Jaki kredyt hipoteczny?

Strażak po godzinach
Awatar użytkownika

Topic author
Lollak
Posty: 122
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pn 03 lis 2014, 13:56
OSP (gm., woj.): lublin, ubelskie
Status: Offline

Jaki kredyt hipoteczny?

Post autor: Lollak »

Zastanawiam się nad wzięciem kredytu hipotecznego, ale nie wiem na jaki bank najlepiej się zdecydować. Wszystkie mają podobne oferty, więc pozostaje chyba tylko kwestia zaufania do danej placówki. Możecie mi napisać, czy wy braliście kiedyś taki kredyt i jeśli tak, to jak się układała współpraca z bankiem?
poaposdfsdfasdfa
Awatar użytkownika

Zdenek
Posty: 146
Rejestracja: czw 23 paź 2014, 09:29
OSP (gm., woj.): lubelskie, chełm, chełm
Status: Offline

Re: Jaki kredyt hipoteczny?

Post autor: Zdenek »

To, że wszystkie mają podobne oferty - to tylko powierzchowne spostrzeżenie. Tak naprawdę niektóre zarabiają na prowizjach i opłatach za różnego rodzaju usługi dodatkowe, ubezpieczenie. Jeżeli nie chce Ci się tracić czasu na chodzenie po bankach i szukanie odpowiednich ofert - to dopytaj na tym forum http://www.forum-kredytowe.pl/f125/ w dziale z kredytami hipotecznymi (mieszkaniowymi). Tam masz doradców kredytowych i na bieżąco zaproponują Ci konkretne warunki. Będziesz wiedziała na czym stoisz.

martynaknotek
Posty: 3
Rejestracja: śr 19 lis 2014, 12:02
OSP (gm., woj.): czeluśnica, podkarpackie
Status: Offline

Re: Jaki kredyt hipoteczny?

Post autor: martynaknotek »

Możesz również zaczęrpnąć informacji od jakiegoś doradcy finansowego, są specjalne firmy które zajmują się wyszukiwaniem optymalnych rozwiązań
Implanty Łódź, Targi w Polsce - Polecane strony

ronnyfarros
Posty: 1
Rejestracja: czw 20 lis 2014, 08:05
OSP (gm., woj.): Katowice,Śląskie
Status: Offline

Re: Jaki kredyt hipoteczny?

Post autor: ronnyfarros »

Hej, sprawdź sobie tutaj, http://www.niskarata.org - oferty kredytowe banków ja znalazłem tam wszystkie oferty

nizioł
Posty: 2
Rejestracja: wt 16 gru 2014, 13:07
OSP (gm., woj.): OSP Czarnuchowice, Śląskie
Status: Offline

Re: Jaki kredyt hipoteczny?

Post autor: nizioł »

Poszukaj coś tutaj coś zobacz kto ma dobre oferty wejdź tutaj i zobacz polskie banki w rankingu na ekredytowymarket.pl i wybierz najlepszy

aleksanderfineasz
Posty: 2
Rejestracja: śr 31 gru 2014, 09:17
OSP (gm., woj.): Katowice,Śląskie
Status: Offline

Re: Jaki kredyt hipoteczny?

Post autor: aleksanderfineasz »

Hej, jeśli interesuje Cię jakiś kredyt, sprawdź sobie podaną przeze mnie stronę ! :D

Albertmut
Posty: 30
Rejestracja: czw 22 sty 2015, 16:13
Lokalizacja: Polska
Kontakt:
Status: Offline

Jaki kredyt hipoteczny

Post autor: Albertmut »

Znalazłem kilka ofert i je porównałem i okazuje się, że różnice są spore, najlepszy kredyt, na który chyba się zdecyduję to albo kredyt hipoteczny w Kredyt Banku albo właśnie w PKO BP, za namową na tutejszym forum, sprawdziłem wszystkie za i przeciw, małe opłaty związane z kredytem, brak opłat wcześniejszych spłat takiego kredytu bardzo mnie zachęciło, aby starać się właśnie o kredyt hipotecznych w tych bankach. Zobaczymy w którym dostanę ten kredyt, obstawiam na PKO BP, wydaje mi się bardziej przyjazny.

----------------------------------------
akcesoria górnicze, bardy górnicze, lampa górnicza, prezenty górnicze, upominki górnicze

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: Jaki kredyt hipoteczny?

Post autor: Mufinka »

Może coś z MdM, jeśli się łapiecie oczywiście? Nie jest to jakiś super opłacalny program, ale zawsze coś dzięki temu można zaoszczędzić.

annaP
Posty: 30
Rejestracja: sob 31 sty 2015, 21:41
Status: Offline

Re: Jaki kredyt hipoteczny?

Post autor: annaP »

a nie prościej wejść w porównywarkę kredytów i sobie sprawdzić co nas dokładnie interesuje ??
np . http://www.dobrykapital.pl

falcons15
Posty: 1
Rejestracja: pn 02 mar 2015, 12:04
OSP (gm., woj.): OSP Bieruń, Śląsk
Status: Offline

Re: Jaki kredyt hipoteczny?

Post autor: falcons15 »

Może poszukaj czegoś na takim rankingu, warto sprawdzić takie dane zanim gdzieś sie wybierzesz i zaczniesz załatwiać - wjedź na Nawigacja finansowa

kata89
Posty: 17
Rejestracja: czw 26 lut 2015, 17:55
OSP (gm., woj.): Korsze, Warmińsko-Mazurskie
Status: Offline

Re: Jaki kredyt hipoteczny?

Post autor: kata89 »

Ja polecam hipoteczny w ing
Polecam: wille Sztutowo,

aleksanderklusz
Posty: 1
Rejestracja: śr 04 mar 2015, 10:13
OSP (gm., woj.): Karowice, Śląskie
Status: Offline

Re: Jaki kredyt hipoteczny?

Post autor: aleksanderklusz »

Witaj, sprawdź sobie tę strona finansowa. Jest tam zawarte porownanie bankow i bedziesz sobie mogl wybrac najkorzystniejszy kredyt hipoteczny

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: Jaki kredyt hipoteczny?

Post autor: Mufinka »

kata89 pisze:Ja polecam hipoteczny w ing
A może napiszesz przynajmniej czemu polecasz akurat ten kredyt? Czym się wyróżnił?

marcy
Posty: 830
Rejestracja: pt 19 gru 2014, 10:11
OSP (gm., woj.): województwo lubelskie
Status: Offline

Re: Jaki kredyt hipoteczny?

Post autor: marcy »

Wszędzie te kredyty są na podobnych warunkach.

emilka28
Posty: 92
Rejestracja: śr 14 sty 2015, 10:56
Kontakt:
Status: Offline

Re: Jaki kredyt hipoteczny?

Post autor: emilka28 »

Ja korzystam z porównywarek oraz kieruję się opinią innych użytkowników znalezioną w sieci. Patrzyłeś może w katalogach firmowych? http://www.e-zawady.pl/biznes,i,ekonomia/kredyty,p,335/
Takie bazy są o tyle dobre że zawierają oceny użytkowników które znacząco ułatwiają podjęcie decyzji.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat