Fotele z funkcja masażu

Strażak po godzinach

Topic author
nosleep
Posty: 579
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 17 lut 2016, 16:11
Status: Offline

Fotele z funkcja masażu

Post autor: nosleep »

Czołem!
Rozglądam się za fotelem masującym do domu i zastanawiam się, jakie funkcje powinien posiadać taki fotel. Widziałam, że w sprzedaży są różne fotele masujące i zastanawiam się na co trzeba zwrócić uwagę przy wyborze. Może macie w domu fotele i doradzicie jak wybrać najlepszy?

Astra80
Posty: 278
Rejestracja: pt 08 lip 2016, 23:11
Status: Offline

Re: Fotele z funkcja masażu

Post autor: Astra80 »

Wiesz co, ja korzystałem z takich foteli masujących w różnych galeriach handlowych. Wrzuca się do nich 5 złotych, siada i masują:) Super uczucie i super sprawa. Niestety nie mam totalnie pojęcia, jakie funkcje powinien posiadać taki fotel z funkcją masażu. Te "galeriane" to zakładam, że była wyższa półka. Hmm ciekawe ile kasy już na nie wydałem przez te kilka lat? A może lepiej nie liczyć, bo by wyszło, że faktycznie lepiej by było kupić sobie taki fotel do domu.

elabarbara
Posty: 1571
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Re: Fotele z funkcja masażu

Post autor: elabarbara »

To coś fajnego na co dzień, nie powiem, mogłabym to mieć, ale dla mnie na przykład nie ma możliwości kupna czegoś takiego, nie mam miejsca nawet na to ;) . Niemniej też myślę o odpowiednim sposobie na relaks, czyli o masażu tantrycznym. Zainteresował mnie dokładniej seks tantryczny i zastanawiam się, czy się na to nie skierować. Co mi radzicie? Jak to ma wyglądać?

wiktoria01
Posty: 81
Rejestracja: śr 03 lis 2021, 19:31
Status: Offline

Re: Fotele z funkcja masażu

Post autor: wiktoria01 »

Gdybym miała wybierać postawiłabym na zwykłe fotele tapicerowane. I do nich dokupiła matę masującą, którą można w każdej chwili ściągnąć. Myślę, że to wygodniejsze rozwiązanie. I bardziej estetyczne. Takie fotele z funkcją masażu są zazwyczaj duże, nieforemne i nieciekawie się prezentują. Zwłaszcza jeśli stawiamy na nowoczesną aranżację wnętrza.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat