Płyn do spryskiwaczy

Strażak po godzinach

Topic author
Astra80
Posty: 278
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pt 08 lip 2016, 23:11
Status: Offline

Płyn do spryskiwaczy

Post autor: Astra80 »

Hejka!
Chciałam sobie kupić dobry płyn do spryskiwaczy zimowy do auta...przejrzałam sporo ofert, poczytałam opinie i...jestem zdruzgotana! Jak widzę te płyny do niby -22C - a ludzie pokazują zdjęcia, jak im zamarzły w zamrażalniku przy -12-15C to masakra! Tak samo jak opisują, jak te płyny się zbrylają czy śmierdzą! Jak więc wybrać taki dobry płyn do spryskiwaczy zimowy? Nie musi być tani, spoko, mogę zapłacić daną kwotę - ale aby ten płyn serio nie zamarzał i nie tworzył na szybie zbrylonej mazi!

Macie jakieś dobre propozycje?

nosleep
Posty: 603
Rejestracja: śr 17 lut 2016, 16:11
Status: Offline

Re: Płyn do spryskiwaczy

Post autor: nosleep »

hej, no faktycznie niektóre płyny to masakra... Mi się też nie raz zdarzyło, że płyn niby zimowy zamarzł od razu jak popsikałam szybę :D Z takich dobrych i sprawdzonych to polecam car-tech. Jest też do -22 stopni i naprawde daje radę. I nie śmierdzi, nie rozmazuje się - według mnie ok. Cena też spoko bo za 5 l na Ceneo zapłaciłam 16 zł +kw.

Topic author
Astra80
Posty: 278
Rejestracja: pt 08 lip 2016, 23:11
Status: Offline

Re: Płyn do spryskiwaczy

Post autor: Astra80 »

O, dzięki! Nie słyszałam o tej marce, ale właśnie przejrzałam opinie, jakie mają na Ceneo i muszę przyznać, że opinie ma naprawdę dobre. Też sobie zamówiłam te 5 litrów - lepiej mieć więcej, niż mniej. W sumie to zamówiłam 2x5l - jeszcze do auta rodziców:) A przy okazji - jedna przesyłka, więc koszt podzielił się na dwa :)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat