kupowanie wszystkiego przez internet

Strażak po godzinach

Topic author
zuch
Posty: 17
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: sob 09 lis 2013, 11:36
OSP (gm., woj.): Bukowiec, łódzkie
Status: Offline

kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: zuch »

Witajcie. Chciałabym po ruszyć kwestię zakupów internetowych. Taka forma przeważa w moim domu i nawet nie wiem kiedy byłem na zakupach normalnych, nie jestem jednak przekonany czy to nas za bardzo nie przyzwyczaja do lenistwa? Jak Wam się wydaje? Moja żona już nawet zamówiła dzieciom książki do szkoły na stronie wydawnictwa (tu dokladnie, jakby kogos z Was ten pomysł też zainteresował http://www.wsip.pl/oferta/cykle/szkoly- ... mnazjalne/). Wyobrażacie sobie? Kiedyś to był cały fun iść po książki, zeszyty, plecak itd. Z kolei to oszczędność czasu, którego mamy jak na lekarstwo. I tak źle i tak niedobrze. Może marudzę, ale chciałbym o tym z kimś porozmawiać, bo moja rodzinka właśnie siedzi przed kompem, każda przed swoim. :(

junkoss
Posty: 2
Rejestracja: wt 19 sie 2014, 10:43
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: junkoss »

Ceny odgrywają decydującą rolę, nikt nie chce przepłacać!

krzemir
Posty: 2
Rejestracja: ndz 31 sie 2014, 20:32
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez internet

Post autor: krzemir »

Najwygodniej i najszybciej. Ja nawet buty kupuję już przez internet :) Zawsze można je zwrócić... ;)

daros
Posty: 5
Rejestracja: sob 20 wrz 2014, 14:36
OSP (gm., woj.): Moszczenica, łódzkie
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez interet

Post autor: daros »

Ja kupuję coraz więcej rzeczy w Internecie i wśród moich znajomych też panuje taki trend - ludzie teraz wszędzie szukają oszczędności nie tylko pieniędzy, ale również czasu

strazacki12
Posty: 29
Rejestracja: pn 16 cze 2014, 10:19
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez interet

Post autor: strazacki12 »

No zdecydowanie, oszczędność czasu jest ogromna. Ja czasem szedłem do miasta kupić odzież i po całym dniu łażenia nic nie znalazłem. W internecie spokój, szybkość i w razie nie dobrania rozmiaru ubrania lub butów, można je wymienić. Ceny praktycznie zawsze niższe.
Sprawdziłem - kupiłem - polecam - sklep strażacki http://www.ppoz.sklep.pl

firerun
Posty: 428
Rejestracja: śr 06 sie 2014, 10:50
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez interet

Post autor: firerun »

Nie uważam, że wszystko da się kupić przez internet. Czasami jest po prostu tak, że coś trzeba sprawdzić na żywo

monika73
Posty: 10
Rejestracja: czw 29 sie 2013, 22:30
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez interet

Post autor: monika73 »

a czy zdecydowalibyście się kupować sprzęty do domu przez internet?
szukam właśnie zlewozmywaka do kuchni, i widzę, że w internecie są tańsze zlewozmywaki kamienne. Znalazłam nawet jeden który mnie interesuje na stronie praktikera http://www.praktiker.pl/produkty,1158/zlewozmywaki.html. Tylko nie wiem jak jest ze zwrotami. Bo jakby się okazało, że jednak jest za duży, czy coś to można zwrócić tak jak przy zakupie w sklepie stacjonarnym? Czy przy zakupie dostaje wraz z towarem paragon?
Awatar użytkownika

marcyn
Posty: 10
Rejestracja: pn 22 wrz 2014, 17:07
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez interet

Post autor: marcyn »

Ja też coraz częściej korzystam ze sklepów internetowych. Po pierwsze to dla mnie wspaniałe rozwiązanie, bo nie znoszę zakupów i takich miejsc jak centra handlowe, po drugie, i chyba jeszcze ważniejsze - oszczędzam w ten sposób pieniądze. Jedzenia nie kupuję w sieci, ale niektórych produktów nie kupowałem w sklepach stacjonarnych już naprawdę długo. W Internecie kupuję najczęściej ubrania, elektronikę i leki bez recepty. Ubrania wybieram w sklepach internetowych dla wygody a apteka internetowa i strony z gadżetami po prostu pozwalają na dużą oszczędność.

dawid_jarosik
Posty: 1
Rejestracja: czw 25 wrz 2014, 19:09
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez interet

Post autor: dawid_jarosik »

Jak remontowałem mieszkanie to 90% zamówionych było przez internet.
Tak jest szybciej, wygodniej i taniej. Latanie po sklepach w poszukiwaniu najfajniejszej lampy, dywanu, fotela to przeżytek.

zuczek
Posty: 3
Rejestracja: czw 25 wrz 2014, 12:39
Kontakt:
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez interet

Post autor: zuczek »

Ja też bardzo dużo kupuję przez Internet i mam dobre doświadczenia. Myślę, że to jest przyszłość. Małe firmy lokalne może jakoś przetrwają , ale jeżeli chcą się rozwinąć muszą być widoczne w Internecie, zwłaszcza te które sprzedają produkty

pure
Posty: 5
Rejestracja: śr 01 paź 2014, 14:01
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez interet

Post autor: pure »

Ja często znajduję coś w normalnych - stacjonarnych sklepach, a później kupuję to przez Internet, bo jest taniej
Awatar użytkownika

uotwarte
Posty: 133
Rejestracja: śr 05 lis 2014, 10:51
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez interet

Post autor: uotwarte »

Również większość moich zakupów odbywa się przez internet, tak jest taniej.
Ostatnio zaopatrzyliśmy się w sztuczne ognie już na zabawe sylwestrową.

twojtyp
Posty: 5
Rejestracja: czw 06 lis 2014, 08:29
Kontakt:
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez interet

Post autor: twojtyp »

Pure też tak robię :D szukam czegoś fajnego, a zamawiam przez Internet bo jest taniej

firerun
Posty: 428
Rejestracja: śr 06 sie 2014, 10:50
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez interet

Post autor: firerun »

Ja lubię czasem kupić przez internet, bo jest po prostu taniej. Czasem zdarza mi się kupić jakieś stylowe buty lub inny element stroju. Oszczędzam w ten sposób też czas.

3zuch
Posty: 758
Rejestracja: pn 04 lis 2013, 09:22
Status: Offline

Re: kupowanie wszystkiego przez interet

Post autor: 3zuch »

Kupuje przez internet części samochodowe i drobne rtv. Kupuje z drugiej ręki na sprzedajemy.pl, gmutree.pl, olx. Sprzedaje tylko na darmowych, moja vectra stoi już 2 miechy prawie:) Oprócz OLX bo kasę chcieli.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat