Ulubione sporty

Strażak po godzinach

babfixk
Posty: 2
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 09 sie 2016, 15:30
Status: Offline

Re: Ulubione sporty

Post autor: babfixk »

Oczywiście
*Siatkówka
*Koszykowka
*p.ręczna

dendo
Posty: 1
Rejestracja: śr 10 sie 2016, 17:52
Status: Offline

Re: Ulubione sporty

Post autor: dendo »

ja mam małe dzieciaki i nie zawsze miałam je z kim zostawić w domu jak szłam na fitness, teraz natomiast zabieram je na takie zajęcia z dzieciakami jak tu opisują http://sportportal.pl/fitness-dla-dziecmi/ i jest super :)

Joannaa
Posty: 11
Rejestracja: czw 11 sie 2016, 12:41
OSP (gm., woj.): Dolnośląskie, Wrocław
Status: Offline

Re: Ulubione sporty

Post autor: Joannaa »

narty ;)

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: Ulubione sporty

Post autor: Mufinka »

Ja uwielbiam snowboard. Jednak ostatnimi czasy nie ma warunków, żeby uprawiać ten sport w Polsce.

magnez33
Posty: 1
Rejestracja: pt 12 sie 2016, 11:19
OSP (gm., woj.): wrocław,dolnośląskie
Status: Offline

Re: Ulubione sporty

Post autor: magnez33 »

Moje ulubione sporty to: nurkowanie, rafting, spadochroniarstwo, rajdy ekstremalne. Dla a dla relaksu golf.
Zapoznaj się z komfortowymi mieszkaniami na sprzedaż we Wrocławiu na osiedlu Wysoka.

marian57
Posty: 194
Rejestracja: ndz 16 sie 2015, 08:13
OSP (gm., woj.): śląskzabrzezabrze
Status: Offline

Re: Ulubione sporty

Post autor: marian57 »

Ja uwielbiam rower. A ze teraz stało sie modne nabijanie km w słusznej sprawie,to chyba skorzystam z tej oferty http://www.rowerzysta.pl/akcesoria-rowe ... erowe.html Wydatek nie jest duży. A moje przejechane kilometry mogą pomóc kupić sprzęt dla chorego dziecka. To będą pożytecznie wydane pieniądze.

kbakowska275
Posty: 1
Rejestracja: pt 26 sie 2016, 08:32
OSP (gm., woj.): OSP (Śląskie, Śląskie)
Status: Offline

Re: Ulubione sporty

Post autor: kbakowska275 »

obecnie moim ulubionym sportem jest bieganie, a właściwie bieganie za wózkiem po sklepach... za wózkiem dla dziecka. Ostatnio wpadłem na wózek (kinderbuggy) i znalazłem taką stronę buggy test na testu wybranego modelu. Możecie panowie po fachu pomóc. Jest to moje pierwsze dziecko i po porostu sie na tym nie znam.

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: Ulubione sporty

Post autor: Mufinka »

Ja mam zamiar spróbować z kajakami. Nie tylko tylko, czy po jednym wypadzie się nie zniechęcę.

samwise
Posty: 526
Rejestracja: pn 18 lip 2016, 08:28
Status: Offline

Re: Ulubione sporty

Post autor: samwise »

U mnie odpada, bo nie mam blisko do wody. Niestety to nie jest jeden z tych sportów, które można uprawiać wszędzie.

Pueblo998
Posty: 64
Rejestracja: sob 18 maja 2013, 15:08
OSP (gm., woj.): OSP KSRG Służewo gmina Aleksandrów Kujawski powiat Aleksandrów Kujawski
Status: Offline

Re: Ulubione sporty

Post autor: Pueblo998 »

Oczywiście że piłka nożna, dodatkowo siatkówka a w zimowe wieczory chińczyk ;)

butmichal
Posty: 1
Rejestracja: ndz 11 wrz 2016, 00:02
OSP (gm., woj.): warszawa, mazowieckie
Status: Offline

Re: Ulubione sporty

Post autor: butmichal »

Moim ulubionym sportem od ponad 5 miesięcy jest przewijanie mojej córeczki i wychodzenie z nią na spacer. Mam mały polem bo muszę kopić nowy wózek. Znalazłem coś takiego kinderwagen im test. Zna się ktoś na tym?

samwise
Posty: 526
Rejestracja: pn 18 lip 2016, 08:28
Status: Offline

Re: Ulubione sporty

Post autor: samwise »

Po tym, co ostatnio Legia odstawiła, trudno będzie się pasjonować piłką jak dawniej.

ritaka
Posty: 164
Rejestracja: ndz 10 kwie 2016, 16:36
Status: Offline

Re: Ulubione sporty

Post autor: ritaka »

Dla mnie najlepszą formą aktywności fizycznej jest zdecydowanie fitness. Uważam, że jest on najlepszy dla kobiet. Miałam różne zajęcia z fitnessu i zawsze bardzo mi się one podobały. Teraz bardzo chciałabym spróbować fitnessu na trampolinach, który jest bardziej wymagający. Wiecie może gdzie najlepiej udać się na fitness na trampolinach w Warszawie?

piikkjak
Posty: 1
Rejestracja: pt 25 lis 2016, 16:18
Status: Offline

Re: Ulubione sporty

Post autor: piikkjak »

Szukacie dobrych skuterów ? Jeśli potrzebujecie dobrej jakości skutera to skutery honda
są idealnym rozwiązaniem dla was, o wyśmienitej mocy i świetnej obudowie, skutery najlepszej jakości !

samwise
Posty: 526
Rejestracja: pn 18 lip 2016, 08:28
Status: Offline

Re: Ulubione sporty

Post autor: samwise »

Ja w tym roku będę miał pierwszy kontakt z nartami. Trzymajcie za mnie kciuki, to może nóg nie połamię!
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat