Opony

Strażak po godzinach

Topic author
patysiaa
Posty: 5
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pn 28 mar 2022, 18:17
Status: Offline

Opony

Post autor: patysiaa »

Help! Okazało się, że muszę zakupić nowe Opony letnie 215/55 r17 czy możecie polecić mi według waszego doświadczenia na jakim modelu powinnam się skupić? Jest to mój pierwszy sezon jako posiadaczka samochodu i wiecie jak to kobieta potrzebuje porady :)

romeku
Posty: 215
Rejestracja: śr 10 sie 2022, 22:04
Status: Offline

Re: Opony

Post autor: romeku »

Myślę, że na autoopony.com można znaleźć całkiem niezły wybór, jeśli chodzi o dobre opony. Z tego, co udało mi się dowiedzieć, to mają bardzo szeroki asortyment i rozsądne ceny, więc może warto rozważyć zakupy u nich na stronie. Daj znać, co sądzisz o ich asortymencie.

romeku
Posty: 215
Rejestracja: śr 10 sie 2022, 22:04
Status: Offline

Re: Opony

Post autor: romeku »

Myślę, że na autoopony.com można znaleźć całkiem niezły wybór, jeśli chodzi o dobre opony. Z tego, co udało mi się dowiedzieć, to mają bardzo szeroki asortyment i rozsądne ceny, więc może warto rozważyć zakupy u nich na stronie. Daj znać, co sądzisz o ich asortymencie.

elabarbara
Posty: 1578
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Re: Opony

Post autor: elabarbara »

Wszystko zależy co tak naprawdę też szukacie. Jak chodzi o mnie, to aktualnie potrzebowałabym konkretne opony motocyklowe. Tak zastanawia mnie to, czy nie postawić tym razem na firmę Alleopony24.pl - ponieważ generalnie czytałam na ich temat wiele pozytywnych opinii - także myślę, że warto... A wy co radzicie?
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat