Drugie śniadanie

Strażak po godzinach
Awatar użytkownika

Topic author
k-m
Posty: 182
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 22 lip 2015, 14:04
OSP (gm., woj.): Warszawa,mazowieckie
Status: Offline

Drugie śniadanie

Post autor: k-m »

Czy macie jakieś dobre pomysły na drugie śniadanie w pracy jak i w domu?

totak
Posty: 170
Rejestracja: ndz 14 gru 2014, 11:53
OSP (gm., woj.): lubelskie, chełm, chełm
Status: Offline

Re: Drugie śniadanie

Post autor: totak »

Omlet na słodko: 2jajka+1 bialko 50gr twarogu chudego lub skyr 15 gr proszku białkowego proszek do pieczenia blenduje i na maselku z dwóch stron. Do tego dżem z truskawek własnej roboty z ksylitolem

Zamiast kawy herbatka na pobudzenie:

https://loremvit.pl/herbata-na-pobudzenie/

Na stronie jest opisane, jakie zioła mogą skutecznie działać na pobudzenie organizmu, wcale nie musi być to kawa.

irona
Posty: 242
Rejestracja: śr 23 mar 2022, 22:35
Status: Offline

Re: Drugie śniadanie

Post autor: irona »

U mnie na drugie śniadanie na pewno wpada kawa zawsze i do tego dobrej jakości słodkość, najlepiej bez dodatku cukru. Nie lubię zakupów stacjonarnie dlatego często szukam w sieci co mogę za przekąski sobie zamawiać. I tak znajoma poleciła mi ostatnio ofertę sklepu https://tasti.pl/ . Widzę, że mają tu szeroki wybór przekąsek, przetwory, musi i płatki. Jest w czym wybierać aby na spokojnie mieć na drugie śniadanie.

luzik
Posty: 319
Rejestracja: śr 22 gru 2021, 13:39
OSP (gm., woj.): Kościan, Wielkopolskie
Status: Offline

Re: Drugie śniadanie

Post autor: luzik »

Dość długo nie mogliśmy z żoną poradzić sobie z naszymi niejadkami. Drugie śniadanie to nie był już tak duży problem jak pierwsze, ponieważ nie było zbyt wiele czasu na przygotowania do wyjścia, a dzieci nie mogły przebrnąć przez śniadanie. Zawsze znalazły sobie powód, żeby kaprysić, grymasić itd., a my rodzice świadomi, nie chcieliśmy stosować środków radykalnych. Z pomocą przyszła znajoma, która dała namiary na firmę Eterno https://eterno.pl/, producenta pysznych i zdrowych przetworów, które uratowały naszą sytuację. Dzieci chętnie zjadają bez zbędnego marudzenia, a my mamy w końcu dużo czasu, żeby ze wszystkim zdążyć.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat