Jednostka OSP w mojej miejscowości?

Strażak po godzinach

Topic author
Anonimski
Posty: 1
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pt 19 wrz 2014, 22:20
OSP (gm., woj.): Pomorskie, Powiat Starogardzki
Status: Offline

Jednostka OSP w mojej miejscowości?

Post autor: Anonimski »

Cześć. Jestem zielony w Tym temacie więc proszę Was o pomoc w rozwiązaniu tego problemu. Mam 16 lat. Uczęszczam biernie do jednostki OSP oddalonej od mojej miejscowości kilka kilometrów. Pytanie brzmi następująco. Czy mogę coś zrobić aby w mojej miejscowości powstała jednostka, stowarzyszenie OSP? Jeżeli tak to opiszcie wszystko co mam zrobić itd. Taka jednostka kiedyś w mojej miejscowości istniała lecz została usunięta i budynek remizy został przerobiony w taką salkę, no. Jak możemy się ubiegać o wóz strażacki, sprzęt do remizy, budynek pod remizę? Opiszcie mi wszystko. Dzięki!

Fistach
Posty: 919
Rejestracja: pn 06 cze 2011, 17:21
OSP (gm., woj.): Kraków, Małopolska
Status: Offline

Re: Jednostka OSP w mojej miejscowości?

Post autor: Fistach »

Anonimski pisze:Cześć. Jestem zielony w Tym temacie więc proszę Was o pomoc w rozwiązaniu tego problemu. Mam 16 lat. Uczęszczam biernie do jednostki OSP oddalonej od mojej miejscowości kilka kilometrów. Pytanie brzmi następująco. Czy mogę coś zrobić aby w mojej miejscowości powstała jednostka, stowarzyszenie OSP? Jeżeli tak to opiszcie wszystko co mam zrobić itd. Taka jednostka kiedyś w mojej miejscowości istniała lecz została usunięta i budynek remizy został przerobiony w taką salkę, no. Jak możemy się ubiegać o wóz strażacki, sprzęt do remizy, budynek pod remizę? Opiszcie mi wszystko. Dzięki!
A może najpierw poprzeglądałbyś forum?

strazaksam998
Posty: 67
Rejestracja: pt 03 sty 2014, 21:27
OSP (gm., woj.): woj. Lubelskieee
Status: Offline

Re: Jednostka OSP w mojej miejscowości?

Post autor: strazaksam998 »

Daj sobie spokój, 50% OSP które już istnieje ma sprzęt, ludzi, chęci wyjeżdża raz do roku do złamanego drzewa bo wszędzie jeździ PSP i KSRG. Jeszcze kilka lat i 30% jednostek osp wymrze. Ale niedajboże będzie jakaś powódź i samo psp i ksrg sobie nie poradzi, wtedy zrozumieją ci na górze że nie warto zapominać o zwykłych osp/

firerun
Posty: 428
Rejestracja: śr 06 sie 2014, 10:50
Status: Offline

Re: Jednostka OSP w mojej miejscowości?

Post autor: firerun »

dokładnie. osp powinny być dotowane, żeby w takich sytuacjach pomóc
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat