Plany na wakacje

Strażak po godzinach

marian57
Posty: 194
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: ndz 16 sie 2015, 08:13
OSP (gm., woj.): śląskzabrzezabrze
Status: Offline

Re: Plany na wakacje

Post autor: marian57 »

W tym roku urlop dopiero na początku jesieni. Ale nie narzekam, bo góry w jesiennej szacie wyglądają przepięknie. Jedziemy do Nowego Sącza.
Lubimy spacery po górach, zwiedzanie, a przede wszystkim to ich powietrze, takie ostre, napełniamy nim nasze płuca. Wieczory pewnie będziemy spędzać w ulubionej restauracji żony Mekong. Ja jeszcze w niej nie byłem,ale żona gwarantuje, że zakocham się w ich kaczce.

MarlenA
Posty: 10
Rejestracja: czw 09 lip 2015, 10:51
Status: Offline

Re: Plany na wakacje

Post autor: MarlenA »

wiele osób nie bardzo wierzy w tanie podróże, ale jeśli kupię bilet za 100-200 zł i znajdę w miarę tani hotel to na parę dni na pewno warto gdzieś polecieć i zmienić otoczenie, nie mówię że do Stanów:) ale np. Francja, Norwegia, albo chociaż Niemcy gdzie też jest wiele malowniczych miejsc, nie wiem jak teraz wyglądają ceny, ale wiosną kupiłam niedrogie bilety właśnie do Niemiec na stronce centerfly i zorganizowałam sobie miły wypad

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: Plany na wakacje

Post autor: Mufinka »

Oczywiście, że da się znaleźć tanie loty i noclegi. Trzeba tylko poświęcić na to więcej czasu i wykazać się cierpliwością.

3zuch
Posty: 758
Rejestracja: pn 04 lis 2013, 09:22
Status: Offline

Re: Plany na wakacje

Post autor: 3zuch »

Na urlopie zamierzam zacieśnić kontakty z góralami-strażakmi :lol: W planach jest wyjazd i przyjrzenie się apartamentom w centrum Zakopanego od wewnątrz, na zdjęciach wyglądają pięknie. Już widzę krajobraz zza okna :)

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: Plany na wakacje

Post autor: Mufinka »

Też mam w planach wyjazd do Zakopanego, ale tylko na weekend. Spojrzę na te apartamenty w takim razie.

MarlenA
Posty: 10
Rejestracja: czw 09 lip 2015, 10:51
Status: Offline

Re: Plany na wakacje

Post autor: MarlenA »

Mufinka - a masz jakieś propozycje jeśli mowa o tych lotach, czy piszesz tak ogólnie ?:)

Nadzieja
Posty: 748
Rejestracja: wt 30 gru 2014, 08:56
Status: Offline

Re: Plany na wakacje

Post autor: Nadzieja »

Też jestem ciekawa. Teraz niby tyle tanich lotów, a jak się sprawdza, to naprawdę słono kosztują.

3zuch
Posty: 758
Rejestracja: pn 04 lis 2013, 09:22
Status: Offline

Re: Plany na wakacje

Post autor: 3zuch »

Tanie wakacje, to nie do końca udane wakacje :)

Nadzieja
Posty: 748
Rejestracja: wt 30 gru 2014, 08:56
Status: Offline

Re: Plany na wakacje

Post autor: Nadzieja »

To zależy na co stawiamy. Są tacy, co podróżują stopem, jedzą konserwy itp.

warshawianqa
Posty: 3
Rejestracja: czw 24 wrz 2015, 10:16
OSP (gm., woj.): warszawa ursynów
Status: Offline

Re: Plany na wakacje

Post autor: warshawianqa »

stopem bym się jednak bała :P

MarlenA
Posty: 10
Rejestracja: czw 09 lip 2015, 10:51
Status: Offline

Re: Plany na wakacje

Post autor: MarlenA »

Ktoś napisał, że tanie to nie do końca udane wakacje. Nie zgodzę się z tym, mówiąc tanie nie mam przecież na myśli, by mieszkać na wolnym powietrzu, nic nie zwiedzać i nie jeść :) chodzi mi o to, że jeśli się postaramy to znajdziemy tanie loty, tańsze hotele, czy atrakcje, za które nie musimy nic płacić, wbrew pozorom w sporych europejskich miastach jest wiele darmowych atrakcji, tylko trzeba o tym wiedzieć i przygotować się na takie wakacje

moim sposobem są tanie loty, ich znalezienie to pół sukcesu, jeśli lecę do Paryża za 200zł w obie strony to uważam że to tanio, kasa zostaje w kieszeni

piotrek30
Posty: 1
Rejestracja: czw 26 lis 2015, 21:13
Status: Offline

Re: Plany na wakacje

Post autor: piotrek30 »

To co to za wczasy na których trzeba oszczędzać? Moi znajomi byli za granicą a konkretnie w Gruzji z biurem http://czajkapodroze.pl/ i według nich nie były to drogie wakacje i nie specjalnie musieli liczyć się z kosztami. A i jaki plus jest takich wakacji, że masz wszystko zaplanowane i dużo schodzi z głowy nie trzeba się martwić czy wszystko jest załatwione :)
Awatar użytkownika

Inter
Posty: 405
Rejestracja: czw 23 paź 2014, 09:30
OSP (gm., woj.): OSP Gmina Hanna w woj Lubelskim
Status: Offline

Re: Plany na wakacje

Post autor: Inter »

Warto jest zaplanować sobie obecnie jakąś dalszą podróż. Jest zima. Oraz bardzo dobry czas na jakieś egzotyczne wyprawy.. .Za granicą pogoda do tego typu podróży jest bardzo dobra. Słońce, pełnia sezonu...

Wbrew pozorom samodzielne zaplanowanie sobie takiej wycieczki nie jest drogie, możecie zerknąć sobie na przykład na promocje linii KLM:
http://klmf.ly/1zjSJuk

Latają Warszawy do wielu egzotycznych miejsc. Mają tam teraz dobrą cenę na Bangkok. 2500 zł w dwie strony.

firerun
Posty: 428
Rejestracja: śr 06 sie 2014, 10:50
Status: Offline

Re: Plany na wakacje

Post autor: firerun »

Mam mnóstwo planów, ale nie wiem, co z nich uda mi się zrealizować.
Awatar użytkownika

dragon
Posty: 24
Rejestracja: pt 04 gru 2015, 21:03
Status: Offline

Re: Plany na wakacje

Post autor: dragon »

Plan już jest. Punkt początkowy to port wierzba mazury oczywiście. A dalej to już gdzie żagle i wody poniosą :)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat