Iphone 14

Strażak po godzinach

Topic author
nosleep
Posty: 585
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 17 lut 2016, 16:11
Status: Offline

Iphone 14

Post autor: nosleep »

Hejka - czy ktoś z Was ma może i używa iPhone 14 ? Zastanawiam się nad nim, tylko nie wiem w sumie, czy bardzo się różni od 13, którą posiadam? Tak sprawdzałam parametry - to raczej małe różnice, a użytkowanie i wygląd? Bo na żywo nie miałam okazji oglądać tego telefonu.
Posiada ktoś z Was? Jeśli tak, to proszę o kilka zdań o nim.

Astra80
Posty: 278
Rejestracja: pt 08 lip 2016, 23:11
Status: Offline

Re: Iphone 14

Post autor: Astra80 »

hmm wiesz co - jak już masz poprzedni model, to nie wiem czy jest sens wydawania takiej kasy na model nowszy. Nie różni się praktycznie niczym od wcześniejszego modelu. Nawet procesor ma taki sam, rozdzielczość ekranu, wielkość wyświetlacza itp itd. Jedyne co, to nowszy system operacyjny już wgrany. Czy więc warto? Wg mnie nie. Chyba, że nie ma ktoś Iphona, albo ma model sprzed kilku dobrych lat. Wtedy to warto rozważyć zakup tego telefonu.

Topic author
nosleep
Posty: 585
Rejestracja: śr 17 lut 2016, 16:11
Status: Offline

Re: Iphone 14

Post autor: nosleep »

hmm no to w takim razie się wstrzymam z kupnem. Trochę jest to rozczarowujące, że wychodzą praktycznie co rok nowe modele, które jednak nie wnoszą już praktycznie nic nowego, jeśli chodzi o poprzedni model. Fakt jest taki, że powinno się zmieniać telefony co te 3-4 lata, aby odczuć jakąś większą różnicę pomiędzy nimi, a nie co rok czy dwa.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat