Wypadek komunikacyjny... W środku zwierzak.

Wczesna identyfikacja zagrożeń i działania prewencyjne, które mogą im zapobiegać.

Topic author
lovek
Posty: 31
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 02 sie 2012, 07:56
Status: Offline

Wypadek komunikacyjny... W środku zwierzak.

Post autor: lovek »

Witam. Ostatnio nurtuje mnie pewna myśl. Zakładając, że jest wypadek. Osoby z pojazdu zostały zabrane przez Pogotowie Ratunkowe, a w pojeździe przebywa pupil osoby poszkodowanej(Pies, kot itp.) Co dzieje się z takim pupilem?
Awatar użytkownika

Darek-Naczelnik
Posty: 265
Rejestracja: ndz 11 wrz 2011, 23:51
OSP (gm., woj.): pow.Łowicz, woj. łódzkie
Status: Offline

Re: Wypadek komunikacyjny... W środku zwierzak.

Post autor: Darek-Naczelnik »

Dobre pytanie.

kuhu
Posty: 3
Rejestracja: ndz 12 sie 2012, 12:57
Status: Offline

Re: Wypadek komunikacyjny... W środku zwierzak.

Post autor: kuhu »

Zapewne w sprawę włącza się najbliższe schronisko albo przychodnia dla zwierząt i tam zwierzak jest przenoszony, aż do czasu gdy jego właściciel wyzdrowieje ;)

osp19922
Posty: 62
Rejestracja: śr 05 maja 2010, 00:09
OSP (gm., woj.): sochaczew osp NOWA WIŚ
Status: Offline

Re: Wypadek komunikacyjny... W środku zwierzak.

Post autor: osp19922 »

byłem przy takim wypadku ze swoja jednostka i w samochodzie znajdował sie właśnie pies, psa zabrała policja a co oni dalej z nim zrobili to nie wiem
Awatar użytkownika

Nass
Posty: 7
Rejestracja: pn 10 gru 2012, 15:08
OSP (gm., woj.): Lutomiersk, Łódzkie
Status: Offline

Re: Wypadek komunikacyjny... W środku zwierzak.

Post autor: Nass »

Jesli osoby są przytomne/kontaktowe i są w stanie skorzystac z telefonu, warto poprosic żeby spróbowały wezwać kogos, kto zajmie się zwierzakiem. Gdzies czytałem, że według statystyk zdecydowana wiekszość wypadków przydarza się max kilkanascie kilometrów od miejsca zamieszkania.
Ogień to tworzywo, które ma niesamowitą zdolność transformacji.

JudytaK
Posty: 3
Rejestracja: czw 05 wrz 2013, 09:52
OSP (gm., woj.): łódzkie, łódzkie
Status: Offline

Re: Wypadek komunikacyjny... W środku zwierzak.

Post autor: JudytaK »

widziałam w kilku miejscach bardzo fajne, praktyczne karty dla zwierząt
Witaj mam na imię.... w razie wypadku skontaktuj się z ....... który się mną zaopiekuje.


Uważam że pomysł banalny ale naprawdę w wielu sytuacjach pomocny, ponieważ wiadomo, gdzie mamy szukać naszego pupila w razie gdyby nam się coś stało :)

kroplak
Posty: 4
Rejestracja: sob 12 paź 2013, 16:11
Status: Offline

Re: Wypadek komunikacyjny... W środku zwierzak.

Post autor: kroplak »

Najważniejsze to uważam, że nie powinno się zostawiać zwierzaka samego. Powinno mu się pomóc w miarę możliwości. Nie można go przecież skazywać na stracenie. W końcu to zwierzę, tez ma prawo żyć i ma prawo oczekiwać pomocy od człowieka. Bądźmy empatyczni :)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat