Robot planetarny

Strażak po godzinach

Topic author
nosleep
Posty: 585
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 17 lut 2016, 16:11
Status: Offline

Robot planetarny

Post autor: nosleep »

Cześć!
Słuchajcie, popsuł mi się robot, a że dużo piekę to na szybko potrzebuję kupić jakiś dobry robot planetarny. Najlepiej, żeby miał duża moc, bo często robię chleb, albo drożdżowe a takie ciasto jest gęste, więc musi dać radę to wymieszać. Fajnie by było, gdyby miał tez jakieś dodatkowe akcesoria np.do surówek. Możecie coś polecić?

Astra80
Posty: 278
Rejestracja: pt 08 lip 2016, 23:11
Status: Offline

Re: Robot planetarny

Post autor: Astra80 »

hej, robot planetarny to naprawde bardzo przydatne urządzenie :) mam i używam i każdemu, kto dużo piecze polecam. Co do modelu, to wszystko zależy ile chcesz na niego wydać. Ja mam robota Zelmer 1300 W. Jest super bo właśnie takie gęste ciasta jest w stanie bez problemu wymieszać. Ja np. często robię chleb prawie z kilograma mąki i robot spokojnie daje sobie radę. Tyle, że mój nie ma dodatkowych akcesoriów, ale do przygotowania ciasta sprawdza się idealnie.

Topic author
nosleep
Posty: 585
Rejestracja: śr 17 lut 2016, 16:11
Status: Offline

Re: Robot planetarny

Post autor: nosleep »

No właśnie mi zależy, żeby jednak miał akcesoria, bo wtedy można go używać też do przygotowywania obiadów itp. Widziałam, że są takie, które mają nawet maszynki do mielenia mięsa w zestawie. Myślę, że to by się mogło sprawdzić w kuchni, bowiem jedno urządzenie zastępuje kilka.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat