stara centrala telefoniczna

Strażak po godzinach

Topic author
sloikk
Posty: 282
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 11 paź 2011, 20:13
OSP (gm., woj.): Kuźnica Grabowska
Status: Offline

stara centrala telefoniczna

Post autor: sloikk »

Witam serdecznie. Robiliśmy ostatnio porządki w remizie i znaleźliśmy takie oto cudo. Ma ktoś może szersze pojęcie na temat takich staroci? Z jakich lat może ta centrala pochodzić, czy jest to ruchliwy towar, ile moglibyśmy za coś takiego dostać? Jakiekolwiek informacje na jej temat były by bardzo przydatne. Pozdrawiam ;)
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika

bohun
Posty: 192
Rejestracja: śr 24 cze 2009, 08:11
OSP (gm., woj.): (pow. olkuski, małopolskie)
Status: Offline

Re: stara centrala telefoniczna

Post autor: bohun »

Z tego co pamiętam tu nas na poczcie też taka centrala była może nie taka sama ale podobna :) . Nie wiem czy nie lepiej oddać gdzieś do muzeum bo ciężko będzie znaleźć amatora na taki sprzęt. Ale próbować warto.
Awatar użytkownika

GLM
Posty: 478
Rejestracja: wt 30 sie 2011, 16:15
OSP (gm., woj.): Długa Koscielna
Status: Offline

Re: stara centrala telefoniczna

Post autor: GLM »

bohun pisze:Z tego co pamiętam tu nas na poczcie też taka centrala była może nie taka sama ale podobna :) . Nie wiem czy nie lepiej oddać gdzieś do muzeum bo ciężko będzie znaleźć amatora na taki sprzęt. Ale próbować warto.
Takim sprzetem to pół Polski to zapchane / produkcja na masową skale / kiedyś
Święty Florianie patronie nasz ,miej w opiece naszą Straż

Topic author
sloikk
Posty: 282
Rejestracja: wt 11 paź 2011, 20:13
OSP (gm., woj.): Kuźnica Grabowska
Status: Offline

Re: stara centrala telefoniczna

Post autor: sloikk »

GLM pisze: Takim sprzetem to pół Polski to zapchane / produkcja na masową skale / kiedyś
to mnie nie pocieszyłeś ;) jeśli faktycznie niewiele warte, to oddamy do Szkoły Podstawowej, prowadzone były zbiory takich staroci, a ten akurat służył w naszej wiosce, więc się pewnie ucieszą ;)
Awatar użytkownika

GLM
Posty: 478
Rejestracja: wt 30 sie 2011, 16:15
OSP (gm., woj.): Długa Koscielna
Status: Offline

Re: stara centrala telefoniczna

Post autor: GLM »

sloikk pisze:
GLM pisze: Takim sprzetem to pół Polski to zapchane / produkcja na masową skale / kiedyś
to mnie nie pocieszyłeś ;) jeśli faktycznie niewiele warte, to oddamy do Szkoły Podstawowej, prowadzone były zbiory takich staroci, a ten akurat służył w naszej wiosce, więc się pewnie ucieszą ;)
Tak by było naj lepiej, zawsze zdobędziesz jakąś wdzięcznośc u p. dyrektor, a po drugie straż zawsze pomagała szkole na różne sposoby
Święty Florianie patronie nasz ,miej w opiece naszą Straż
Awatar użytkownika

Tenesy
Posty: 516
Rejestracja: pn 20 mar 2017, 12:44
Lokalizacja: Gliwice
Status: Offline

Re: stara centrala telefoniczna

Post autor: Tenesy »

Obecnie w firmach i biurach warto stawiać na telefonię internetową. Na stronie https://www.supervoip.pl/ można znaleźć na jej temat wszelkie informacje. To wygodne rozwiązanie, które gwarantuje niezłe oszczędności.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat