ZABEZPIECZENIE AUTOSTRADY

Wczesna identyfikacja zagrożeń i działania prewencyjne, które mogą im zapobiegać.

Topic author
CUDIK
Posty: 12
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 19 cze 2008, 16:16
Status: Offline

ZABEZPIECZENIE AUTOSTRADY

Post autor: CUDIK »

Siemka

Kolejny pytanie czy któraś z jednostek na Forum obsługuje Autostradę ( są dysponowani do wypadków etc) czy pozyskaliście jakiekolwiek pieniądze na sprzęt zakup auta, hydrauliki, poduszek, torby czegokolwiek. Jeśli udało wam się pozyskać fundusze to jestem zainteresowany tematem z jakich źródeł sam już napisałem do GDDKiA o dofinansowanie OSP odp. BRAK :x

yeti25
Posty: 38
Rejestracja: sob 25 kwie 2009, 23:24
Status: Offline

Re: ZABEZPIECZENIE AUTOSTRADY

Post autor: yeti25 »

Jesli chodzi o autostrade to nie nasza jednostka znajduje sie przy DK-1 i powiem ze skladalismy wnioski do roznych instytuci takich jak KRUS (otrzymalismy torbe R1 deske i szyny) PZU - o ile macie tam ubezpieczone auta WOSR .zycze powodzenia

Wiewiorka 70
Posty: 1
Rejestracja: czw 12 sie 2010, 11:09
Status: Offline

Re: ZABEZPIECZENIE AUTOSTRADY

Post autor: Wiewiorka 70 »

Wczoraj jadąc samochodem byłam świadkiem poważnego wypadku drogowego. Czułam sie tak jakbym widziała śmierć na żywo. W zderzeniu czolowym samochodu osobowego z Tirem kierowca tego pierwszego nie mial szans.Wy, jako Straz wyjezdzacie do takich wypadków. Ciekawa jestem jaka jest statystyka przezywalności ludzi w takich wypadkach? Mnie to zdarzenie nauczyło jednego.
Bede jeżdziła zgodnie z przepisami i przede wszystkim z uwaga i wyobraźnią. Do tej pory nie moge pozbyc sie sprzed oczu tego obrazu-śmierci na żywo.

fczotra
Posty: 2
Rejestracja: pn 12 sie 2013, 14:57
OSP (gm., woj.): OSP Środa Śląska
Kontakt:
Status: Offline

Re: ZABEZPIECZENIE AUTOSTRADY

Post autor: fczotra »

No kolejnych kilometrów przybywa, ale i tak nie jest tak tego dużo. W sumie akcje są utrudnione z uwagi na szybki ruch.
W internecie szukałem hotel białobrzegi, ponieważ planuje jakiś fajny wypad weekendowy. Znalazłem białobrzegi noclegi, takie gospodarstwo agroturystyczne. Cudownie, że to nie jest daleko ode mnie a całkiem inne powietrze.

weselnybartek
Posty: 3
Rejestracja: pt 13 wrz 2013, 11:41
Status: Offline

Re: ZABEZPIECZENIE AUTOSTRADY

Post autor: weselnybartek »

Jestem naprawdę pod wrażeniem dobrej roboty jaką wykonujecie, tak trzymać!!!

riaxi56
Posty: 6
Rejestracja: śr 06 lis 2013, 11:41
OSP (gm., woj.): 654642347789870657546
Lokalizacja: Oleszno
Kontakt:
Status: Offline

Re: ZABEZPIECZENIE AUTOSTRADY

Post autor: riaxi56 »

Także jestem zaskoczony. Naprawde dobra robota, wszystko szybko i sprawnie.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat