Dentysta

Nurtujące kwestie na temat szkoleń i doskonalenia umiejętności pożarniczych.

Topic author
elabarbara
Posty: 1571
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Dentysta

Post autor: elabarbara »

W sumie ja też się waham, czy stomatolog w łęcznej nie będzie dla mnie dobrym kierunkiem. Powiem wam, że po prostu obawiam się troszkę o moje zdrowie, skoro z zębami nie jest okej. Ostatnio gdzieś mówili, że to ma bardzo duży wpływ, a ja nie chciałabym, żeby mi się coś działo.

BozillaMarta
Posty: 63
Rejestracja: pt 24 wrz 2021, 09:55
OSP (gm., woj.): Klukowo/Podlaskie
Status: Offline

Re: Dentysta

Post autor: BozillaMarta »

Fajne miasto Łęczna, polecam przejażdżkę, jak ktoś chce odwiedzić rejony wschodniej Polski.

palto2
Posty: 210
Rejestracja: wt 28 mar 2017, 19:52
OSP (gm., woj.): Chocianów, dolnośląskie
Status: Offline

Re: Dentysta

Post autor: palto2 »

Jeśli zauważycie, że z waszym zębem, czy zębami coś się dzieje, to od razu trzeba się umówić na wizytę. Z takimi sprawami nie ma po co zwlekać, bo zanim się obejrzycie, trzeba będzie robić implanty. Mogę wam doradzić Gabinet Lubińska Stomatologia Ortodoncja na ulicy Mazurskiej 3/1 w Szczecinie.

Otylia91
Posty: 1
Rejestracja: pn 03 sty 2022, 22:56
Status: Offline

Re: Dentysta

Post autor: Otylia91 »

Ja zawsze lubię chodzić na przeglądy dentystyczne, gdyż chcę wiedzieć co dzieje się z moimi zębami :)

Olek36
Posty: 304
Rejestracja: pn 17 sty 2022, 12:25
Status: Offline

Re: Dentysta

Post autor: Olek36 »

Ja akurat nie przepadam za zabiegami dentystycznymi :)

max7677
Posty: 1
Rejestracja: pn 17 sty 2022, 23:13
OSP (gm., woj.): kraków, małopolskie
Status: Offline

Re: Dentysta

Post autor: max7677 »

O zęby trzeba dbać na co dzień i regularnie robić przeglądy profilaktyczne. Dzięki temu jak tylko coś się dzieje można zdusić to w zarodku.

sukienka
Posty: 1856
Rejestracja: wt 22 mar 2016, 16:34
Status: Offline

Re: Dentysta

Post autor: sukienka »

Jeśli interesują Was implanty to bardzo dobrym rozwiązaniem będzie dentysta łódź: https://www.dentalpropolska.pl/ . Ta klinika dentystyczna specjalizuje się właśnie w zakładaniu implantów. Polecam - to rozwiązanie jest coraz częściej spotykane.

regina
Posty: 847
Rejestracja: sob 24 paź 2015, 20:54
Status: Offline

Re: Dentysta

Post autor: regina »

Mnie interesują, ale jestem z innego rejonu i potrzebny mi stomatolog w Lublinie :) Ale spokojnie już się rozejrzałam i mam namiar. Długo zwlekałam z decyzją wstawienia implantu i szczerze mówiąc nie wiem dlaczego. Sama siebie przez to krzywdzę. Dobrze, że poszłam po rozum do głowy

Baga
Posty: 4
Rejestracja: wt 01 mar 2022, 21:27
Status: Offline

Re: Dentysta

Post autor: Baga »

Ja mam dobrego i go nie zmienię

Diego26
Posty: 1
Rejestracja: pt 11 mar 2022, 23:17
Status: Offline

Re: Dentysta

Post autor: Diego26 »

Też mam swojego sprawdzonego specjalistę i nie zamierzam wybierać się do innego.

Deiz
Posty: 4
Rejestracja: sob 12 mar 2022, 09:29
Status: Offline

Re: Dentysta

Post autor: Deiz »

Najlepiej się właśnie trzymać jednego

drużynowy
Posty: 744
Rejestracja: sob 20 lis 2021, 14:50
OSP (gm., woj.): Ochotnicza Straż Pożarna w Pcimie
Status: Offline

Re: Dentysta

Post autor: drużynowy »

Myślę, że nikomu nie trzeba tłumaczyć jak samo chodzenie do dentysty jest ważne i jeśli chodzi o mnie to ja staram się robić to jak najbardziej regularnie. Teraz dokładnie już wiem, że stomatolog Warszawa jak dla mnie jest bardzo mądrym wyborem i w sumie cała moja rodzina do niego chodzi. Polecam ten gabinet z całego serca.

Swietlik
Posty: 4
Rejestracja: śr 06 kwie 2022, 11:27
Status: Offline

Re: Dentysta

Post autor: Swietlik »

Jeśli jesteście z Chorzowa to mogę polecić świetny gabinet na licówki chorzów https://atria.com.pl/kontakt-chorzow - są najlepsi w całym Chorzowie, polecam sprawdzić

kikak
Posty: 821
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:33
Status: Offline

Re: Dentysta

Post autor: kikak »

Mam kilku sprawdzonych stomatologów, a gabinetem który polecam szczególnie jest https://gabinet-korona.pl/gabinet-stoma ... zny-ilawa/ bo to właśnie tutaj najcześciej chodzę z problemami gdy bolą mnie zęby i zawsze udaje im się to szybko oraz skutecznie wyleczyć. Mam nadzieję, że mój wpis okazał się pomocny. Pozdrawiam serdecznie i życzę każdemu z Was pieknego usmiechu :D

Wail
Posty: 1
Rejestracja: sob 30 kwie 2022, 09:17
Status: Offline

Re: Dentysta

Post autor: Wail »

Ile płacicie za wizytę u swojego dentysty?
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat