Pytanie odnośnie stron na naszym serwerze OSP


Topic author
kulek44
Posty: 71
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pt 07 maja 2010, 18:38
OSP (gm., woj.): Golczewo,zachpom
Status: Offline

Pytanie odnośnie stron na naszym serwerze OSP

Post autor: kulek44 »

Witam druhów,
Sprawa jest następująca,jestem adminem ów piknej strony www.ospgolczewo.ubf.pl ,ale doszedłem do wniosku że robi się tam lekki nieład i chciałbym spróbować sił na naszym serwerze.Problem polega na tym że ktoś założył od nas na naszym serwerze juz adres... www.golczewo.osp.org.pl a w prawdzie nikt nie się nie chce przyznać,a to blokuje mi tylko domenę,co uniemożliwia mi przetestowania serwera.Pytanie brzmi czy istnieje takie coś że mogę to komuś zgłosić kto szybko się tym zajmie? Pozrawiam Kulek44:)
www.golczewo.osp.org.pl "Bo życie poświęcone innym jest warte przeżycia"- Admin Serwisu OSP Golczewo

tomsi
Posty: 64
Rejestracja: śr 28 maja 2008, 23:15
Status: Offline

Re: Pytanie odnośnie stron na naszym serwerze OSP

Post autor: tomsi »

Napisz do admina serwera to pewnie CI pomoże. Jak się zalogujesz w panelu administracyjnym to masz opcje do wysyłania wiadomości.

tommy
Posty: 5
Rejestracja: wt 30 lis 2010, 17:49
Status: Offline

Re: Pytanie odnośnie stron na naszym serwerze OSP

Post autor: tommy »

Adres korespondencyjny itd ma administrator serwera więc on wie kto założył domenę, ale takiej informacji Ci nie udzieli ze względów ochrony danych osobowych. Zostaje CI wyciągnięcie tej informacji od Twoich kolegów, co nie znaczy, że akurat któryś z nich to zrobił. Równie dobrze mógł zrobić to każdy kto zna podstawowe dane swojej jednostki (nie koniecznie akurat z Golczewa.
kulek44 pisze:doszedłem do wniosku że robi się tam lekki nieład
Domenę masz na darmowym serwerze, korzystasz z darmowego skryptu, ale to nie przeszkadza może po za uciążliwymi reklamami, które się czasem zdarzają.
Na moje oko problem tkwi w szerokości "portalu".
Rady:
1. Zmniejsz ten baner
http://img97.imageshack.us/img97/2594/b ... wmd111.jpg
Aktualnie szerokość to 1255 pikseli. Zmniejsz go do max 1000
2. Środkowa kolumna newsów jest trochę za szeroka - też trzeba zwęzić
Jak zrobisz to co napisałem ów nieład zniknie

POZDRAWIAM

Topic author
kulek44
Posty: 71
Rejestracja: pt 07 maja 2010, 18:38
OSP (gm., woj.): Golczewo,zachpom
Status: Offline

Re: Pytanie odnośnie stron na naszym serwerze OSP

Post autor: kulek44 »

A w ogóle są jakieś namiary na tego admina jakieś bezpośrednie bo kolega,za bardzo nie wyjaśnił,zapytam czy strona jeżeli nie będzie aktywna przez miesiąc czy zostanie ona usunięta z serwera. Podejrzany kolega o założenie strony mówi że nie wie kto założył,a raczej tylko ja prowadzę to,bo wszelkie starania o stronę i pytania są kierowane na mnie. I ten kolega mówił by to zgłosić do admina... a tu problem bo w ogóle nie mam ani adresu e_mail ani telefonu nic kompletnie.A co do serwisu ubf samo w sobie jest nieładem,chcę się przenieść na coś skromniejszego,co łatwiej jest operować.Innymi słowy portal mi przestał odpowiadać,a strona jest poszerzona właśnie przez ten banner.Jeżeli bym chciał stronę ze swoich marzeń to musiał bym stworzyć tam menu,z każdego segmentu osobno,do każdego linku 2 inne obrazki co by się trochę wczytywało.Na naszym serwerze zauważyłem już automatyczne buttony co jest plusem.Tamten serwer jest tylko ograniczony.A takie przykładowe nasze strony są o wiele ciekawsze i spokojniejsze niż portal.Bardzo zależy mi na zmiany wizerunku strony ponieważ dziennie odwiedza ją od 100 do nawet 200-300 osób. Pozdrawiam Kulek
www.golczewo.osp.org.pl "Bo życie poświęcone innym jest warte przeżycia"- Admin Serwisu OSP Golczewo

Mek
Posty: 1
Rejestracja: śr 19 wrz 2012, 12:53
Kontakt:
Status: Offline

Re: Pytanie odnośnie stron na naszym serwerze OSP

Post autor: Mek »

Ja również jestem zainteresowany kontaktem z administratorem.
Na moją stronę nie mogę się zalogować od czerwca. Próbowałem wielu chwytów ale bez skutecznie.
Dziwi minie fakt że NIGDZIE nie mogę znaleźć kontaktu z administratorem serwera. :cry:
Czy to jest taka taktyka ? :
Załóż stronę my się będziemy nią chwalić, a później mamy cię w du..e. 8)
Awatar użytkownika

ospkonie
Posty: 103
Rejestracja: śr 06 sty 2010, 21:21
OSP (gm., woj.): OSP KONIE ,Pniewy,mazowsze
Lokalizacja: Konie
Kontakt:
Status: Offline

Re: Pytanie odnośnie stron na naszym serwerze OSP

Post autor: ospkonie »

tutaj macie kontakt z adminem
http://www.pomoc.osp.org.pl/index.php?a=add


Pozdrawiam i Zapraszam na nasza stronę
Awatar użytkownika

bohun
Posty: 192
Rejestracja: śr 24 cze 2009, 08:11
OSP (gm., woj.): (pow. olkuski, małopolskie)
Status: Offline

Re: Pytanie odnośnie stron na naszym serwerze OSP

Post autor: bohun »

Ja kiedyś kontaktowałem się przez adres e-mail więc spróbuj napisac do admina na ten adres:
webmaster@osp.org.pl

tdk2005
Posty: 28
Rejestracja: wt 28 paź 2008, 23:03
OSP (gm., woj.): Wejherowo, Pomorskie
Kontakt:
Status: Offline

Re: Pytanie odnośnie stron na naszym serwerze OSP

Post autor: tdk2005 »

Jeśli badasz ruch na stronie jakimś wiarygodnym narzędziem i wychodzi ci że waszą stronę odwiedza 100 osób dziennie, to nie polecam przechodzenia na serwer związku. Serwer pracuje niestabilnie wyłącza się tarci połączenie ITP.

Lepszy rozwiązaniem jest samodzielny wykup domeny i serwera (utrzymanie będzie kosztowało około 60 złotych rocznie)
z takim ruchem na stronie spokojnie znajdzie się ktoś (lokalny sklep czy strona internetowa) kto zapłaci za reklamę tyle żeby Ci wystarczyło na utrzymanie.

Proponuje instalacje skryptu Google Analytics i opieranie się na tych danych. Najważniejsza jest wiarygodność ilości odwiedzin.
Obrazek

XCerber
Posty: 421
Rejestracja: czw 31 maja 2012, 12:04
OSP (gm., woj.): Pinczyn, Zblewo, Pomorskie
Status: Offline

Re: Pytanie odnośnie stron na naszym serwerze OSP

Post autor: XCerber »

nie ukrywam jestem laikiem w sprawach zarzadzania stronami, ale podjalem sie prowadzenia strony mojej osp. I mam w zwiazku z tym pare pytan, o to one:
- Jest mozliwosc podzialu strony na 3 kolumny? (waska, szeroka, waska) ?
- Jak ujednolicic wyglad dla roznych przegladarek? niektore rzeczy inaczej wygladaja w IE a inne w Google Chrome??
- Jak i gdzie wmontowac cos zeby liczylo mi odwiedziny na stronie? np to od Googla (Ad... cos tam)

jeslibyl ktos w stanie mi odpowiedzic to prosze o pomoc.

XCerber
Posty: 421
Rejestracja: czw 31 maja 2012, 12:04
OSP (gm., woj.): Pinczyn, Zblewo, Pomorskie
Status: Offline

Re: Pytanie odnośnie stron na naszym serwerze OSP

Post autor: XCerber »

nie ukrywam jestem laikiem w sprawach zarzadzania stronami, ale podjalem sie prowadzenia strony mojej osp. I mam w zwiazku z tym pare pytan, o to one:
- Jest mozliwosc podzialu strony na 3 kolumny? (waska, szeroka, waska) ?
- Jak ujednolicic wyglad dla roznych przegladarek? niektore rzeczy inaczej wygladaja w IE a inne w Google Chrome??
- Jak i gdzie wmontowac cos zeby liczylo mi odwiedziny na stronie? np to od Googla (Ad... cos tam)

jeslibyl ktos w stanie mi odpowiedzic to prosze o pomoc.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat