Brak drogi dojazdowej...

Wczesna identyfikacja zagrożeń i działania prewencyjne, które mogą im zapobiegać.

Topic author
aibo75
Posty: 1
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 25 maja 2016, 12:02
Status: Offline

Brak drogi dojazdowej...

Post autor: aibo75 »

Witam serdecznie...

Z góry przepraszam jak post dałem nie w tej kategorii, w razie co proszę o przeniesienie...

Po przeszukanie internetu, niestety nie znalazłem odpowiedzi,...

Obok mojej działki znajdują się dwa zawory armatury gazowej średniego ciśnienia i problem jest taki iż, do tej armatury gazowej nie ma żadnej drogi dojazdowej, ani w razie jakiś robót jakie by trzeba tam było wykonać, a co najważniejsze nie ma drogi pożarowej jak by nie daj Panie by coś tam się stało, najbliżej do drogi jest ze 60 metrów i dwa płoty do przeskoczenia.
Oba te zawory są zarośnięte drzewani chaszczami, niestety bardzo zaniedbane. Nadmienie że gazociąg ma 23 lata.

I pytanie moje jest takie, czy taka droga powinna być, czy nie ma takiego obowiązku by taka droga umożliwiała by dojazd do tej armatury.



Jeśli ktoś ma taką wiedzę to za podzielenie się nią z góry dziękuję...

Pueblo998
Posty: 64
Rejestracja: sob 18 maja 2013, 15:08
OSP (gm., woj.): OSP KSRG Służewo gmina Aleksandrów Kujawski powiat Aleksandrów Kujawski
Status: Offline

Re: Brak drogi dojazdowej...

Post autor: Pueblo998 »

byś musiał napisać do gazociągów jakie są ich standardy, procedury i wymagania. Oni najlepiej Ci to uświadomią a każdą z informacji uzyskanych od nich mógłbyś skonsultować z daną KM/KP PSP żeby ustalić wiarygodność tych informacji, w Komendzie powinni mieć łatwiejszy dostęp do wymagań w sprawie gazociągów. W Jankowie Przygodzkim szedł przez środek miejscowości, dojazd wszystko elegancko i co się stało...? Ja na Twoim miejscu na pewno bym poruszył ten temat najlepiej na zebraniu sprawozdawczym na którym będzie ktoś z komendy i z urzędu gminy ;)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat