kolejny "bubel"??

Nurtujące kwestie na temat szkoleń i doskonalenia umiejętności pożarniczych.

hose
Posty: 22
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: ndz 21 maja 2006, 18:08
Lokalizacja: śląskie
Status: Offline

Post autor: hose »

Na jednym ze szkoleń kiedy podniesiono sprawę szkoleń jeden z mądrych strażaków powiedział mniej więcej takie słowa: "Nadal do władz Związku wybierajcie wójtów burmistrzów i polityków a na pewno będzie lepiej!" I miał rację! Do władz naszego Związku musimy w końcu wybierać strażaków a nie polityków bo oni mają nas "gdzieś"!!!!

fajerman-1
Posty: 193
Rejestracja: ndz 30 kwie 2006, 11:15
Status: Offline

Post autor: fajerman-1 »

Z tym "BUBLEM !!!!!!!!!!!!!!!! " zgadzam sie kto i po co ustala takie bzdury dlaczego ci na górze nie potrafia logicznie myslec.
Po co tak naprawde jest np.Zarzad Głowny w Warszawie?
Dlaczego ci ludzie którzy ustalaja i uchwalaja / chyba dla jaj /
jakies wytyczne Zarzadzenia itp bzdury sami ich nie respektuja.
Zwracałem si z zapytaniem do dyr. Zarzadu w Warszawie odnosnie wytycznych dotyczacych wyboru komendanta gminnego OSP czy sa obowiązujące otrzymałem odp.ze jak najbardziej TAK obowiązuja .
Tylko ze juz na szczeblu Zarzadu Gminnego zrobili po swojemu po kilku pismach otrzymałem odpowiedz z Warszawy ze to sprawa Prezydium Zarzadu Wojewódzkiego.
Wiec pytam sie jak długo beda sie odbywac tam na górze te wszystkie szopki jak długo beda marnotrawione nasze pieniązki.
Zgadzam sie w zupełnosci z moimi przedmówcami.
Jeszcze pare lat i zostaniemy tylko historia

Fredek
Posty: 95
Rejestracja: śr 29 cze 2005, 10:18
Status: Offline

Post autor: Fredek »

Druhowie to jeszcze nic ostatnio rozmawiałem z jednym ważnym oficerem w stopniu generała, który powiedział, że powinniśmy przejść 700 kilkadziesiąt godzin szkolenia tak jak strażak w PSP i taka była opcja wyjściowa PSP. 120 godzin to "sukces" ZOSP.
Przydałby się jeszcze podział na kategorie, bo po co strażakowi OSP kat. IV szkolić się w zakresie np. obsługi sprzętu hydraulicznego do rozcinania pojazdów.
Fajerman dlaczego w tym miejscu masz pretensje do zarządu głównego, weź statut i postępuj zgodnie z nim. Tam jest mowa o tym kto ma prawo uchylić sprzeczne ze statutem uchwały.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat