Strona 1 z 1

Wyposażenie świetlicy.

: sob 15 gru 2012, 13:37
autor: JakubZ
Witam druhów. Mam pytanie odnośnie dofinansowania do wyposażenia świetlicy. Czy znacie jakieś programy lub jaka instytucja mogła by dofinansować nam wyposażenie świetlicy OSP. Świetlice wyremontowaliśmy sami, ale brak nam środków na wyposazenie (komputery, projektor, krzesła, stoły, itp). Dodam, że nasza jednostka znajduje się na podkarpaciu. Wiem, że są dofinansowania z uni, ale jest warunek, że świetlica musi być otwarta cały dzień, przez cały tydzien, bo za tym trzeba by było kogoś zatrudnić.

Re: Wyposażenie świetlicy.

: sob 15 gru 2012, 13:46
autor: bogdanskarbnik
Kolego sprawdź w Dolinie Strugu w zeszłym roku był taki program sami za pośrednictwem gminy pisaliśmy wniosek ale nie wypalił z przyczyn niezależnych ale niektóre jednostki wiem że dostały środki

Re: Wyposażenie świetlicy.

: sob 15 gru 2012, 15:10
autor: JakubZ
Witam. Dzięki za odpowiedz. A czy czasem to nie dotyczy tylko gmin Błażowa, Hyżne, Chmielnik i Tyczyn?

Re: Wyposażenie świetlicy.

: sob 15 gru 2012, 19:13
autor: bogdanskarbnik
Musisz popytać u źródeł,bo właśnie z tych terenów dostali środki

Re: Wyposażenie świetlicy.

: ndz 16 gru 2012, 10:24
autor: bohun
Przeczytaj ten temat

http://www.zosprp.pl/forum/viewtopic.php?f=15&t=6036

My swego czasu też pisaliśmy do "alkocholówkI" i otrzymaliśmy telewizor i radio do świetlicy.

Re: Wyposażenie świetlicy.

: pn 17 gru 2012, 19:32
autor: JakubZ
:) z alkoholówką mam już dawno załatwione - co roku dostaje "pare" groszy na wyposażenie socjalne remizy. W tam roku dostaliśmy na szafki osobiste, w tym roku na parę krzeseł do świetlicy. Na przyszły rok mamy obiecane trochę więcej kasy na świetlice.

Re: Wyposażenie świetlicy.

: wt 01 maja 2018, 17:05
autor: Wandka
Moim zdaniem mówiąc o wyposażeniu takiej świetlicy warto również wspomnieć o jakieś tablicy, na przykład magnetycznej, którą można zamówić np. na https://tablice-magnetyczne.com/. Może się ona przydać podczas różnego rodzaju szkoleń, zebrań itp. , które mogą być organizowane właśnie w świetlicy.

Re: Wyposażenie świetlicy.

: pt 25 maja 2018, 11:27
autor: byjka7
W takiej świetlicy środowiskowej albo szkolnej powinno znaleźć się wiele rzeczy, jedną z nich powinien być projektor tego typu co tutaj na allegro https://allegro.pl/kategoria/projektory ... enia-14226 . dzięki takim nowościom technologicznym na świetlicy można robić wszelkie prezentacje, obejrzeć ciekawe dokumenty, a nawet i filmy :) Koniecznie pomyślcie o tym, jeżeli jeszcze tego sprzętu w szkołach nie macie.