Strona 1 z 1

prosze o pomoc!!

: sob 01 gru 2007, 11:32
autor: magda_16
Prosze o pomoc!!
Muszę napisać referat na PO na temat: "Na co powinien zwrócić uwagę ratownik przeprowadzajacy zabiegi specjalne?" Nie wiem, gdzie tego szukać, pomyslałam, ę może na tym formu dostanę odpowiedź, gdzie mogłabym to znaleźc albo pomoc w referacie. Proszę o jakąkolwiek pomoc!!

Zabiegi specjalne

: sob 01 gru 2007, 13:32
autor: Damian
Co rozumiesz przez "zabiegi specjalne"?

zabiegi specjalne

: sob 01 gru 2007, 21:23
autor: magda_16
Zabiegi specjalne wg mojej książki od PO;) to:
1. Odkażanie
2. Dezaktywacja
3. Dezynsekcja
4. Deratyzacja

Prosze o pomoc, nigdzie nie mogę nic o tym znaleźć ;(. To znaczy nic na temat bezpieczeństwa i zachowania ratowników. Może ktoś pomoże??

: ndz 02 gru 2007, 08:17
autor: emils
Poszukaj czegoś tu:
http://www.ratmed.pl/
http://ratownik-med.prv.pl/
http://www.ratownictwo.win.pl/ - jest tu artykuł "Zanim zaczniesz ratować", pewnie Ci się przyda.
http://www.ratownik-medyczny.za.pl/index.htm

dziękuję

: pn 03 gru 2007, 16:15
autor: magda_16
Dziękuję bardzo za linki, znalazłam tam trochę istotnych informacji, ale referat ma dotyczyć raczej zagrożeń związanych ze skażeniem chemicznym: owoców, chleba, pszenicy, pojazdów, pomiszczeń itp.

Mimo wszystko dziękuję za pomoc!

Re: prosze o pomoc!!

: śr 04 lut 2015, 12:50
autor: Streetwalker
O deratyzacji można by mówić długo i szeroko. Zainteresowałem się trochę tematem zresztą całkiem przypadkiem. Przeglądając internet wpadłem na tego bloga: http://deratyzacjadlakazdego.tumblr.com ... na-ochrone i tak się zaczęło. Nie podejrzewałem, że ta tematyka może być aż tak interesująca. Gdyby ktoś szukał informacji na temat deratyzacji to myślę, że w powyższym linku znajdzie ich całkiem sporo.

Re: prosze o pomoc!!

: czw 05 lut 2015, 11:48
autor: parkiewa
Witam,
przyłączę się do tematu - szukam różnych informacji na temat Deratyzacji, to co podał Streetwalker jest ok ale potrzebuję czegoś więcej :)
Będę wdzięczna.

Re: prosze o pomoc!!

: pt 27 mar 2015, 09:53
autor: moskal
Może tu coś znajdziesz na poszukiwany przez siebie temat?
http://www.dddaction.pl/deratyzacja.html

Re: prosze o pomoc!!

: czw 08 mar 2018, 17:25
autor: jjusti18
Jeżeli chodzi o deratyzację to warto zajrzeć w tym kierunku tutaj https://dezpest.pl/uslugi/deratyzacja/ . Z tego co wiem jest to naprawdę skuteczna i rzetelna firma, która działa z pełnym zaangażowaniem. Co ważne stosują sprawdzone, nowoczesne metody zwalczania szkodników. Do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie opracowując najlepsze działania. Moim zdaniem warto zapoznać się z ich ofertą bliżej, jeżeli szukasz naprawdę profesjonalnych usług.

Re: prosze o pomoc!!

: pt 14 gru 2018, 09:51
autor: byjka7
Fakt jest taki, że wiele firm jest na rynku, które chwalą się 100% skutecznością w deratyzacji... ja tam się nie znam, ale jakbym miała już szukać dobrej usługi to sprawdziłabym na stronie http://deratyzacjakrakow.pl/ , czy dana firma posiada certyfikat. Przeczytałabym również, czy firma ma doświadczenie w tym co się reklamuje, by nie było potem niespodzianek, że pierwszy raz jadą na taką usługę.

Re: prosze o pomoc!!

: pt 21 cze 2019, 09:30
autor: ollafe88n
Jeśli chodzi o deratyzacje to moim zdaniem firma DDD usługi najlepiej się do tego nadaje. Przeprowadzali takie działania u mnie całkiem niedawno i na rpawde świetnie i sprawnie im to poszło. Widać, że się na tym znają i uważam, że na prawdę warto jest korzystać z ich usług w tym zakresie