Perfumy damskie

Strażak po godzinach

Topic author
nosleep
Posty: 604
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 17 lut 2016, 16:11
Status: Offline

Perfumy damskie

Post autor: nosleep »

hej!
Jakie perfumy najczęściej wybieracie? Ja przez długi czas kupowałam perfumy w markecie, niby ładne ale... kompletnie nietrwałe. W końcu postanowiłam skusić się na markowe Perfumy damskie Dolce Gabbana. Problem jednak polega na tym, ze podoba mi się kilka zapachów i kompletnie nie wiem, który wybrać. Macie jakieś swoje ulubione typy tych perfum? Które według was sprawdzają się najlepiej?

Kosciel
Posty: 465
Rejestracja: czw 06 sty 2022, 17:41
Status: Offline

Re: Perfumy damskie

Post autor: Kosciel »

Moja żona ma jedne ulubione

Petarda
Posty: 41
Rejestracja: śr 02 mar 2022, 16:26
Status: Offline

Re: Perfumy damskie

Post autor: Petarda »

Moje ulubione to Dolce & Gabbana pachnące liliami, piżmem i przyprawami korzennymi bzem i różą, zamknięte w pięknym flakonie. Flakon ma cudowna zakrętkę w kształcie kwiatka. Ich zapach jest delikatny, nie drażniący, świetnie komponuje się ze zwiewną stylówką. Pasuje na co dzień, ale też warto użyć go na wieczorne wyjście. Zapach jest trwały i bardzo długo zostaje na skórze.

Laurka
Posty: 96
Rejestracja: wt 15 lis 2016, 12:05
OSP (gm., woj.): woj.mazowieckie
Status: Offline

Re: Perfumy damskie

Post autor: Laurka »

Ja niezbyt często kupuję perfumy,jak coś,to wybieram jak poprzedniczka, te z marketu. Są tanie, mają ładne flakony, i pachną też całkiem nieźle.
Szczerze, to nie bardzo rozumiem ten fenomen markowych zapachów, kosztują kupę kasy, starczają na krótko, a przecież i tak nikt nie rozpozna marki po zapachu.Nie widzę więc sensu wydawania tak dużej kasy, obecnie można wydać ją o wiele lepiej.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat