Dermokosmetyki

Strażak po godzinach

Topic author
nosleep
Posty: 585
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 17 lut 2016, 16:11
Status: Offline

Dermokosmetyki

Post autor: nosleep »

Używacie dermokosmetyków? Ja jakiś czas temu odkryłam, że doskonale sprawdzają się one do pielęgnacji cery problematycznej czy przesuszonej skóry ciała. Od jakiegoś czasu kupuję dermokosmetykido twarzy i ciała i jestem naprawdę zachwycona ich działaniem. Przy regularnym stosowaniu szybko widać zmianę w wyglądzie cery. Ja miałam bardzo przesuszoną skórę na twarzy ale odkąd stosuje dopasowane do mojej cery dermokosmetyki problem zniknął. Skóra jest lepiej odżywiona, dobrze nawilżona a makijaż trzyma się znacznie dłużej.

Astra80
Posty: 278
Rejestracja: pt 08 lip 2016, 23:11
Status: Offline

Re: Dermokosmetyki

Post autor: Astra80 »

cześć, ja od dawna używam dermokosmetyków do pielęgnacji twarzy. Nie miałam jak ty problemu ze suchą skórą, natomiast u mnie co chwile pojawiały się wypryski. Wcześniej stosowałam jakieś zwykłe kosmetyki do cery trądzikowej, ale nie wiele pomagały. Dopiero jak zaczęłam używać specjalnych toników i kremów do certy trądzikowej i problematycznej to problem zaczął stopniowo znikać. Wiadomo, że nie da się doprowadzić skóry do ładnego wyglądu w kilka dni, ale przy regularnym stosowaniu dopasowanych dermokosmetyków można po kilku tygodniach zauważyć różnicę. Ja teraz używam tylko takich produktów do twarzy, bo nie chcę by problem trądziku wrócił.

elabarbara
Posty: 1578
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Re: Dermokosmetyki

Post autor: elabarbara »

A kojarzycie może firmę Swederm? Bo tam nie tylko właśnie możecie kupić bardzo dobre dermokosmetyki, ale i naturalne produkty do robienia makijażu... Ja właśnie planuję u nich kupić chociażby rozświetlacz, ale również i puder matujący, i kilka innych jeszcze rzeczy....

Kosciel
Posty: 420
Rejestracja: czw 06 sty 2022, 17:41
Status: Offline

Re: Dermokosmetyki

Post autor: Kosciel »

Jeśli mają dobry skład, to czemu nie

nelik
Posty: 2
Rejestracja: pt 25 lis 2022, 19:43
Kontakt:
Status: Offline

Re: Dermokosmetyki

Post autor: nelik »

też szukam czegoś odpowiedniego dla swojej cery bo jest bardzo wrażliwa i ma skłonność do alergii...

Miller
Posty: 2
Rejestracja: wt 14 lis 2023, 19:43
OSP (gm., woj.): Międzyrzec Podl
Status: Offline

Re: Dermokosmetyki

Post autor: Miller »

Mam własny salon kosmetyczny, więc wybór kosmetyków jest dla mnie bardzo odpowiedzialny, ponieważ kupuję kosmetyki nie tylko dla siebie, ale także dla moich klientów.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat