Projekt wnętrza

Strażak po godzinach

mazurek
Posty: 1025
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 01 lip 2015, 14:14
Status: Offline

Re: Projekt wnętrza

Post autor: mazurek »

Też myślę, że najlepiej samemu postarać się o projekt wnętrza. Internet jest bardzo bogaty pod tym względem i każdy znajdzie coś dla siebie, zaczerpnie pomysłów i inspiracji. Ja na przykład bardzo interesuję się ekologią i pokrewnymi rzeczami i przy projektowaniu własnego mieszkania starałam się iść zgodnie z własnymi upodobaniami i przekonaniami: http://eu-eu.eu/ekoaranzacje-czyli-wyst ... -z-natura/. Trzeba było się nieco napracować, ale było warto.

DzielnyW.
Posty: 51
Rejestracja: śr 16 lis 2016, 14:11
Status: Offline

Re: Projekt wnętrza

Post autor: DzielnyW. »

jedyne z czego skorzystałem to z projektu domu nowoczesnego a widząc czym kierował się architekt i mając dom jaki mam łatwo mi już było dobrać meble pod mój styl jednak gdybym nie budował a kupował dom to pewnie bym kogoś zatrudnił do pomocy. Mając doświadczenie z takimi osobami stwierdzam,że warto

samwise
Posty: 526
Rejestracja: pn 18 lip 2016, 08:28
Status: Offline

Re: Projekt wnętrza

Post autor: samwise »

Można też ewentualnie odpowiedzialnością za projekt obarczyć firmę budowlaną. Niektóre mają to w zakresie swoich usług. Na przykład Grupa KOL - ci robią na przykład projektowanie i wykonawstwo salonów, jak można przeczytać na ich stronie kolgrupa.pl/o-firmie/, więc w sumie niezły układ, bo wynajmujesz jedną firmę, która od podstaw zajmie się wszystkim.

Miki44
Posty: 1
Rejestracja: pn 02 sty 2017, 10:25
Status: Offline

Re: Projekt wnętrza

Post autor: Miki44 »

Nie można zapominać też o klimatyzacji. Ostatnio miałem okazję skorzystać z firmy :arrow: http://www.eolsztyn.com/klimatyzacja-olsztyn i jestem bardzo zadowolony. naprawdę polecam :wink:

klonss
Posty: 2
Rejestracja: ndz 08 sty 2017, 13:45
OSP (gm., woj.): warszawa, mazowieckie
Status: Offline

Re: Projekt wnętrza

Post autor: klonss »

Jest wiele elementów na które warto zwracać uwagę projektując wnętrza. Szczególnie, kiedy urządzamy pierwsze mieszkanie jest to nie lada wyzwanie, dlatego w mojej ocenie warto korzystać z usług/porad profesjonalistów. Profesjonalny projekt wykonany przez architekta wnętrz to także znaczna oszczędność czasu m.in. poświęcanego na wybór poszczególnych elementów wyposażenia nieruchomości.

3zuch
Posty: 758
Rejestracja: pn 04 lis 2013, 09:22
Status: Offline

Re: Projekt wnętrza

Post autor: 3zuch »

Nadzieja pisze:Ja teraz "kombinuję" z kuchnią. Nie podoba mi się i chciałabym ją zmienić.
Wyposażenie kuchni, armaturę, w tym zlewozmywaki wyszukuję na Homebook.pl, zajrzyj tam przy odnawianiu kuchni. Nowoczesne inspiracje przydadzą się przy samodzielnym kombinowaniu z kuchnią. :)

karaiby
Posty: 253
Rejestracja: czw 14 lip 2016, 10:07
Status: Offline

Re: Projekt wnętrza

Post autor: karaiby »

Wynajęcie projektanta wnętrz wiąże się oczywiście z kosztami ale jeśli jesteś gotowy na taki wydatek, to na pewno nie będą to źle zainwestowane pieniądze. Dla ułatwienia mogę nawet podrzucić Ci namiar na profesjonalne biuro architektów wnętrz: www.abrys.net
Skontaktuj się z nimi, a przygotują Ci dokumentację wykonawczą, wizualizację wraz z rysunkami technicznymi, a nawet projekty mebli. Możesz nawet poprosić ich o porade ustną. Co ważne, zatrudniając takiego fachowca, nie musisz martwić się problemami podczas remontu. Po prostu zlecasz mu kompleksowy nadzór.

Anop09
Posty: 6
Rejestracja: czw 02 lut 2017, 17:55
Status: Offline

Re: Projekt wnętrza

Post autor: Anop09 »

Ja bym zapytał jakiegoś specjalistę. Mi się wydaje, że to jest chyba najlepsza opcja :)
Wewnątrz każdej bryły węgla tkwi diament, który czeka, żeby się wydostać.

Gasik4
Posty: 289
Rejestracja: śr 19 paź 2016, 15:50
Status: Offline

Re: Projekt wnętrza

Post autor: Gasik4 »

Anop09 pisze:Ja bym zapytał jakiegoś specjalistę. Mi się wydaje, że to jest chyba najlepsza opcja :)
Zdecydowanie masz rację. A patrzyłeś tutaj? Myślę, że jej śmiało możesz zapytać :)

maloszy
Posty: 6
Rejestracja: czw 16 mar 2017, 14:33
OSP (gm., woj.): Wieliczka, małopolskie
Status: Offline

Re: Projekt wnętrza

Post autor: maloszy »

Na pewno projektanta trzeba wybrać bardzo starannie. Narobiło się na rynku dużo projektantów, którzy nie potrafią wiele. Przynajmniej u mnie w Krakowie.

mantra
Posty: 7
Rejestracja: wt 21 mar 2017, 09:35
Status: Offline

Re: Projekt wnętrza

Post autor: mantra »

Wie ktoś jaki jest średni koszt usług architekta do aranżacji 80 m mieszkania?

ollafe88n
Posty: 350
Rejestracja: wt 29 lis 2016, 16:08
Status: Offline

Re: Projekt wnętrza

Post autor: ollafe88n »

Niestety nie znam konkretnego kosztu, ale mogę ci polecić świetne rozwiązanie jeśli chcesz odmienić wnętrze swojego mieszkania lub domu. Sądzę, że dobrym rozwiązaniem mogłyby być fototapety do sypialni, które sprawią, że będzie ona niepowtarzalna i niesamowicie klimatyczna! Taka fototapeta, potrafi fenomenalnie odmienić pomieszczenie, w którym zostanie położona!

cerber
Posty: 273
Rejestracja: czw 14 lip 2016, 23:43
Status: Offline

Re: Projekt wnętrza

Post autor: cerber »

A czy Waszym zdaniem krzesła eames doskonale sprawdzą się we wnętrzu nowoczesnym?

olla66
Posty: 1
Rejestracja: czw 30 mar 2017, 15:12
Status: Offline

Re: Projekt wnętrza

Post autor: olla66 »

Ja tam lubię trochę inny tym aranżacji wnętrz. Dlatego u mnie w domu są tylko meble kolonialne. Jeśli ktoś tak samo jak ja lubi ten styl to polecam sklep Indigo Decor. Można tam znaleźć na prawdę świetne meble za rozsądną cenę!

sukienka
Posty: 1858
Rejestracja: wt 22 mar 2016, 16:34
Status: Offline

Re: Projekt wnętrza

Post autor: sukienka »

Jest wiele ciekawych pomysłów w internecie. Znajdziecie mnóstwo inspiracji dzięki czemu bez problemu wyposażycie swoje mieszkanie. Ja polecam tego typu blogi: http://www.swiatobrazu.pl/o-czym-warto- ... 33685.html, gdzie można znaleźć naprawdę dużo najróżniejszych pomysłów. Na pewno coś przypadnie Wam do gustu.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat