Podziekowanie...

Strażak po godzinach

Topic author
karol1118
Posty: 501
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pn 26 gru 2011, 18:10
Status: Offline

Podziekowanie...

Post autor: karol1118 »

W poniedziałek nasza Osp wyjechała do pożaru ciągnika rolniczego jako kierowca pojechał zawodowy strażak. Od swoich kolegów z PSP obecnych na miejscu dowiedział się ze właścicielowi ciągnika bardzo nie podobało się to ze przyjechał w białych adidasach i ze mógł lepiej z samochodu nie wysiadać :-)To tak ludzie dziękują Osp za pomoc skarżą na nich .:)
Piękniejszy od ciszy jest tylko dźwięk syreny

Danonek
Posty: 153
Rejestracja: pt 19 sie 2011, 20:30
Status: Offline

Re: Podziekowanie...

Post autor: Danonek »

No niestety bywa i tak... Ale nie ma co się przejmować ;)

fire45
Posty: 268
Rejestracja: pt 16 gru 2011, 16:43
Status: Offline

Re: Podziekowanie...

Post autor: fire45 »

Rolnik miał rację. Kierowca mógł z samochodu nie wychodzić, ciekawe tylko kto chłopakom obsłużyłby motopompę/autopompę. (Bo to główne zadanie kierowcy już na miejscu zdarzenia.)
Awatar użytkownika

bohun
Posty: 192
Rejestracja: śr 24 cze 2009, 08:11
OSP (gm., woj.): (pow. olkuski, małopolskie)
Status: Offline

Re: Podziekowanie...

Post autor: bohun »

Uważam że lepiej jechać we własnych butach niż w nie dopasowanych i narażać innych choć to nie przepisowo jak zauważył właściciel ciągnika. Ja gdy awansowałem na kierowcę to pierwsze co zrobiłem to spasowałem sobie odpowiednie buty do jazdy gdyż prowadzenie samochodu w OFICERACH (żółte gumniaczki :D ) mi nie odpowiadało, nie chciałem narażać siebie i innych. Ludzi nie zmienisz. Ważne że nikomu nic sie nie stało.

XCerber
Posty: 421
Rejestracja: czw 31 maja 2012, 12:04
OSP (gm., woj.): Pinczyn, Zblewo, Pomorskie
Status: Offline

Re: Podziekowanie...

Post autor: XCerber »

bohun pisze:Uważam że lepiej jechać we własnych butach niż w nie dopasowanych i narażać innych choć to nie przepisowo jak zauważył właściciel ciągnika. Ja gdy awansowałem na kierowcę to pierwsze co zrobiłem to spasowałem sobie odpowiednie buty do jazdy gdyż prowadzenie samochodu w OFICERACH (żółte gumniaczki :D ) mi nie odpowiadało, nie chciałem narażać siebie i innych. Ludzi nie zmienisz. Ważne że nikomu nic sie nie stało.
tez slyszalem ze w OFICERACH jedzie sie nie wygodnie i czasami kierowcy w czasie jazdy jada w swoich a "gumiaki" ubiera po przyjezdzie... :)

XCerber
Posty: 421
Rejestracja: czw 31 maja 2012, 12:04
OSP (gm., woj.): Pinczyn, Zblewo, Pomorskie
Status: Offline

Re: Podziekowanie...

Post autor: XCerber »

a jak juz tak przy podziekowaniach jestesmy;) to ostatnio przy niewielkim pozarze komina w piekarni, kazda zaloga dostala po 3kosze (chleb+ciasto) do podzialu;PP a przyjechalo kolo 6 wozow;)

Fistach
Posty: 919
Rejestracja: pn 06 cze 2011, 17:21
OSP (gm., woj.): Kraków, Małopolska
Status: Offline

Re: Podziekowanie...

Post autor: Fistach »

XCerber pisze:a jak juz tak przy podziekowaniach jestesmy;) to ostatnio przy niewielkim pozarze komina w piekarni, kazda zaloga dostala po 3kosze (chleb+ciasto) do podzialu;PP a przyjechalo kolo 6 wozow;)
to nie rozpowiadajcie tego bo piekarz będzie musiał zapłacić od tego podatek!

XCerber
Posty: 421
Rejestracja: czw 31 maja 2012, 12:04
OSP (gm., woj.): Pinczyn, Zblewo, Pomorskie
Status: Offline

Re: Podziekowanie...

Post autor: XCerber »

Fistach pisze:
XCerber pisze:a jak juz tak przy podziekowaniach jestesmy;) to ostatnio przy niewielkim pozarze komina w piekarni, kazda zaloga dostala po 3kosze (chleb+ciasto) do podzialu;PP a przyjechalo kolo 6 wozow;)
to nie rozpowiadajcie tego bo piekarz będzie musiał zapłacić od tego podatek!
dokladnie to samo pomyslalem po napisaniu i wcisnieciu "wyslij" ... ale pozartowac z piekarza mozna nie?:PPP

gizik
Posty: 58
Rejestracja: sob 24 lis 2012, 17:24
OSP (gm., woj.): Ciechanów, mazowieckie
Status: Offline

Re: Podziekowanie...

Post autor: gizik »

Tak ciężko podziękować za pomoc.....
trening na mase
Zaczynając zabawę na siłowni nie mamy problemów ze zwiększeniem masy mięśniowej. Oczywiście to w jakim tempie twoja masa mięśniowa będzie rosła zależało takich jak odpowiednia dieta na mase, trening na masę czy odpowiednia suplementacja.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat