Kombinezony dziecięce zimowe

Strażak po godzinach

Topic author
nosleep
Posty: 603
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 17 lut 2016, 16:11
Status: Offline

Kombinezony dziecięce zimowe

Post autor: nosleep »

hej!
Wybieram się z córką w tym sezonie po raz pierwszy na ferie zimowe i zastanawiam się jaki ciepły ubiór dla niej wybrać. Widziałam w sklepach różne kombinezony dziecięce zimowe i zastanawiam się nad zakupem takiego kombinezonu. Pytanie tylko czy takie ubranie jest wygodne do zabawy na śniegu? Kombinezon wydaje mi się być taki ciężki i ograniczający ruchy, ale może się mylę... Czy wasze pociechy chodzą w kombinezonach zimą?

Astra80
Posty: 278
Rejestracja: pt 08 lip 2016, 23:11
Status: Offline

Re: Kombinezony dziecięce zimowe

Post autor: Astra80 »

hej, wiesz co kupno kombinezonu dla dziecka na ferie to absolutny must have! Pamiętaj że dzieciaki szaleją na śniegu wiec bez kombinezonu zawsze jest ryzko ze po jakims czasie będzie mieć gołe plecy bo nawet jak ubierzesz ja na cebulkę to i tak cos powyłazi. Ja mojemu synowi co roku kupuje kombinezon. Polecam taki z odpinanym kapturem. Kaptur sie przydaje jak np.pada śnieg. Zerknij sobie na ceneo - tam znajdziesz mega duży wybór kombinezonów we wszystkich wzorach i kolorach.

Kamalea
Posty: 6
Rejestracja: sob 31 gru 2022, 15:25
Status: Offline

Re: Kombinezony dziecięce zimowe

Post autor: Kamalea »

Ja mam trochę mniejsze dziecko, bo dopiero na wiosnę kończy 2 lata i tez juz mamy jedną zimę za sobą więc z całą odpowiedzialnością polecam kombinezonik zimowy. Jak jeszcze mała nie chodziła to miałam taki ekstra kombinezon ze stopami (nie wiem jak to nazwać, nie trzeba butów ubierać bo jest taki pełny). Naprawde sprawdził się ekstra bo małą miała cieplutko a ja sie nie martwiłam że ją gdzieś zawieje czy coś .E tym roku mamy już taki , który nadaje się do zakładania z butami. Na samym sole na nogawce jest gumka więc dobrze się trzyma na nodze i nie wyłazi z butów. Naprawde polecam kombinezony bo to moim zdaniem absolutny must have na zimę dla dziecka.

kikak
Posty: 881
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:33
Status: Offline

Re: Kombinezony dziecięce zimowe

Post autor: kikak »

Jeśli chodzi o zakupy przez internet dla dzieci to ja jestem ostrożny i często sprawdzam takie strony jak https://mlodzirodzice.pl/top-5-najlepsz ... la-dzieci/ z różnego rodzaju porównań, rankingów i tak dalej. Jednak opinia poprzednich konsumentów jest dla mnie bardzo znacząca i dzięki temu wiem, że nie wydaję pieniędzy w błoto.

Łucja33
Posty: 417
Rejestracja: pt 14 sty 2022, 18:26
Status: Offline

Re: Kombinezony dziecięce zimowe

Post autor: Łucja33 »

Jeśli chodzi o ubrania zimowe na stok ale także i do codziennego użytkowania to warto odwiedzić Sportowy Butik. U nich znajdziesz kombinezony, czapki, bluzy i wszelkie akcesoria narciarskie. Mi podoba się biała kurtka narciarska damska ale to tylko jedna z wielu rzeczy w tym sklepie. Na pewno wielbiciele zimy znajdą coś dla siebie.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat