Dofinansowanie dla OSP i PSP

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Drakulin
Posty: 21
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 19 lis 2009, 00:44
Status: Offline

Re: Dofinansowanie dla OSP i PSP

Post autor: Drakulin »

dołączam się do prośby
Ostatnio zmieniony wt 06 wrz 2011, 16:58 przez Drakulin, łącznie zmieniany 1 raz.

jpt6
Posty: 3
Rejestracja: pt 20 lis 2009, 23:00
Status: Offline

Re: Dofinansowanie dla OSP i PSP

Post autor: jpt6 »

Również dołączam się do prośby
jpt6@wp.pl
Z góry wszystkim dziękuję za okazaną pomoc.
Awatar użytkownika

czester0
Posty: 252
Rejestracja: pt 30 sty 2009, 22:31
Status: Offline

Re: Dofinansowanie dla OSP i PSP

Post autor: czester0 »

Szukam info na temat dofinansowania na zakup używanego samochodu pożarniczego. Proszę o info na mail:czj1@wp.pl

strazak5
Posty: 40
Rejestracja: ndz 11 paź 2009, 22:38
OSP (gm., woj.): woj.mazowieckie
Status: Offline

Re: Dofinansowanie dla OSP i PSP

Post autor: strazak5 »

piotrkruk napisał(a):Wysłałem wszystkim zainteresowanym obecnie realizowany przez moją OSP projekt. Spotkania albo warsztaty poświęcone realizacji projektów UE powinny się stać normą dla strażaków. Kilka tygodni temu w mojej OSP odbyło się spotkanie naczelnikóe OSP Z KSRG i opowiadaliśmy z kolegą o tworzeniu i realizacji projektów. Wydawało mi się że oni wszyscy nie woedzieli o czym my mówimy. Wniosek z tego taki, że trzeba się uczyć pracy przy projektach na warsztatach itp. Myślę, że zarząd główny ZOSP powinien wyjść z taką inicjatywą.

Drogi Druhu Piotrze. Jak byś mógł to wyślij i mi jakiś przykładowy projekt w sprawie dofinansowania OSP.
Chciałbym jak tylko możliwe i jakieś informacje tzn. adresy gdzie te pisma można wysyłać na meila:
osp.anielin@wp.pl


Z góry dziękuje Strażak Michał

strazak157
Posty: 1
Rejestracja: czw 10 gru 2009, 17:45
OSP (gm., woj.): Jagatowo-Pruszcz Gdański-Pomorskie
Status: Offline

Re: Dofinansowanie dla OSP i PSP

Post autor: strazak157 »

Witam .Tak jak moi poprzednicy również i ja proszę jak i gdzie można uzyskać dofinansowanie z UE dla OSP .Na rozbudowę strażnicy. Strażnicę mamy ale jest mała , ledwo mieści się w niej samochód lekki Lublin. Chcielibyśmy zmienić samochód na średni. Jeśli ktoś może pomóc to bardzo proszę o odpowiedź na e-meila strazak157@wp.pl
druhna Bachna
Awatar użytkownika

Tomaxu_25
Posty: 20
Rejestracja: pt 11 gru 2009, 05:32
OSP (gm., woj.): Ryjewo.,Pomorskie
Status: Offline

Re: Dofinansowanie dla OSP i PSP

Post autor: Tomaxu_25 »

Również dołączam się do prośby i z góry dziękuje
Tomixu@wp.pl lub kazik_25@o2.pl :lol:

kapsel128
Posty: 10
Rejestracja: śr 03 gru 2008, 21:07
Status: Offline

Re: Dofinansowanie dla OSP i PSP

Post autor: kapsel128 »

Ja także bym prosił jeżeli można:
kapsel128@poczta.fm Z góry wielkie DZIEKI :D

krzys112
Posty: 11
Rejestracja: pt 16 sty 2009, 20:01
Status: Offline

Re: Dofinansowanie dla OSP i PSP

Post autor: krzys112 »

Ja też bym prosił jeśli można z góry dziękuje
ospkrzys998@wp.pl :D

prezokomendant
Posty: 28
Rejestracja: ndz 27 lip 2008, 16:17
Status: Offline

Re: Dofinansowanie dla OSP i PSP

Post autor: prezokomendant »

wszyscy prosimy o pomoc - a czy ktoś pomoże? Co na to ZG ZOSP?

fabko
Posty: 5
Rejestracja: wt 05 sty 2010, 09:41
OSP (gm., woj.): Solec, gmina Gostynin, mazowieckie
Status: Offline

Re: Dofinansowanie dla OSP i PSP

Post autor: fabko »

Nowy rok więc podbijam temat i byłbym wdzięczny za info z jakich Programów można skorzystać na remont i modernizację remizy OSP w woj. mazowieckim.
fabkocm@interia.pl
Awatar użytkownika

ospkonie
Posty: 103
Rejestracja: śr 06 sty 2010, 21:21
OSP (gm., woj.): OSP KONIE ,Pniewy,mazowsze
Lokalizacja: Konie
Kontakt:
Status: Offline

Re: Dofinansowanie dla OSP i PSP

Post autor: ospkonie »

Ja również proszę o przesłanie tego projektu
tomasz.zielony@gmail.com

ElMisieq
Posty: 1
Rejestracja: sob 09 sty 2010, 18:49
OSP (gm., woj.): OSP Skawica Sucha Góra , gm. Zawoja , woj. Małopolskie
Status: Offline

Re: Dofinansowanie dla OSP i PSP

Post autor: ElMisieq »

Witam!!!
Sz. P. Piotrkruk czy wysłał by mi pan te projekty na e-maila elmisieq@gmail.com ???
Z góry dziękuję!
Pozdrawiam :)

artur29
Posty: 8
Rejestracja: ndz 10 sty 2010, 19:04
OSP (gm., woj.): Grodzisko warm-maz
Status: Offline

Re: Dofinansowanie dla OSP i PSP

Post autor: artur29 »

Witam jestem tu nowy wiec wybaczcie nieścisłości. W tym roku są przymiarki abym został naczelnikiem i dlatego chce sie sprawdzic Mam pare pytan. Nasza straz jest mozna powiedziec biedna. Niedawno udało nam sie troche wybłaga c na nowy stary samochód star 244 bo do tej pory był żuczek.NIE mamy jeszcze radiostacji a o której marzymy. Na naszą gmine i powiatową straz nie mamy bardzo co liczyc za duzo bo gmina biedna a powiatowa dostała nowy budynek i tez mają wydatki. Prosiłbym zeby ktos mi podpowiedział jak wystarac sie pieniążki na taki sprzet jak radio, gdzie sie udac , gdzie napisac, gdzie złożyc i jaki wniosek. Trzeba nam jeszcze duzo rzeczy ale priorytetem jest radio. Pozdrawiam i prosze o porady.
Mile widziane projekty różnego rodzaju artursz1@op.pl

Sylwek
Posty: 684
Rejestracja: czw 14 kwie 2005, 08:26
Kontakt:
Status: Offline

Re: Dofinansowanie dla OSP i PSP

Post autor: Sylwek »

Dotację na radiotelefon można dostać w OW ZOSP RP. Coś około 50% ceny mniej więcej.

Jeśli totalnie nie macie kasy to można próbować z używanym np z allegro albo z PSP ale trzeba się trochę znać, żeby kupić odpowiednie do straży no i sprawne. Potrzebna jest jeszcze antena która kosztuje ponad 100 zł i reduktor napięcia 24/12 który też kosztuje około 160 zł, żeby radio działało w Starze (odradzam podłączanie pod jeden akumulator bo można spalić radiotelefon). Do tego dojdzie jeszcze koszt zaprogramowania w serwisie albo grzecznościowo w PSP o ile mają człowieka, który się tym zajmuje. Radio nowe najczęściej kupuje się zaprogramowane albo programowanie jest w cenie.

kris822
Posty: 1
Rejestracja: czw 14 sty 2010, 11:46
OSP (gm., woj.): Wróblik Królewski (Rymanów, Podkarpackie)
Status: Offline

Re: Dofinansowanie dla OSP i PSP

Post autor: kris822 »

Witam.
Potrzebuje informacji do kogo mamy się zwrócić jako jednostka OSP w sprawie dofinansowania rozbudowy strażnicy.
Konkretnie chodzi o to że u nas jak dotąd tzw. WC znajduje się na zewnątrz budynku bez ogrzewania, bieżącej wody itd.
Jako że mamy XXI wiek to trochę krępujące i narodził się pomysł aby coś z tym zrobić, gmina zakomunikowała nam już teraz, że nosi się z zamiarem kupna samochodu dla jednej z jednostek i w związku z tym wszelkie pomoce będą ograniczone do minimum. Dodam tylko,że nasza gmina ma pod opieką 18 jednostek OSP i w pewnym stopniu rozumiem władze samorządowe.
Jeśli ktoś wie jak i skąd zdobyć potrzebne środki na te prace to proszę o odpowiedź na forum lub
maila kryspin82@o2.pl
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat