Strona 1 z 1

Szkolenia we Wrocławiu

: śr 27 mar 2019, 08:42
autor: klavvier
Witam,
Poszukuję miejsca, w którym mógłbym zorganizować szkolenie pożarnicze dla moich pracowników. Szkolenie ma się odbyć we Wrocławiu, dlatego zależy mi na dobrej lokalizacji. Przyjeżdżają pracownicy z całego Dolnego Śląska, dlatego muszę im zapewnić jak najlepsze szkolenie. W internecie znalazłem Hotel Jasek, w którym jest kilka sal konferencyjno - szkoleniowych. Czy ktoś z Was korzystał z tych usług i może polecić mi którąś z sal? Zależy mi na tym, żeby sala była duża, ładna i dobrze wyposażona. Chcę zapewnić moim pracownikom profesjonalne warunki.
Pozdrawiam

Re: Szkolenia we Wrocławiu

: śr 10 kwie 2019, 17:04
autor: marynarz
Nie bylem tam jeszcze, dzieki za polecenie.

Re: Szkolenia we Wrocławiu

: ndz 28 kwie 2019, 21:38
autor: weronikaja
Jeżeli chcesz przeprowadzać szkolenia z których ludzie będą wynosić wiedzę to musisz zadbać o to aby każdy z uczestników dobrze Cię słyszał podczas szkolenia, a dzięki urządzeniom z tej firmy https://systemtourguide.com/ Będzie to możliwe. Na pewno warto będzie sie zainteresować tą firmą ponieważ ułatwi Ci to znacząco pracę.

Re: Szkolenia we Wrocławiu

: pn 29 kwie 2019, 10:01
autor: sukienka
Jeśli chodzi o sale konferencyjne wrocław to całkiem dobrą ofertę ma Hotel Patio. Na stronie https://www.hotelpatio.pl/ zapoznacie się bliżej z ich ofertą. Do dyspozycji gości są dwie sale konferencyjne, z czego każda mieści 60 osób. Uważam, że to dobre miejsce na organizację takiego eventu.

Re: Szkolenia we Wrocławiu

: czw 01 sie 2019, 08:13
autor: ollafe88n
Jeśli interesują was na prawdę wartościowe szkolenia z certyfikatem, polecam wam zajrzeć tutaj http://rabano.com.pl/terminy-szkolen-f-gazy/ . Macie tu wyszczególnione terminy szkoleń z f gazy, więc jeśli właśnie takie was interesują na pewno znajdziecie jakiś dogodny termin dla siebie

Re: Szkolenia we Wrocławiu

: ndz 11 sie 2019, 14:13
autor: strazaksamy
A masz zapewniony nocleg?
Jeżeli nie to tu http://www.stopwroclaw.pl/about-us są świetne pokoje gościnne w których bez problemu
odpoczniesz i nabierzesz sił na podróż czy na kolejny dzień szkolenia.
Zobacz w jakiej lokalizacji jest szkolenie i być może te pokoje będą dla Ciebie odpowiednie.