1 %

Wszelkie sprawy dotyczące Straży Pożarnych od strony prawnej.

Topic author
zoog
Posty: 25
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 05 sie 2009, 16:13
Status: Offline

1 %

Post autor: zoog »

Zwróciliśmy się do podatników w dobrej wierze a wychodzą z tego...
Pewnie wielu z was na wiadomość o możliwości pozyskania 1%, nie próżnowało i zrobiło mniejsza lub większą "kampanie reklamową", podobnie jak moja jednostka. Udało nam się zebrać dość skromną sumkę, ale zawsze to jakiś grosz...No i tu pojawia się problem...
Zapewnialiśmy osoby które potencjalnie mogą nas wesprzeć iż cała kwota którą uda nam się zebrać zostanie przeznaczona na działalność MDP, głównie zaś na organizacje kolejnego Rajdu MDP oraz udział naszej młodzieży w zawodach...
Wstrzymywaliśmy się do ostatniej chwili z organizacja kolejnej "eksperymentalnej" imprezy dla młodzieży do czasu rozliczenia owego 1%. Rozliczenie przyszło sumka skromna, ale wystarczająca. Jakież było nasze zdziwienie gdy z informacji jakie przekazał nam Komendant Gminny wynika,iż pieniążki są i owszem, ale do wykożystania w sklepie Związkowym...
O co w tym chodzi???
Nie chce wyciągać pochopnych wniosków ale...

pozdrawiam

http://www.zosprp.pl/files/1proc10/wykaz_wydatkow.pdf

Prezes1
Posty: 5
Rejestracja: śr 06 sty 2010, 12:28
OSP (gm., woj.): Zgierz - Łódzkie
Status: Offline

Re: 1 %

Post autor: Prezes1 »

Z punktu 11 i 12 jasno wynika że możesz wykorzystać te pieniądze na rajd czy wycieczkę. Podpunkt 4 i 5 mówi o tym dobitnie.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika

QRT
Posty: 53
Rejestracja: czw 14 sty 2010, 18:54
OSP (gm., woj.): Biadki GM kROTOSZYN WOJ WIELKOPOLSKIE
Status: Offline

Re: 1 %

Post autor: QRT »

Ja mam takie pytanie gdzie moge sprawdzic czy takowe pieniadze dla nas sie należą? i ile ich jest?
"Chociażbym chodził ciemną doliną,
zła się nie ulęknę,
bo Ty jesteś ze mną."
Psalm23

kronikarz
Posty: 244
Rejestracja: ndz 23 sie 2009, 12:08
Status: Offline

Re: 1 %

Post autor: kronikarz »

Zadzwoń do swojego ZW tam uzyskasz informacje.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat