Gdzie wziąć kredyt gotówkowy

Strażak po godzinach

Mufinka
Posty: 966
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: Gdzie wziąć kredyt gotówkowy

Post autor: Mufinka »

Najlepiej jest przejrzeć fora kredytowe, ponieważ tam można zawsze znaleźć najnowsze informacje.

3zuch
Posty: 758
Rejestracja: pn 04 lis 2013, 09:22
Status: Offline

Re: Gdzie wziąć kredyt gotówkowy

Post autor: 3zuch »

Fora przejrzeć, ale i portale informacyjne z ofertami doradców i pośredników zobacz gdzie szukać. Im więcej przejrzymy ofert, tym większa szansa na lepsze warunki, a zadłużamy się na lata.

firerun
Posty: 428
Rejestracja: śr 06 sie 2014, 10:50
Status: Offline

Re: Gdzie wziąć kredyt gotówkowy

Post autor: firerun »

lepiej w ogóle nie brać kredytu.. potem tylko same problemy.

lksbobowa
Posty: 3
Rejestracja: pn 27 kwie 2015, 12:24
Status: Offline

Re: Gdzie wziąć kredyt gotówkowy

Post autor: lksbobowa »

okmoney to lichwiarska chwilówka, od chwiłowek uciekać, jak coś brać to w banku, tylko nie kazdy dostanie

annaP
Posty: 30
Rejestracja: sob 31 sty 2015, 21:41
Status: Offline

Re: Gdzie wziąć kredyt gotówkowy

Post autor: annaP »

najprościej sprawdzić sobie w porównywarce kredytów w necie i tam wziąć.. wszystko masz jak na dłoni. np porównywarka kredytów gotówkowych
Awatar użytkownika

Inter
Posty: 415
Rejestracja: czw 23 paź 2014, 09:30
OSP (gm., woj.): OSP Gmina Hanna w woj Lubelskim
Status: Offline

Re: Gdzie wziąć kredyt gotówkowy

Post autor: Inter »

Tam gdzie dają najtaniej. Tutaj nie powinno być sentymentów "a bo ja w tym banku mam całe życie konto". Kiedyś porównanie poszczególnych ofert nie było tak proste jak dziś. Obecnie wystarczy wrzucić interesujące nas kwoty do kalkulatora kredytowego lub ewentualnie zapytać bezpośrednio na tym forum kredytowym http://www.forum-kredytowe.pl/ w dziale z gotówkowymi.
Oferty banków tak szybko się zmieniają, że kalkulatory kredytowe bardzo często za tym nie nadążają.

dassowa
Posty: 3
Rejestracja: pn 20 kwie 2015, 12:55
Status: Offline

Re: Gdzie wziąć kredyt gotówkowy

Post autor: dassowa »

Jak kredyt to tylko w banku. Przynajmniej masz pewność.
A w takich firmach to może się źle skończyć.

wiseam
Posty: 2
Rejestracja: czw 23 kwie 2015, 10:09
Status: Offline

Re: Gdzie wziąć kredyt gotówkowy

Post autor: wiseam »

Jeśli chodzi o kredyt gotówkowy to możesz spróbować tutaj. Bardzo fajne oferty jeżeli chodzi o kredyty gotówkowe i kredyty gotówkowe bez bik czyli bez sprawdzania historii kredytowej. Oczywiście te drugie są mniej opłacalne z wiadomych przyczyn- ale wg. mnie warto spróbować, ja się nie sparzyłem.

ronaldo
Posty: 1
Rejestracja: pn 18 maja 2015, 15:59
Status: Offline

Re: Gdzie wziąć kredyt gotówkowy

Post autor: ronaldo »

Brałem raz kredyt w banku na samochód dla syna. Niestety na półmetku miałem spóźnienie ze spłatą. Później już żaden banka nie chciał mi przyznać drugi raz pożyczki. W tamtym roku chciałem wyjechać z rodziną na wakacje za granice. Miałem trochę odłożonych pieniędzy, trochę brakowało ale myślałem że reszt dostane od banku. Wielkie zdziwienie miałem na twarzy jak si okazało że ze względu na jedne spóźnienie ze spłatą jedne raty kredytu moja wiarygodność kredytowa tak drastycznie spadła i że nie mogę wziąć znowu pożyczki. Znalazłem firmę która dała mi kredyt gotówkowy bez bik - z pominięciem zapisu ze spóźnioną ratą dostałem kredyt na bardzo uczciwych warunkach i poleciałem sobie na fajne wakacje do Egiptu.

hedszot
Posty: 1
Rejestracja: wt 02 cze 2015, 14:25
OSP (gm., woj.): OSP Lędziny, Śląsk
Kontakt:
Status: Offline

Re: Gdzie wziąć kredyt gotówkowy

Post autor: hedszot »

ja korzystałem osobiście z tej strony http://www.kredyty-gotowkowe.portalbankowy.info/, i jestem zadowolony, szybko zadzownili, gotówka bez problemów, a po bankach nie trzeba latać

ceklosik
Posty: 2
Rejestracja: sob 23 maja 2015, 09:11
Status: Offline

Re: Gdzie wziąć kredyt gotówkowy

Post autor: ceklosik »

Najlepiej to w banku.

pozyczkasa.pl
Posty: 1
Rejestracja: pn 08 cze 2015, 18:05
OSP (gm., woj.): Jerzmanowice, małopolska
Status: Offline

Re: Gdzie wziąć kredyt gotówkowy

Post autor: pozyczkasa.pl »

niestety ale Okmoney już nie istnieje. Poza tym tak jak kolega wyżej powiedział możliwe było tylko dostać kila tysięcy zł. Zdecydowanie lepiej wziąć w normalnym banku gdzie będzie zdecydowanie taniej.

martelmaniks
Posty: 1
Rejestracja: czw 11 cze 2015, 07:29
OSP (gm., woj.): Katowice, Katowice
Kontakt:
Status: Offline

Re: Gdzie wziąć kredyt gotówkowy

Post autor: martelmaniks »

Nigdy nie miało sensu brać pożyczek na lichwiarskich warunkach jakie oferują parabanki. To jest złodziejstwo nie kredyt. Tylko normalny bank, nic innego.
https://www.kredyty-gotowkowe.portalbankowy.info/

Olsen32
Posty: 5
Rejestracja: sob 04 lip 2015, 08:27
OSP (gm., woj.): Kraków, małopolskie
Status: Offline

Re: Gdzie wziąć kredyt gotówkowy

Post autor: Olsen32 »


hannaa89
Posty: 28
Rejestracja: wt 07 lip 2015, 13:10
Kontakt:
Status: Offline

Re: Gdzie wziąć kredyt gotówkowy

Post autor: hannaa89 »

Większość banków ma podobne oferty kredytów gotówkowych, więc to właściwie bez różnicy, który się wybierze. Na tej stronie możecie przejrzeć aktualne oferty największych banków: http://kredyty-bankowe.com.pl/kredyty-gotowkowe/
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat