Studia w SGSP- ???

Strażak po godzinach

Topic author
Miłosz Jachacy
Posty: 13
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pt 27 gru 2013, 13:09
OSP (gm., woj.): Krusze (Klembów, Mazowieckie)
Status: Offline

Studia w SGSP- ???

Post autor: Miłosz Jachacy »

Witam. Otóż pytanie kieruje do osób obecnie studiujących lub będących już po studiach w SGSP. Słuchajcie Chciałbym ruszyć tam na studia. I tu pytanie: Czy tam na prawdę tak trudno się dostać?? Bo zauważyłem że o tej szkole krąży bardzo wiele mitów: że bez znajomości to nie ma co próbować, że trzeba być mega wysportowanym, że chętnych potrafi być 20/30 na jedno miejsce.Które z tych opowiastek są prawdą a które fałszem. Wiadomo, łatwo na pewno nie jest, ale czy rzeczywiście jest taka rzeźnia???
Awatar użytkownika

fido
Posty: 73
Rejestracja: wt 13 gru 2011, 09:48
OSP (gm., woj.): Puńców (goleszów, śląskie)
Lokalizacja: Puńców
Status: Offline

Re: Studia w SGSP- ???

Post autor: fido »

nie trzeba być jakoś wybitnie wysportowanym, ani mieć pleców, mój kuzyn skończył przy drugim podejsciu dostania się, poprawiał mature z fizyki i tutaj jest klucz mega dobre wyniki z matury fizyka chemia mata.
"Idę tam, gdzie wszyscy inni uciekają przed śmiercią."

Topic author
Miłosz Jachacy
Posty: 13
Rejestracja: pt 27 gru 2013, 13:09
OSP (gm., woj.): Krusze (Klembów, Mazowieckie)
Status: Offline

Re: Studia w SGSP- ???

Post autor: Miłosz Jachacy »

Nie no, o mat-fiz to się nie martwię jakoś strasznie bo jestem w miarę dobry i maturkę (mam nadzieję) napiszę na jakieś 70-80% . Wysportowany w miarę jestem, trochę mniej zwinny( to z racji że mam 2m), ale daję radę jakoś. Tylko najgorsze dla mnie będą badania lekarskie, bo nie wiem czego się mogą przyczepić.

Właśnie, czy ta komisja patrzy bardzo szczegółowo, czy tylko tak aby mógł wykonywać zawód ( ma 4 kończyny, wszystkie palce, może biegać, nie jest ślepy, nie ma astmy/cukrzycy, itp)?????
A psychotesty?? Jak to mniej więcej wygląda. Na jakiej podstawie oni orzekają że człowiek jet niezdolny do pracy w straży??
I jeszcze po dostaniu, czy ciężko jest na tym poligonie w Zamczysku???
Z góry dzięki za odp. :D
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat