Kto w Warszawie montuje rolety antywłamaniowe?

Strażak po godzinach

Topic author
Ambitny
Posty: 304
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 25 sie 2016, 14:38
Status: Offline

Kto w Warszawie montuje rolety antywłamaniowe?

Post autor: Ambitny »

Pytam, ponieważ już dwie firmy, w których pytałem, dały mi na to bardzo odległe terminy. Może macie kogoś dobrego polecenia?

Stworek
Posty: 268
Rejestracja: wt 04 kwie 2017, 08:35
Status: Offline

Re: Kto w Warszawie montuje rolety antywłamaniowe?

Post autor: Stworek »

Wiem, że u mojego kuzyna pod Warszawą oni montowali rolety antywłamaniowe. Ale jak w tej chwili z czasem oczekiwania u nich to nie wiem. Musiałbyś sam o to zapytać.

elabarbara
Posty: 1592
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Re: Kto w Warszawie montuje rolety antywłamaniowe?

Post autor: elabarbara »

Wiecie najlepiej chyba byłoby zapoznać się z ofertami w sieci lub tez podpytać o to znajomych. Chyba najszybciej w ten sposób dotrzecie do odpowiedniej firmy dla siebie. Jak chodzi o mnie, to nowoczesne rolety poznań zauważyłam, że ma firma Wiral. Także planuje do nich się zgłosić, jestem bardzo ciekawa co mi zaproponują. Ale z tego co wiem, to mają świetne wyroby.

otylia
Posty: 253
Rejestracja: pn 21 mar 2022, 11:09
Status: Offline

Re: Kto w Warszawie montuje rolety antywłamaniowe?

Post autor: otylia »

Faktycznie, wybór rolet to nie lada wyzwanie. Ja z polecenia kilku osób zdecydowałam się na rolety Brodnica K-bro i muszę wam powiedzieć, że jestem naprawdę bardzo zadowolona z tego rozwiązania. W końcu mam w domu zamontowane solidne rolety, które posłużą mi przez długie lata.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat