Co na hemoroidy?

Strażak po godzinach

Nadzieja
Posty: 748
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 30 gru 2014, 08:56
Status: Offline

Re: Co na hemoroidy?

Post autor: Nadzieja »

Czytałam tutaj, jak leczyć hemoroidy. Okazuje się, że są na to sposoby. Zerknijcie!

kosiński
Posty: 6
Rejestracja: czw 01 paź 2015, 22:06
OSP (gm., woj.): konin, wielkopolskie
Status: Offline

Re: Co na hemoroidy?

Post autor: kosiński »

No to jest temat, który jest często lekceważony, bo wiele osób uważa go za wstydliwy i nawet wizyty u lekarza sobie z tego powodu odpuszczają, a to mocno niemądrze. Warto sobie trochę zawczasu poczytać żeby nie narobić sobie później problemów, ja znalazłem ciekawy artykuł tutaj http://wylecz.to/pl/choroby/uklad-pokar ... oidy.html# Przede wszystkim należy dbać o regularną aktywność fizyczną, bo siedzący tryb życia bywa zgubny.

PKiesz
Posty: 96
Rejestracja: sob 25 paź 2014, 11:25
OSP (gm., woj.): Toruń, Kujawsko-Pomorskie
Status: Offline

Re: Co na hemoroidy?

Post autor: PKiesz »

Zależy jak zaawansowany stan, bo jak są dość rozwinięte i jest ich dużo to farmalogicznie raczej z tym nic nie zrobisz i będzie trzeba przejść zabieg jaki dokładnie to już trzeba sobie doczytać tutaj przykładowy ośrodek który usuwanie hemoroidów przeprowadza - http://www.kriocentrum.com/ - ale pamiętajcie pod skalpel idzie się w ostateczności czasami jest tak, że hemoroidy przechodzą same.

zero7
Posty: 1
Rejestracja: pn 18 sty 2016, 10:08
OSP (gm., woj.): Ochotnicza Straż pożarna w Otwocku
Status: Offline

Re: Co na hemoroidy?

Post autor: zero7 »

Koniecznie udaj się do lekarza, a nie próbujesz leczyć się na własną rękę.


_________________________
adwokatwarszawa.com

alister
Posty: 108
Rejestracja: śr 03 lut 2016, 14:28
OSP (gm., woj.): lublin lubelskie
Status: Offline

Re: Co na hemoroidy?

Post autor: alister »

No niestety. Jak coś takiego odczuwacie to trzeba po prostu iisć z tym do lekarza.
Uprawianie sportu + soki z wyciskarki = dłuższe życie

mazurek
Posty: 1025
Rejestracja: śr 01 lip 2015, 14:14
Status: Offline

Re: Co na hemoroidy?

Post autor: mazurek »

Zdecydowanie nie powinno się lekceważyć tego schorzenia. Wiele osób się tego wstydzi, ale to choroba jak każda inna. Najlepiej dowiedzieć się czym są hemoroidy objawy tej choroby i sposoby leczenia, ale zdecydowanie najlepszą rzeczą będzie pójście do lekarza, bo samodzielne leczenie może tylko pogorszyć sytuację. Lepiej nie kusić losu

kasiowska.k
Posty: 7
Rejestracja: pt 29 kwie 2016, 09:23
OSP (gm., woj.): osp łódź sikawa
Status: Offline

Re: Co na hemoroidy?

Post autor: kasiowska.k »

Ja polecam maść - proktosanol. Dostępna na receptę. :)

loginka19
Posty: 17
Rejestracja: czw 05 maja 2016, 12:01
OSP (gm., woj.): Straż Pożarna Łódź - Sikawa
Status: Offline

Re: Co na hemoroidy?

Post autor: loginka19 »

kasiowska.k pisze:Ja polecam maść - proktosanol. Dostępna na receptę. :)
Zgadzam się. Sprawdzona.

brevka
Posty: 21
Rejestracja: śr 11 maja 2016, 11:42
OSP (gm., woj.): Straż Pożarna Łódź - Sikawa
Status: Offline

Re: Co na hemoroidy?

Post autor: brevka »

krem z kasztanowca

filik
Posty: 162
Rejestracja: pn 23 mar 2015, 08:53
Status: Offline

Re: Co na hemoroidy?

Post autor: filik »

Polecam kilka sposobów leczenia:

1. Odpowiednia dieta : powinniście zapobiegać zaparciom ponieważ zaparcia zwiększają nieprzyjemne objawy wynikające z hemoroidów
2. Odpowiednia higiena odbytu
3. Leki oraz ziola. Warto jest kupić sobie porządną maść doraźnie. Oraz przyjmować regularnie Procto Vitale, które jest uznawane za jeden ze skuteczniejszych ziołowych środków na hemoroidy ( obecnie sam to biorę).

Na tej stronie jest więcej informacji w temacie: http://leczymyhemoroidy.pl/ - zapoznajcie się z nimi.

Katarzyna55
Posty: 11
Rejestracja: sob 17 gru 2016, 09:49
OSP (gm., woj.): Ochtncza Straaż Pożarna Kłodzko
Status: Offline

Re: Co na hemoroidy?

Post autor: Katarzyna55 »

Posterisan H polecam bardzo szybko działa sprawdzony.
Awatar użytkownika

bartosz22
Posty: 38
Rejestracja: pn 29 lut 2016, 09:08
Status: Offline

Re: Co na hemoroidy?

Post autor: bartosz22 »

A czy aby procto vitale nie jest polecane jedynie w pierwszych stadiach choroby? W sensie obawiałbym się,że w moim przypadku to za bardzo nie pomoże. Ogólnie nie kwafilikuję się jeszcze do zabiegu ale mój lekarz twierdzi,że również nie jest jakoś tam bardzo dobrze.
Awatar użytkownika

Inter
Posty: 411
Rejestracja: czw 23 paź 2014, 09:30
OSP (gm., woj.): OSP Gmina Hanna w woj Lubelskim
Status: Offline

Re: Co na hemoroidy?

Post autor: Inter »

bartosz22 pisze:A czy aby procto vitale nie jest polecane jedynie w pierwszych stadiach choroby? W sensie obawiałbym się,że w moim przypadku to za bardzo nie pomoże. Ogólnie nie kwafilikuję się jeszcze do zabiegu ale mój lekarz twierdzi,że również nie jest jakoś tam bardzo dobrze.
No to jak jeszcze nie musisz iść na zabieg to znaczy, że nie jest z Tobą tak źle. Tkie zabiegi wykonuje sie nawet w przypadku mniejszych hemoroidów a wielu lekarzy niestety z tego co zauważyłem to woli wycinać niż leczyć ( z czym absolutnie się nie zgadzam....).
Procto vitale mozna przyjmować prakycznie w każdym przypadku hemoroidów. SPróbuj. Może Ci pomoże ( mi bardzo pomogło).

MaurycyPoland
Posty: 1
Rejestracja: wt 27 gru 2016, 15:22
OSP (gm., woj.): OSP Białogard k. Koszalina
Status: Offline

Re: Co na hemoroidy?

Post autor: MaurycyPoland »

usuwanie ich laserowo. :)

meble warsztatowe

Lisa2017
Posty: 1
Rejestracja: śr 11 sty 2017, 15:16
Status: Offline

Re: Co na hemoroidy?

Post autor: Lisa2017 »

Zastosuj domowe sposoby na Hemoroidy takie jak zioła, nasiadówki w cieplej wodzie, dużo błonnika oraz ćwiczenia, ruch ogólnie nie siedzieć cały czas...
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat