Zabawki bruder

Strażak po godzinach

Topic author
nosleep
Posty: 603
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 17 lut 2016, 16:11
Status: Offline

Zabawki bruder

Post autor: nosleep »

hej!
Macie już prezenty na mikołajki? Ja jeszcze szukam prezentu dla siostrzeńca, który ma 3 lata i nie wiem co wybrać. Widziałam bardzo ładne zabawki bruder - koparki, spychacze itp - różne budowlane. Jak myślicie, to dobry prezent dla 3latka? Nie chce kupować żadnych klocków tylko właśnie coś takiego większego, najlepiej żeby mógł wsiąść na taką koparkę :) Polecacie zabawki tej firmy ?

Astra80
Posty: 278
Rejestracja: pt 08 lip 2016, 23:11
Status: Offline

Re: Zabawki bruder

Post autor: Astra80 »

Zabawki firmy Bruder są naprawdę solidne. Wykonane są z plastiku, ale takiego grubego, dobrej jakości. Są też takie, na których dziecko może normalnie siadać i jeździć. Widziałem także np koparki czy spychacze - na które dziecko normalnie siada i nimi operuje. Super sprawa, a jak się doda do tego fakt, że koszt takich zabawek nie jest duży. Wg mnie to super pomysł na prezent dla dziecka w tym wieku.

Topic author
nosleep
Posty: 603
Rejestracja: śr 17 lut 2016, 16:11
Status: Offline

Re: Zabawki bruder

Post autor: nosleep »

A no to spoko, w takim razie zamówię może koparkę :) Zależy mi właśnie, żeby to było coś dużego i solidnego - wiadomo jak to dzieci w tym wieku - zdarza się że szybko cos popsują, urwą, a chciałabym uniknąć takiej sytuacji. Skoro mówisz, że są wytrzymałe i solidne to wybiorę coś z Brudera.

elabarbara
Posty: 1611
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Re: Zabawki bruder

Post autor: elabarbara »

No jest tych zabawek cała masa - wszystko w zależności od tego co szukacie itd. Jak chodzi o mnie, to przykładowo teraz zwróciłam uwagę na Auzou.pl - ponieważ mają produkty wykonane z bezpiecznych materiałów i są one nastawione na pobudzanie kreatywności, wyobraźni itd. Właśnie planuję tam coś wybrać na prezent dla czterolatka i chyba już wiem co.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat