cena lekkieg

Pytania i rady na temat funkcjonowania Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego.

Topic author
rafal F.
Posty: 76
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pt 09 sty 2009, 11:46
Status: Offline

cena lekkieg

Post autor: rafal F. »

witam interesują mnie ceny samochodu lekkiego z tego roku możne ktoś wie samochód oczywiście z agregatem wysokociśnieniowym i zabudowa kontener w grę wchodzi transit, master,boxer,mercedes nie wiem mam taki link od Stolarczyka ale chyba nie będzie tani http://www.stolarczyk.pl/start.html
Awatar użytkownika

podymacz
Posty: 660
Rejestracja: czw 06 maja 2010, 10:24
OSP (gm., woj.): Więcławice gmina Michałowice woj. Małopolskie
Status: Offline

Re: cena lekkieg

Post autor: podymacz »

Musisz mieć około 155 tysięcy złotych.
W tej cenie otrzymasz; Zbiornik 300 litrów wody, agregat wysokociśnieniowy w układzie wodno - pianowym, wciągarkę do 3.5 tony, oraz maszt pneumatyczny - sterowany ręcznie. Oczywiście zabudowa kontenerowa.
Z pośród wszystkich dostępnych teraz na rynku lekkich największy jest Master.
Odbieramy takiego za tydzień w firmie BIBMOT. :D
Na samochód na podwoziu IVECO nie masz co liczyć. Samo podwozie to koszt 200tys.

wlad
Posty: 14
Rejestracja: wt 19 mar 2013, 07:34
Status: Offline

Re: cena lekkieg

Post autor: wlad »

A koniecznie musi być nowy. Pytam bo w naszym przypadku taniej i łatwiej było kupić używany lekki. Tylko, że my potrzebowalismy z napędem 4x4. I za nieduże pieniądze firma Pasikonik z Ciechanowa zrobiła nam przyzwoity samochód. Tylko, że posiadając nasze fundusze to nawet ze wszystkimi dofinansowaniami moglibysmy tylko pomarzyć o nowym lekkim 4x4 na podwoziu iveco. A tak mamy stary ale za to bardzo jary :)

wlad
Posty: 14
Rejestracja: wt 19 mar 2013, 07:34
Status: Offline

Re: cena lekkieg

Post autor: wlad »

A i myslę że wspomniana przez mnie firma z Ciechanowa mogła by wam pomóc też z nowym mają naprawdę konkurencyjne ceny.

Józek22
Posty: 90
Rejestracja: śr 03 mar 2010, 10:38
Lokalizacja: woj.lubelskie
Status: Offline

Re: cena lekkieg

Post autor: Józek22 »

nowy transit 1000litrów wody,100 środka pianotwórczego,maszt,wyciągarka,6-osobowa załoga,koszt ok. 250tys. podobno bo oficjalnie nikt tego nie powiedział, na linku są zdjęcia,jak chcesz to zadzwoń do Dzwoli bo oni to prowadzili: http://www.chrzanow1796.republika.pl/20 ... index.html

nicolag11
Posty: 3
Rejestracja: sob 01 mar 2014, 13:34
Status: Offline

Re: cena lekkieg

Post autor: nicolag11 »

dzięki za linka.

eljotnes
Posty: 140
Rejestracja: śr 09 sty 2013, 14:25
Status: Offline

Re: cena lekkieg

Post autor: eljotnes »

Środki KSRG są tylko na nowe i to minimum średnie samochody. W tym roku specjalizacje są nawet przed samochodami w priorytetach adaptacji KSRG

siekiera11
Posty: 3
Rejestracja: czw 06 mar 2014, 11:19
Status: Offline

Re: cena lekkieg

Post autor: siekiera11 »

dziękuję za wyjaśnienie.

galaz11
Posty: 3
Rejestracja: czw 13 mar 2014, 12:46
Status: Offline

Re: cena lekkieg

Post autor: galaz11 »

wyjaśnienia naprawdę cenne
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat