Program TV - Strażak z OSP

Organizowane uroczystości i wydarzenia o charakterze pożarniczym lub dla strażaków. W tym dziale możecie pochwalić się również stronami swoich jednostek.

Topic author
Dh Kevin Aiston
Posty: 2
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 08 lut 2012, 16:25
OSP (gm., woj.): Radzymin, Mazowieckie
Status: Offline

Program TV - Strażak z OSP

Post autor: Dh Kevin Aiston »

Pewnie Druhowie już wiedzą, że mamy swój program telewizyjny Strażak z OSP :)

Jest to program o nas, o nas Strażakach OSP, co robimy od momentu zgłoszenia numeru alarmowego, jak działamy, jakie mamy sprzęty, jaka jest nasza jednostka itp....

Mamy już od wczoraj swoją stronę na Facebook pod adresem: https://www.facebook.com/StrazakzOSP

Zapraszam po strażacku czyli gorąco :-) do odwiedzania i "polubienia" tej strony i po to, żebyście dowiedzieli się więcej o naszym programie :D

Pozdrawiam każdego Strażaka serdecznie BARDZO 8)

Dh Kevin Aiston (OSP Radzymin)

Fistach
Posty: 919
Rejestracja: pn 06 cze 2011, 17:21
OSP (gm., woj.): Kraków, Małopolska
Status: Offline

Re: Program TV - Strażak z OSP

Post autor: Fistach »

Fajnie, że w końcu tu wpadłeś.

Czy można gdzieś zamieścić (oficjalnie) sugestie do programu?

Topic author
Dh Kevin Aiston
Posty: 2
Rejestracja: śr 08 lut 2012, 16:25
OSP (gm., woj.): Radzymin, Mazowieckie
Status: Offline

Re: Program TV - Strażak z OSP

Post autor: Dh Kevin Aiston »

Jasne, że tak :-))))

Napisać można do mnie bezpośrednio przecież :-)))

aiston@wp.pl

dh.michal
Posty: 232
Rejestracja: śr 03 sie 2011, 00:34
OSP (gm., woj.): Żebry,gm.Wąsosz,woj.Podlaskie
Lokalizacja: Żebry
Kontakt:
Status: Offline

Re: Program TV - Strażak z OSP

Post autor: dh.michal »

dh Kevinie cieszę się ktoś tak znany jak ty tu zajrzał. Bardzo podoba mi się twój program Strażak z OSP, jest to naprawdę bardzo fajny i ciekawy program, Gratuluje pomysłu.
Ale mam też prośbę czy w programie na przykład mógłbyś wspomnieć o tym że warto pomagać dla OSP, chodzi mi tu głównie o skierowanie takiej prośby do sponsorów, ale także chociażby 1%.
Aktualnie w programie widzę tylko jednostki naprawdę dobrze wyposażone, a gdyby tak jakąś jednostkę bez samochodu i bez sprzętu, bądź z samochodem ale bez sprzętu i umundurowania pokazać bo takich jednostek jest wiele, i zachęcić do pomocy dla tej jednostki.
Ale wybrać taką która naprawdę tego chce bo są takie że nie mają żadnego sprzętu, a liczą się tylko bale, można ich nazwać pseudo strażacy, i właśnie takim pomagają a te jednostki mają to gdzieś i tego sprzętu wcale nie używają, ale są takie które nawet bez sprzętu jadą do pożaru i gaszą wiadrami z wodą, i starają się o pomoc, a nikt nie chce im pomóc .
Pozdrawiam dh Michał Zarzecki
„Idę tam,skąd wszyscy inni uciekają w obawie przed śmiercią”

http://www.osp.wies-zebry.pl
Awatar użytkownika

podymacz
Posty: 660
Rejestracja: czw 06 maja 2010, 10:24
OSP (gm., woj.): Więcławice gmina Michałowice woj. Małopolskie
Status: Offline

Re: Program TV - Strażak z OSP

Post autor: podymacz »

dh.michal pisze:dh Kevinie cieszę się ktoś tak znany jak ty tu zajrzał. Bardzo podoba mi się twój program Strażak z OSP, jest to naprawdę bardzo fajny i ciekawy program, Gratuluje pomysłu.
Ale mam też prośbę czy w programie na przykład mógłbyś wspomnieć o tym że warto pomagać dla OSP, chodzi mi tu głównie o skierowanie takiej prośby do sponsorów, ale także chociażby 1%.
Aktualnie w programie widzę tylko jednostki naprawdę dobrze wyposażone, a gdyby tak jakąś jednostkę bez samochodu i bez sprzętu, bądź z samochodem ale bez sprzętu i umundurowania pokazać bo takich jednostek jest wiele, i zachęcić do pomocy dla tej jednostki.
Ale wybrać taką która naprawdę tego chce bo są takie że nie mają żadnego sprzętu, a liczą się tylko bale, można ich nazwać pseudo strażacy, i właśnie takim pomagają a te jednostki mają to gdzieś i tego sprzętu wcale nie używają, ale są takie które nawet bez sprzętu jadą do pożaru i gaszą wiadrami z wodą, i starają się o pomoc, a nikt nie chce im pomóc .
Pozdrawiam dh Michał Zarzecki
Program bardzo dobry, lecz faktycznie wychodzi z niego na to - że w Polsce mamy super OSP z najnowocześniejszym sprzętem. :wink:

Fistach
Posty: 919
Rejestracja: pn 06 cze 2011, 17:21
OSP (gm., woj.): Kraków, Małopolska
Status: Offline

Re: Program TV - Strażak z OSP

Post autor: Fistach »

Dh Kevin Aiston pisze:Jasne, że tak :-))))

Napisać można do mnie bezpośrednio przecież :-)))

aiston@wp.pl
Wiem ale chciałem napisać to oficjalnie w miejscu publicznym.

Bisiu
Posty: 39
Rejestracja: czw 16 lip 2009, 13:34
OSP (gm., woj.): Łęg, gm. Kruszyna, woj. śląskie
Lokalizacja: Łęg
Kontakt:
Status: Offline

Re: Program TV - Strażak z OSP

Post autor: Bisiu »

Zgadza się, jak zobaczyłem program z OSP Karsin to się zacząłem zastanawiać po co takie rzeczy pokazuje się publicznie. Później ludzie będą mieć do mnie pretensje, że nie użyłem kamery termowizyjnej w czasie pożaru domku, albo motolotni podczas pożaru lasu. Oczywiście pisze to specjalnie, z lekkim sarkazmem, ale jednak zapraszamy do nas - jednej z tysięcy jednostek, w której brakuje na podstawowy sprzęt, pomimo dziesiątek prób pozyskiwania pomocy z najróżniejszych źródeł.
I mam nadzieję, że pojawi się też coś z rozrywki. Dlaczego zabrakło reportażu np z Krajowych Zawodów Sportowo - Pożarniczych?

osp12xd
Posty: 5
Rejestracja: pn 13 lut 2012, 13:00
OSP (gm., woj.): Wielkopolskiexd
Status: Offline

Re: Program TV - Strażak z OSP

Post autor: osp12xd »

OSP Kamieniec ogląda Strażak Z OSP. Kto wybiera gdzie pan jedzie???
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat