OSP poszukuje firmę która przeprowadzi kurs KPP

Nurtujące kwestie na temat szkoleń i doskonalenia umiejętności pożarniczych.

Topic author
mateo691
Posty: 116
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 17 lut 2015, 17:16
OSP (gm., woj.): powiat:......, woj. Lubuskie
Status: Offline

OSP poszukuje firmę która przeprowadzi kurs KPP

Post autor: mateo691 »

Witam, tak jak w tytule jednostka OSP z powiatu Żarskiego(LUBUSKIE) poszukuje firmę, która może przeprowadzić szkolenie z Kwalifikowanej pierwszej pomocy.
Jeżeli ktoś z was zna taką firmę, instytucję to proszę o namiary :)

hanna-spence
Posty: 1
Rejestracja: pn 19 cze 2017, 12:51
Status: Offline

Re: OSP poszukuje firmę która przeprowadzi kurs KPP

Post autor: hanna-spence »

Cześć, nie wiem, czy nadal tego potrzebujesz, ale możesz spróbować sprawdzić ten kurs. Mój writing service kolega powiedział, że nauczycieli są dość wykwalifikowani

StrazakSam97
Posty: 2
Rejestracja: śr 05 lip 2017, 09:56
Status: Offline

Re: OSP poszukuje firmę która przeprowadzi kurs KPP

Post autor: StrazakSam97 »

Ja osobiście polecam Ośrodek Szkolenia Zawodowego Omega w Zabrzu. Posiadają w swojej ofercie m.in BHP P.POŻ , pierwszą pomoc , czy np Pakiet strażaka(zawiera kurs za napełnianie butli, operatora hds, operatora podestu i operatora piły w kwocie 800 zł) Sam robiłem tam kursy i jestem mega zadowolony ,szybkie terminy , szkoleniowcy z dużym doświadczeniem, ceny wporządku , napewno jeśli potrzebujesz dla większej ilości osób dostałbyś jakiś rabat. :)

innetematy
Posty: 3
Rejestracja: śr 09 sie 2023, 12:56
OSP (gm., woj.): smokowce, dragonika
Status: Offline

Re: OSP poszukuje firmę która przeprowadzi kurs KPP

Post autor: innetematy »

Jeśli jednostka OSP z powiatu Żarskiego poszukuje firmy oferującej szkolenie z Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, istnieje kilka sposobów, aby znaleźć odpowiednią instytucję:

Lokalne oddziały lub organizacje ratownicze: Skontaktuj się z lokalnymi oddziałami Polskiego Czerwonego Krzyża, Państwowej Straży Pożarnej lub innych organizacji ratowniczych, które mogą oferować szkolenia z zakresu pierwszej pomocy.
Firmy szkoleniowe: Wyszukaj firmy specjalizujące się w szkoleniach z zakresu pierwszej pomocy. Firmy te mogą być zarejestrowane jako centra szkoleniowe lub mogą współpracować z lokalnymi organizacjami ratowniczymi.
Szpitale lub ośrodki zdrowia: Niektóre szpitale lub ośrodki zdrowia oferują kursy z zakresu pierwszej pomocy dla osób chcących nauczyć się podstawowych umiejętności ratowania życia.
Internet: Przeszukaj internetowe bazy danych firm oferujących szkolenia z pierwszej pomocy. Możesz skorzystać z wyszukiwarki Google lub specjalistycznych serwisów zajmujących się organizacją kursów szkoleniowych.
Przed wyborem konkretnej firmy warto sprawdzić opinie innych klientów, sprawdzić dostępność terminów szkoleń oraz zasięgnąć informacji na temat kwalifikacji instruktorów prowadzących kursy.



__________________________
pzu zdrowie logowanie
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat