Problem z dostępem do serwera OSP

Strażak po godzinach

Topic author
MrPierre
Posty: 1
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pn 08 kwie 2013, 16:57
OSP (gm., woj.): Wąbrzeźno, kuj-pom
Status: Offline

Problem z dostępem do serwera OSP

Post autor: MrPierre »

Witam!
Forum czytam od jakiegoś czasu, ale sytuacja dopiero zmusiła mnie do zarejestrowania się. Jestem nowym administratorem strony mojej OSP. Od poprzedniego admina otrzymałem login i hasło do panelu administracyjnego. Strona niestety wygląda tak, że wstyd ją pokazywać. Stworzyłem nową stronę w html i gdy chciałem ją umieścić na serwerze pojawił się problem gdyż okazało się, że przy próbie podmiany stron nie mam dostępu do serwera FTP. Napisałem do administratora serwera i podobno przy zakładaniu konta na serwerze otrzymuje się hasło do panelu administracyjnego, hasło do FTP i coś tam jeszcze. Poprzedni admin strony twierdzi, że czegoś takiego nie dostał i nic więcej nie ma. Kontakt z administratorem serwera również się urwał, zarząd OSP mnie ciągle pogania o nową stronę, a ja sam już powoli dostaję białej gorączki. Poradźcie mi co mam w tej sytuacji zrobić. Dodam jeszcze, że mamy bardzo mały budżet i nie stać nas na serwer zewnętrzny i domenę. Również burmistrz nie chętnie podchodzi do Nas i nawet nie ma co iść do niego z prośbą o wyszperanie w budżecie trochę groszy na naszą stronę.
Pozdrawiam!

XCerber
Posty: 421
Rejestracja: czw 31 maja 2012, 12:04
OSP (gm., woj.): Pinczyn, Zblewo, Pomorskie
Status: Offline

Re: Problem z dostępem do serwera OSP

Post autor: XCerber »

poprzedni admin dostał na swoja poczte emaila z wszystkimi hasłami do poszczegolnych elementow: generalnie jedno hasło do wszystkiego bylo, teraz nie pamietam ale przy zmianie hasła tylko niektore elementy mialy zmienione hasło a niektore bylo trzeba osobno zmienic. porozmawiaj niech poszuka, albo podaj emaila ktory podal przy rejestracji i wtedy zrobisz "przywrocenie hasła"...
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat