V Ogólnopolska Olimpiada Sportowo-Pożarnicza Strażaków OSP 2017

Organizowane uroczystości i wydarzenia o charakterze pożarniczym lub dla strażaków. W tym dziale możecie pochwalić się również stronami swoich jednostek.

Topic author
tokbike1
Posty: 49
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 28 sie 2013, 09:18
Status: Offline

V Ogólnopolska Olimpiada Sportowo-Pożarnicza Strażaków OSP 2017

Post autor: tokbike1 »

Zapraszamy na jedyną taką imprezę sportową w kraju dla strażaków ochotników, czyli już V Ogólnopolską Olimpiadę Sportowo-Pożarnicza Strażaków OSP odbędzie się w dniach 16-17.09.2017 w Szczawnicy woj.małopolskie powiat nowotarski.
W ciągu dwóch dni bez wcześniejszych eliminacji 5-osobowe drużyny OSP z całego kraju na arenie sportowej będą rywalizować pomiędzy sobą, mając w jednym i drugim dniu do zaliczenia następujące kolejno po sobie zadania. Olimpiada różni się od porównywalnych zawodów strażackich przebiegiem konkurencji i formułą oraz nietypowym miejscem, ponieważ zwykle odbywają się one na terenie płaskim. Na położonej w przepięknej górskiej scenerii Arenie Narciarskiej Jaworki – Homole naturalne zróżnicowane ukształtowanie terenu położonego na wysokości ponad 700 m n.p.m. wykorzystane jest do przebiegu konkurencji. Klasyfikacja startujących drużyn jest z podziałem na druhów, druhny i zespoły mieszane Mix (składające się z 3 druhów i 2 druhen lub 2 druhów i 3 druhen). Można także zgłosić drużynę, składającą się z zawodników z kilku jednostek OSP np. reprezentację miejscowości, Gminy lub powiatu.
Wiek uczestników od 18 lat wzwyż. W każdej z drużyn z danej jednostki OSP we wszystkich podziałach dopuszczone jest zgłoszenie do 2 zawodników, którzy ukończyli 15 lat.
Wszelki sprzęt do zaliczenia poszczególnych konkurencji dostarczają Organizatorzy. Obowiązujący regulamin i przebieg zawodów został stworzony na potrzeby Olimpiady. Zainteresowanych informujemy, że już przyjmujemy zgłoszenia na Olimpiadę. Stosowne druki rejestracyjne + regulamin do pobrania poprzez kontakt mailowy tokbike1@op.pl Tel.kontaktowy 731 880 083.
Organizatorzy:
Dariusz i Zbigniew Tokarscy Szczawnica oraz Oddział Wojewódzki ZOSP RP Województwa Małopolskiego
info: https://www.facebook.com/Osp-sport-583798878334472/
Awatar użytkownika

marcinrudzik
Posty: 7
Rejestracja: ndz 14 sie 2016, 19:02
OSP (gm., woj.): Ochotnicza Straż Pożarna w Kurzynie
Kontakt:
Status: Offline

Re: V Ogólnopolska Olimpiada Sportowo-Pożarnicza Strażaków OSP 2017

Post autor: marcinrudzik »

Tradycja podtrzymana! Świetna inicjatywa! Tak trzymajcie :D
Dajcie znać jak będzie dokładny plan imprezy. Chętnie z Rzeszowa wybierzemy się, żeby pokibicować :)
:!: Kalendarze Strażackie 2018 :!: - już dziś zamów taniej najlepsze kalendarze OSP - ZADZWOŃ 17 770 73 20

strazackie.pl - sklep dla strażaków mający w swojej ofercie m.in. gadżety strażackie, sprzęt strażacki oraz kalendarze strażackie i kalendarze osp

Topic author
tokbike1
Posty: 49
Rejestracja: śr 28 sie 2013, 09:18
Status: Offline

Re: V Ogólnopolska Olimpiada Sportowo-Pożarnicza Strażaków OSP 2017

Post autor: tokbike1 »

Dziękujemy za słowa uznania. Zawody rozpoczynają się jak zawsze o godz.11.00 w sobotę i niedzielę. Zapraszamy do kibicowania i udziału.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat