Ranking osuszaczy powietrza

Strażak po godzinach

Topic author
Astra80
Posty: 279
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pt 08 lip 2016, 23:11
Status: Offline

Ranking osuszaczy powietrza

Post autor: Astra80 »

Hejka,
jeśli ktoś z Was poszukuje aktualnie osuszacza powietrza, a wiadomo, w okresie grzewczym to bardzo przydatne urządzenie, to może mu się przydać ten osuszacz powietrza ranking , który jest aktualny i zawiera modele/marki polecanych osuszaczy - oczywiście wraz z cenami. Można więc w prosty sposób dopasować dany sprzęt do swoich potrzeb (czyli głównie do metrażu domu/mieszkania).

nosleep
Posty: 618
Rejestracja: śr 17 lut 2016, 16:11
Status: Offline

Re: Ranking osuszaczy powietrza

Post autor: nosleep »

Witam witam ja brałam rok temu - to brałam praktycznie najtańszy na rynku. One mało czym się różnią, no niektóre mają jakieś tam funkcje, z których i tak się nie korzysta przeważnie, bo ustawia się jeden tryb pracy. Niektóre mają większe zbiorniki - niby, że się je rzadziej opróżnia - ale co mi zależy raz dziennie opróżnić zbiornik? Brałam najtańszy, kierowałam się troche designem, aby "nie straszył' w domu. Z tego co widzę, to teraz Camry jest ładny i kosztuje bardzo mało. Te większe, z higrostatem i na kółkach to kosztują około tysiaka - wg mnie to za dużo już było.

Topic author
Astra80
Posty: 279
Rejestracja: pt 08 lip 2016, 23:11
Status: Offline

Re: Ranking osuszaczy powietrza

Post autor: Astra80 »

Hej, no masz rację - wszystko zależy, tak jak przy większości podobnych wyborów, od wielu czynników i potrzeb, ale i także od tego, ile dana osoba chce wydać na dany sprzęt. Ja nie lubię osobiście przepłacać, nie jestem gadżeciarzem, dlatego lubię wszelkiego rodzaju rankingi i zestawienia. A na ceneo jest ich naprawdę dużo - często je przeglądam :)

mareku
Posty: 629
Rejestracja: pt 13 sie 2021, 17:29
OSP (gm., woj.): Bitom Bitom Bitom
Status: Offline

Re: Ranking osuszaczy powietrza

Post autor: mareku »

Jeżeli byłby ci potrzebny na przykład osuszacz powietrza lub inne produkty z zakresu artykułów domowych, to koniecznie zerknij sobie na asortyment tego sklepu https://mateomarket.pl/artykuly-domowe,c404,s2.html . Mają naprawdę bardzo ciekawą ofertę, w której znajdziecie wiele ciekawych propozycji w atrakcyjnych cenach
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat