Wstąpienie do OSP-pytania?

Nurtujące kwestie na temat szkoleń i doskonalenia umiejętności pożarniczych.

Brygadier998
Posty: 4
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pt 26 lut 2016, 21:48
OSP (gm., woj.): Marcinowo,dolnośląskie
Status: Offline

Re: Wstąpienie do OSP-pytania?

Post autor: Brygadier998 »

Witam może nie na temat ale: mam taki problem: chcę zapisać się do OSP w Marcinowie,ale w tej sprawie Kontaktowałam się z komendantem gminnym OSP ponieważ tylko do niego mam numer kontaktowy. Dzwoniłam do niego kilka razy ale wciąż odsyłał mnie do prezesa OSP a do prezesa OSP nie mam ani telefonu kontaktowego ani chociażby adresu e-mail (choć w razie czego podałam swój komendantowi gminnemu OSP) i komendant gminny OSP powiedział że przekazał odpowiednie informacje włącznie z deklaracją wstąpienia do OSP.Ja czekam do tej pory na wiadomość z tej jednostki OSP ale niestety w dalszym ciągu nie otrzymałam. I nie wiem już co mam zrobić bo czasu jest mało bo wcześniej pokazał mi komendant gminny OSP że szkolenie pożarnicze jest planowane na 6 marca a mi bardzo zależy na jego ukończeniu a potem ewentualnie znajdę jakąś inną jednostkę OSP. Bardzo proszę o pomoc w tej sytuacji.
Brygadier998

kronikarz
Posty: 244
Rejestracja: ndz 23 sie 2009, 12:08
Status: Offline

Re: Wstąpienie do OSP-pytania?

Post autor: kronikarz »

Udaj się do tej jednostki do której chcesz wstąpić na budynku powinna być tablica informacyjna z nr telef.

Maru661
Posty: 57
Rejestracja: ndz 11 paź 2015, 11:28
Status: Offline

Re: Wstąpienie do OSP-pytania?

Post autor: Maru661 »

kronikarz pisze:Udaj się do tej jednostki do której chcesz wstąpić na budynku powinna być tablica informacyjna z nr telef.
tylko że tam może nie być żadnej tabliczki... niech pójdzie do sąsiada a on już powinien pokierować gdzie kto mieszka....

Brygadier998
Posty: 4
Rejestracja: pt 26 lut 2016, 21:48
OSP (gm., woj.): Marcinowo,dolnośląskie
Status: Offline

Re: Wstąpienie do OSP-pytania?

Post autor: Brygadier998 »

Dziękuję,liczę na to że się uda :)
Brygadier998

pureao1485
Posty: 5
Rejestracja: czw 25 lut 2016, 16:39
OSP (gm., woj.): osp woj. pomorskie
Kontakt:
Status: Offline

Re: Wstąpienie do OSP-pytania?

Post autor: pureao1485 »

najważniejsze są chęci, u mnie raczej ci którym zależało i się starali to nie mieli problemow :)
"Najlepsza Windykacja należności Warszawa. Gorąco polecam" ~pureao1485
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat