Kaski rowerowe

Strażak po godzinach

Topic author
nosleep
Posty: 603
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 17 lut 2016, 16:11
Status: Offline

Kaski rowerowe

Post autor: nosleep »

hejka,
szukam kasku rowerowego dla 10cio latka i dla siebie. Jakie kaski rowerowe są według was najlepsze? Widziałam różne kaski na Ceneo, ale nie wiem za bardzo na który się zdecydować. Zależy mi na takim, który nie rozpadnie się po pierwszym upadku i będzie naprawdę dobrze chronił głowę. Możecie coś polecić?

Astra80
Posty: 278
Rejestracja: pt 08 lip 2016, 23:11
Status: Offline

Re: Kaski rowerowe

Post autor: Astra80 »

Jeśli ma to być produkt naprawdę bezpieczny, to może kask typu Full Face? Chroni także twarz oraz buzię. W razie (odpukać!) upadku - szansa na wybicie zębów bardzo maleje. Spójrz np na ten model: Full Face Status Dh Bmx - fakt, kosztuje przeszło 500 zł, ale jest lekki, nowoczesny i ładny. No i oczywiście naprawdę chroni i ma specjalne wkładki, które można nawet prać!

Topic author
nosleep
Posty: 603
Rejestracja: śr 17 lut 2016, 16:11
Status: Offline

Re: Kaski rowerowe

Post autor: nosleep »

W sumie racja, takiego pełnego kasku na rower nie brałam pod uwagę. Co prawda trochę śmiesznie taki kask wygląda, no ale bezpieczeństwo przede wszystkim. Muszę przejrzeć zatem na Ceneo, jak cenowo się kształtują takie kaski.

Kosciel
Posty: 459
Rejestracja: czw 06 sty 2022, 17:41
Status: Offline

Re: Kaski rowerowe

Post autor: Kosciel »

Warto sobie przejrzeć testy w internecie

Wandka
Posty: 1080
Rejestracja: ndz 02 lip 2017, 11:43
OSP (gm., woj.): poznań, wielkopolskie
Status: Offline

Re: Kaski rowerowe

Post autor: Wandka »

Gdyby z kolei kogoś z Was interesowały dobrej jakości kaski rowerowe dla dzieci, to polecam zapoznać się z ofertą firmy Puky. Oferowane przez tego producenta kaski są nie tylko bardzo wytrzymałe i bezpieczne, ale również i wygodne, co jak wiadomo w przypadku maluchów jest bardzo istotne.

KasjuszMag
Posty: 63
Rejestracja: pn 05 lut 2024, 08:21
Status: Offline

Re: Kaski rowerowe

Post autor: KasjuszMag »

Marlin Trek 5 jest idealnym wyborem dla osób szukających niezawodnego i wszechstronnego roweru górskiego w przystępnej cenie. Wyposażony w solidną ramę, niezawodne komponenty i amortyzowany widelec, Marlin 5 świetnie sprawdzi się zarówno na szlakach, jak i podczas codziennej jazdy po mieście. Jego uniwersalność i trwałość czynią go doskonałym towarzyszem przygód dla początkujących i średnio zaawansowanych miłośników MTB.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat