Jakie są kryteria wyboru obrączek ślubnych?

Strażak po godzinach

Topic author
yesigi
Posty: 13
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: sob 23 kwie 2022, 12:39
OSP (gm., woj.): powiat łódzki wschodni
Status: Offline

Jakie są kryteria wyboru obrączek ślubnych?

Post autor: yesigi »

Jakie są kryteria wyboru obrączek ślubnych?

walolel
Posty: 14
Rejestracja: ndz 24 kwie 2022, 22:06
OSP (gm., woj.): powiat łódzki wschodni
Status: Offline

Re: Jakie są kryteria wyboru obrączek ślubnych?

Post autor: walolel »

ptymalna wysokość obrączki wynosi od 1,3 do 1,5 mm – jednak jest to tylko wartość orientacyjna, bo wykonuje się zarówno wyższe, jak i niższe obrączki. Grubsza i masywniejsza obrączka będzie zdecydowanie bardziej wytrzymała od tych niskich i kruchych

tehokic
Posty: 7
Rejestracja: sob 18 cze 2022, 21:05
OSP (gm., woj.): powiat łódzki wschodni
Status: Offline

Re: Jakie są kryteria wyboru obrączek ślubnych?

Post autor: tehokic »

Decyzji do podjęcia macie kilka - od materiału, z którego mają być wykonane, przez ich szerokość, aż po detale w postaci zdobień i grawerów.
Jestem pewna, że ​​każdy marzy o zdobyciu wyjątkowego pierścionka i że ten pierścionek będzie zawsze pod ręką. Pierścionki na ślub możesz wybrać w firmie jubilerskiej PIERRE https://pierrejewellery.pl. PIERRE posiada własną produkcję, małe nowoczesne biuro oraz showroom. Koszt biżuterii PIERRE jest 3-5 razy niższy niż biżuterii markowej i łańcuszkowej.

elabarbara
Posty: 1579
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Re: Jakie są kryteria wyboru obrączek ślubnych?

Post autor: elabarbara »

Na pewno musicie się zastanowić, jakie wolicie zrobić sobie na przykład materiałowo te obrączki, ale z drugiej strony... Co w sumie jest dla nas dobrym rozwiązaniem? Właściwie to mnie to mocno zastanawia i sporo o tym myślę. Może też wybierzemy to niedługo. Dodatkowo zastanawiam się, czy dobrego foto wybieramy. Dlatego fotografia ślubna Gdynia może zopiniujecie?
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat