Mikołajki

Strażak po godzinach

Topic author
Astra80
Posty: 278
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pt 08 lip 2016, 23:11
Status: Offline

Mikołajki

Post autor: Astra80 »

Hejka,
niedługo Mikołajki...a za niecały miesiąc - Gwiazdka. Jaki ciekawy prezent na Mikołajki polecacie dla 6-latka, który oczywiście jeszcze wierzy w Świętego Mikołaja? Potrzebuje jakiś kilka propozycji, najlepiej z różnych przedziałów cenowych. Tak od hmm 150 złotych do 500 złotych za prezent. Oczywiście mój synek już ma swoje propozycje, ale też chciałabym zobaczyć propozycje innych rodziców:) Może macie coś godnego polecenia, to wtedy te pomysły podrzucę mojemu synkowi - na pewno da się skusić na dopisanie ich do listu do Mikołaja :)

kolendra
Posty: 27
Rejestracja: śr 13 kwie 2022, 17:12
Status: Offline

Re: Mikołajki

Post autor: kolendra »

Kupno prezentu każdego roku spędza mi sen z powiek,mimo iż moje dzieci też wierzą w Mikołaja i piszą do niego listy, to nie zawsze wybieram ich propozycje. Niektóre są zwyczajnie bardzo drogie. W moim przypadku, w tym roku postawiłam na gry edukacyjne, książki...zwłaszcza te elektroniczne z dodatkowym piórem, które czyta dziecku, uczy go liter, pisania, wiedzy przyrodniczej. Fajną serią jest Czytaj z Albikiem,mam nadzieję,że będzie to udany prezent.

Laurka
Posty: 95
Rejestracja: wt 15 lis 2016, 12:05
OSP (gm., woj.): woj.mazowieckie
Status: Offline

Re: Mikołajki

Post autor: Laurka »

Ja też mam niezła zagwostkę, dzieciaki obecnie maja dosłownie wszystko, a to czego nie mają to jest strasznie drogie. Wielu ludzi idąc trochę na łatwiznę daje w kopercie pieniądze, niech dziecko sobie pozbiera i samo kupi, to na co ma ochotę. Oczywiście sprawdza się to wśród starszych dzieci, dla młodszych trzeba coś wybrać.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat