status: Offline

Re: Wygodny fotel do komputera

Post autor: Ideks23 »

Sprawdź modele marki DX Racer. Ich fotele gamingowe cieszą się coraz większą popularnością. Dostępne są w różnych wersjach, także w linii basic, która ma bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Wygodne, funkcjonalne, praktyczne. Zapewniają stabilną pozycję i podparcie odpowiednich części ciała podczas pracy. Bez problemu znajdziesz u nich coś atrakcyjnego dla siebie.

Genius
Posty: 4
Rejestracja: ndz 30 paź 2022, 09:51
Status: Offline

Re: Wygodny fotel do komputera

Post autor: Genius »

Dla mnie gamingowe fotele to strata pieniędzy

Boloos
Posty: 26
Rejestracja: wt 01 lis 2022, 18:15
OSP (gm., woj.): Szopienice, śląskie
Status: Offline

Re: Wygodny fotel do komputera

Post autor: Boloos »

Bardzo dobre są te fotele marki Genesis Nitro 550 i w dobrej cenie

Kinga 8
Posty: 10
Rejestracja: wt 01 lis 2022, 18:20
Status: Offline

Re: Wygodny fotel do komputera

Post autor: Kinga 8 »

Krzesło do komputera powinno być nie tylko wygodne, ale i użyteczne. Istnieją specjalne urządzenia do podtrzymywania pleców we właściwej pozycji. Warto z niego skorzystać.

Topic author
nosleep
Posty: 585
Rejestracja: śr 17 lut 2016, 16:11
Status: Offline

Re: Wygodny fotel do komputera

Post autor: nosleep »

Do komputera najlepiej sprawdzają się fotele gamingowe. Taki fotel ma specjalnie wyprofilowane oparcie dzięki czemu nie ma sie bólu pleców, nawet jeśli siedzi się przez wiele godzin przy komputerze. Ja sobie kupiłam taki fotel z oparciem z siateczki. Jest naprawde super bo plecy się nie pocą :) Polecam dla osób, które dużo czasu spędzają przed komputerem.

otylia
Posty: 253
Rejestracja: pn 21 mar 2022, 11:09
Status: Offline

Re: Wygodny fotel do komputera

Post autor: otylia »

Tak, to ważne aby fotel na którym pracujemy przed biurkiem był wygodny. I tutaj bez dwóch zdań polecić wam mogę ranking: https://rankingfoteli.pl/ranking,rankin ... 00-zl.html Myślę, że bez problemu znajdziecie taki fotel do 1500zł.

Ayzmob
Posty: 933
Rejestracja: śr 15 cze 2022, 14:00
Status: Offline

Re: Wygodny fotel do komputera

Post autor: Ayzmob »

Wybierając fotel do komputera, ważne jest, aby był on ergonomiczny i wygodny. Fotel powinien posiadać dobre wsparcie dla pleców, aby zapobiegać bólom i zmęczeniu. Dobrze, aby regulację wysokości, aby można było dostosować go do własnych potrzeb i wymagań. W tym sklepie https://kupkrzeslo.pl/krzesla-biurowe/cechy/na-kolkach można się na spokojnie rozejrzeć i zapoznać z pełną ofertą.

Jaśkowiak
Posty: 4
Rejestracja: pn 04 mar 2024, 21:32
OSP (gm., woj.): Poznań, wielkopolskie
Status: Offline

Re: Wygodny fotel do komputera

Post autor: Jaśkowiak »

Po przejrzeniu dyskusji na forum dotyczącej problemów zdrowotnych związanych z długim siedzeniem przy komputerze, zamierzam zakupić fotel biurowy z masażem ze względów zdrowotnych. Widziałem coś takiego na https://fotele-biurowe.eu i zależy mi na rozluźnieniu spiętych mięśni i poprawie krążenia. Warto jednak pamiętać, że fotel to nie magiczne rozwiązanie - regularne ćwiczenia są równie ważne dla zdrowia kręgosłupa. Dlatego, chociaż dobry fotel może złagodzić objawy, nie zastąpi on aktywności fizycznej. Jednakże, fotel biurowy z masażem może być świetnym dodatkiem do codziennej rutyny pracy przy biurku, pomagając w utrzymaniu komfortu i poprawie stanu zdrowia kręgosłupa.

elabarbara
Posty: 1578
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Re: Wygodny fotel do komputera

Post autor: elabarbara »

Z tego co pamiętam, to mój brat kupował jakiś czas temu fotele dla graczy u firmy BlackWhite i naprawdę jest z nich zadowolony. Ponoć zapewniają pełen komfort podczas siedzenia nawet przez najdłuższe godziny. No i fajnie się prezentują - mają w sobie niepowtarzalny charakter.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat