Inwestowanie

Organizowane uroczystości i wydarzenia o charakterze pożarniczym lub dla strażaków. W tym dziale możecie pochwalić się również stronami swoich jednostek.

Topic author
sukienka
Posty: 1858
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 22 mar 2016, 16:34
Status: Offline

Inwestowanie

Post autor: sukienka »

Nie od dziś wiadomo, że podczas inwestowania na giełdzie można sporo zarobić ale tez sporo stracić. Dlatego by dobrze inwestować, warto sprawdzić notowania na giełdzie i być na bieżąco z tym co teraz się dzieje.

marcy
Posty: 830
Rejestracja: pt 19 gru 2014, 10:11
OSP (gm., woj.): województwo lubelskie
Status: Offline

Re: Inwestowanie

Post autor: marcy »

W nieruchomości warto inwestować.

weronikaja
Posty: 1003
Rejestracja: śr 31 maja 2017, 17:43
OSP (gm., woj.): śląskie zabrze zabrze
Status: Offline

Re: Inwestowanie

Post autor: weronikaja »

Moim zdaniem warto zainwestować w kupno mieszkania. Bardzo dobra jest ta oferta tu https://www.cn-kaczmarek.pl/ To biuro nieruchomości z długoletnim doświadczeniem. Działa na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Dla klientów biura są przygotowane pakiety dodatkowych usług. Warto sprawwdzić tą propozycję.

Astra80
Posty: 278
Rejestracja: pt 08 lip 2016, 23:11
Status: Offline

Re: Inwestowanie

Post autor: Astra80 »

Myślę, że bardzo dobrym rozwiązaniem jest inwestowanie w fundusze. Jeśli posiadacie większą sumę to jest to opcja do rozważenia. Jak działają fundusze inwestycyjne możecie dowiedzieć się ze strony Generali Investments. U nich znajdziecie bardzo dużo opcji na pomnożenie własnych pieniędzy.

Olek36
Posty: 304
Rejestracja: pn 17 sty 2022, 12:25
Status: Offline

Re: Inwestowanie

Post autor: Olek36 »

W co najlepiej inwestować? Macie jakieś pomysły?

regina
Posty: 847
Rejestracja: sob 24 paź 2015, 20:54
Status: Offline

Re: Inwestowanie

Post autor: regina »

Zgodzę się, że inwestowanie jest dobrą rzeczą, natomiast czasami nie jest tak kolorowo. Na myśli mam na przykład branie kredytów bez opamiętania następnie wejście w długi. Koniecznie trzeba szybko poradzić sobie z problemem , myślę że może pomóc konsolidacja kredytów bez zdolności kredytowej Poznań . Słyszałam, że dzięki niej wiele osób wyszło z długów i może teraz inwestować.

Kosciel
Posty: 420
Rejestracja: czw 06 sty 2022, 17:41
Status: Offline

Re: Inwestowanie

Post autor: Kosciel »

Co sądzicie o kryptowalutach? Warto dalej?
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat