Inwestycja w opcje binarne? Czy warto?

Strażak po godzinach
Awatar użytkownika

Topic author
OSP krzemień
Posty: 29
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 10 wrz 2013, 13:47
OSP (gm., woj.): Jabłonna Lacka, Mazowieckie
Status: Offline

Re: Inwestycja w opcje binarne? Czy warto?

Post autor: OSP krzemień »

Ech, dlaczego większość Polaków musi podchodzić do nowości zawsze sceptycznie. Ja inwestuje również w opcje binarne i nie mam jeszcze złego zdania o tym sposobie zarabiania.

Jako dowód daje Wam screen z ostatniej inwestycji:
Obrazek
3 pierwsze pozycje nie weszły, ponieważ specjalizuje się na parach walutowych ( EUR/USD itp.)

Nie trzeba mieć skończonych studiów ekonomicznych, aby móc zacząć inwestować, Owszem prawdą jest, że jest to dla osób rozważnych, którzy nie stawiają wszystkich swoich oszczędności, bo inwestycje wiążą się również z potencjalnym ryzykiem.

Życzę powodzenia wszystkim inwestorom i czekam na hejty od " pesymistycznych Polaczków" ;)

smogq
Posty: 3
Rejestracja: czw 10 kwie 2014, 18:13
Status: Offline

Re: Inwestycja w opcje binarne? Czy warto?

Post autor: smogq »

Też myślałam kiedyś o inwestowaniu w opcje binarne, ale stchórzyłam. Wszystkim inwestorom życzę powodzenia :-)
Trener personalny zmotywuje Cię i pomoże w realizacji treningu, http://zdrowystylzycia.pl nigdy nie było tak proste.
Awatar użytkownika

Topic author
OSP krzemień
Posty: 29
Rejestracja: wt 10 wrz 2013, 13:47
OSP (gm., woj.): Jabłonna Lacka, Mazowieckie
Status: Offline

Re: Inwestycja w opcje binarne? Czy warto?

Post autor: OSP krzemień »

I niepotrzebnie :P

koneton
Posty: 3
Rejestracja: pt 25 kwie 2014, 14:53
OSP (gm., woj.): OSP Tarnów, Małopolskie
Kontakt:
Status: Offline

Re: Inwestycja w opcje binarne? Czy warto?

Post autor: koneton »

Opinie ludzi pokazują, że jest to zajęcie mocno nieopłacalne...
Najlepsze gry na przegladarke - zapraszam do wypróbowania! :)
Awatar użytkownika

Topic author
OSP krzemień
Posty: 29
Rejestracja: wt 10 wrz 2013, 13:47
OSP (gm., woj.): Jabłonna Lacka, Mazowieckie
Status: Offline

Re: Inwestycja w opcje binarne? Czy warto?

Post autor: OSP krzemień »

Właśnie chodzi o to, że jest opłacalne inwestowanie w opcje binarne, lecz niestety ludzie nie są dobrze poinformowaniu o tym ciekawym sposobie zarobku. Dlatego nie mają o tym zdania.

Jooki
Posty: 1
Rejestracja: wt 11 sie 2015, 13:20
Status: Offline

Re: Inwestycja w opcje binarne? Czy warto?

Post autor: Jooki »

Witam!

Pojawiła się nowa platforma przeznaczona do inwestowania w opcje binarne przy pomocy
BitCoinów. http://www.bitplutos.com?campaign=10

Platforma oferuje możliwość zachowania całkowitej anonimowości, nie wymaga weryfikacji
oraz gwarantuje wypłacalność będąc podmiotem podległym firmie eXclusivE Ltd.
właściciela serwisu eXbino.com działającego na rynku od 2012 roku.

Rejestracja i korzystanie z platformy są anonimowe. Wymagane są jedynie adres e-mail
oraz hasło.


*Dodatkowo numer telefonu jeśli chcemy zapisać się na szkolenia.


Depozyty obsługiwane są w kryptowalucie BitCoin aczkolwiek jest możliwość realizacji
wpłat z regularnych walut poprzez przewalutowanie po aktualnym kursie na BTC, można
również dokonać wpłat poprzez Skrill lub Neteller.

Wszystko bezpośrednio na platformie. Serwis oferuje kilka bonusów startowych zależnych
od wysokości złożonego depozytu, sięgają one od 25% do 100% wartości wpłaty. Oczywiście
by wypłacić bonus należy zgodnie z regulaminem dokonać obrotu bonusem!

Sama platforma oferuje możliwość inwestowania w ponad 90 aktywów: walut, surowców,
indeksów, akcji jak również kurs BTC. Na pojedynczej transakcji inwestor możne zyskać
nawet 85%! Dla początkujących w świecie opcji binarnych i inwestycji serwis oferuje
indywidualne szkolenia oraz całodobowe wsparcie online oraz opcję SpotFollow dającą
możliwość obserwowania innych, bardziej doświadczonych inwestorów.


Zapraszam do inwestowania: http://www.bitplutos.com?campaign=10

racer
Posty: 4
Rejestracja: pn 15 lut 2016, 20:22
Status: Offline

Re: Inwestycja w opcje binarne? Czy warto?

Post autor: racer »

Opcje binarne trochę jak lotek, ale bardziej trzeba się znać. Trzeba mieć szczęście. Ja akurat znam osoby, które wygrały w lotka.

Nadzieja
Posty: 748
Rejestracja: wt 30 gru 2014, 08:56
Status: Offline

Re: Inwestycja w opcje binarne? Czy warto?

Post autor: Nadzieja »

No nie wiem, czy bym to porównywała. A obligacje? Jesteście za? A może fundusz inwestycyjny? Co myślicie na ten temat? Przeczytajcie o obligacjach korporacyjnych na stronie maxmag.pl. Myślę, że ten temat może Was zaciekawić.

samwise
Posty: 526
Rejestracja: pn 18 lip 2016, 08:28
Status: Offline

Re: Inwestycja w opcje binarne? Czy warto?

Post autor: samwise »

Może powodem, dla którego ludzie podchodzą do tego sceptycznie jest to, że przy takich nowych sposobach wielu obawia się ryzyka. I ja w sumie za to nie winię, bo też wolałbym wybrać jakąś bardziej sprawdzoną metodę inwestycji, na przykład w papiery wartościowe. Przypuszczam, że większość z was podobnie (a jak to zrobić możecie przeczytać tu http://blog.squaber.com/2015/09/papiery ... -kapitalu/, jeśli jesteście zainteresowani).

ignacyy91
Posty: 55
Rejestracja: pn 28 wrz 2015, 13:34
Kontakt:
Status: Offline

Re: Inwestycja w opcje binarne? Czy warto?

Post autor: ignacyy91 »

Inwestycje w opcje binarne mogą być bardzo dochodowe, ale warto zwrócić uwagę, że nie jest to produkt dla każdego - do tego potrzebna jest odpowiednia wiedza (z ekonomii/finansów), trzeba też mieć odpowiednią strategię. Poczytajcie trochę o opcjach, może was zainteresują. Jakby co, to mogę polecić platformę https://exbino.com/pl/ m.in. ze względu na rożne bonusy, jakie można dostać, ale i samą platformę, która jest dość nowoczesna i bardzo funkcjonalna.

Gasik4
Posty: 289
Rejestracja: śr 19 paź 2016, 15:50
Status: Offline

Re: Inwestycja w opcje binarne? Czy warto?

Post autor: Gasik4 »

Osobiście nie pchałbym się w to.

firerun
Posty: 428
Rejestracja: śr 06 sie 2014, 10:50
Status: Offline

Re: Inwestycja w opcje binarne? Czy warto?

Post autor: firerun »

jak nie masz odpowiedniej wiedzy na ten temat to się za to nie bierz, bo możesz stracić tylko pieniądze, a nic nie zarobisz

regina
Posty: 847
Rejestracja: sob 24 paź 2015, 20:54
Status: Offline

Re: Inwestycja w opcje binarne? Czy warto?

Post autor: regina »

Bez wątpienia jest tak, że inwestowanie jest dobrą rzeczą, ale nie każdemu się to uda. Chodzi mi o korzystanie z pożyczek następnie wpadanie w zadłużenie. Zdecydowanie szybko poradzić sobie z problemem , myślę że może pomóc konsolidacja chwilówek . Jest to na pewno pomocne rozwiązanie.

Dominika52
Posty: 107
Rejestracja: czw 25 lis 2021, 06:44
Status: Offline

Re: Inwestycja w opcje binarne? Czy warto?

Post autor: Dominika52 »

Jeśli o mnie chodzi to inwestuje w kryptowaluty. Korzystam ze świetnej aplikacji https://www.wealthseed.eu/ Jest ona bardzo przejrzysta i łatwa w obsłudze. Do wyboru są również akcje czy fundusze inwestycyjne :)

mareckize
Posty: 34
Rejestracja: pt 18 lis 2022, 01:18
Status: Offline

Re: Inwestycja w opcje binarne? Czy warto?

Post autor: mareckize »

Cześć wszystkim! I ja to rozumiem. Mnie też interesuje temat kryptowalut, nawet ostatnio zyskałam trochę odwagi i przy pomocy bardziej doświadczonej osoby udało mi się wejść w rynek kryptowalutowy. Interesuje mnie uniswap kurs, ale uważam, że warto śledzić też inne kursy, ponieważ bardziej opłaca się inwestowanie w różne kryptowaluty i nie ograniczać się.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat