Cysterna w rowie

Wczesna identyfikacja zagrożeń i działania prewencyjne, które mogą im zapobiegać.

enderorsi
Posty: 1
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 08 wrz 2016, 14:51
OSP (gm., woj.): OSP Warszawa-Bemowo
Kontakt:
Status: Offline

Re: Cysterna w rowie

Post autor: enderorsi »

U nas dowódca jest na tyle miły, że zazwyczaj pomagamy wyciągać ciężarówki i auta z rowu. Wiele osób już go ostrzegało, że może potem być problem, gdy coś się stanie. Do tej pory wszystko było ok. Zobaczymy dalej.
W służbie od 4 lat. Dorabiam pracując jako księgowy Jelenia Góra to miasto, w którym się wychowałem.

esendou
Posty: 1
Rejestracja: śr 14 wrz 2016, 14:08
OSP (gm., woj.): OSP w Wałbrzychu
Kontakt:
Status: Offline

Re: Cysterna w rowie

Post autor: esendou »

enderorsi pisze:U nas dowódca jest na tyle miły, że zazwyczaj pomagamy wyciągać ciężarówki i auta z rowu.
Dowódca nie ma być miły. Ma dobrze ocenić sytuacje i starać się o jak najlepsze i najszybsze rozwiązanie "problemu".
:D
W służbie 3 lata. Razem z żoną prowadzimy biuro księgowe. Wałbrzych - tutaj mieszkam.

kingulka12
Posty: 1
Rejestracja: śr 28 wrz 2016, 11:56
Kontakt:
Status: Offline

Re: Cysterna w rowie

Post autor: kingulka12 »

ten artykuł pisze o tym jak powinniśmy się zachować w momencie kolizji. niestety nic nie widziałam tam na temat ilości wypadków. wieć skąd wiadomo ile pijaków jeździ. Chyba że mnie otworzył się inny artykuł bo z tego artykułu na pewno to nie wynika.
Ostatnio przeglądałam ciekawy katalog księgowych. Niestety nie znalazłam w nim informacji o straży pożarnej. A jestem członkiem OSP.

herbtton
Posty: 5
Rejestracja: pn 03 paź 2016, 21:07
Status: Offline

Re: Cysterna w rowie

Post autor: herbtton »

Ciekawy artykuł, daje do myślenia !

nuste
Posty: 1
Rejestracja: wt 11 paź 2016, 13:02
OSP (gm., woj.): OSP w Grudziądzu
Kontakt:
Status: Offline

Re: Cysterna w rowie

Post autor: nuste »

kingulka12 pisze:ten artykuł pisze o tym jak powinniśmy się zachować w momencie kolizji. niestety nic nie widziałam tam na temat ilości wypadków. wieć skąd wiadomo ile pijaków jeździ. Chyba że mnie otworzył się inny artykuł bo z tego artykułu na pewno to nie wynika.
Sam artykuł dotyczył zupełnie czegoś innego...
Od wielu lat raz z żoną prawdziwym biuro rachunkowe Jelenia Góra to miasto w którym mieszkamy.

Alan70
Posty: 1
Rejestracja: wt 18 paź 2016, 14:36
OSP (gm., woj.): kujawsku-pomorskie
Kontakt:
Status: Offline

Re: Cysterna w rowie

Post autor: Alan70 »

Każdy chce robić tylko pod siebie, wiec kto miał pomóc ciężarowce jak nie strażak? :/
Jestem Alen, nalezę do OSP, pomagam ze zwrot podatku z zagranicy.

hatera
Posty: 1
Rejestracja: wt 25 paź 2016, 09:48
OSP (gm., woj.): OSP w Stalowej Woli
Kontakt:
Status: Offline

Re: Cysterna w rowie

Post autor: hatera »

No jak to kto - holownik! Od wyciągania z rowu są holowniki. Niestety jest to dosyć kosztowne, dlatego też często proszą strażaków o pomoc.
Poza OSP zajmuje się finansami, gdzie prowadzę rozliczenie PITu.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat